320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Tere,
    Kas Teid Sillamäele tulemas on? Tööpäev siiski juu
    Nii palju kui ma tean ei tule

    Kommentaar


      Levadia juhtimas:

      kell 13.05* Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak (Kesk 30, Sillamäe)
      JK SILLAMÄE KALEV – TALLINNA FC LEVADIA 0:1 (0:0) HETKESEIS

      Väravad: 47. Andrei Kalimullin
      Hoiatused: 35. Deniss Malov, 40. Konstantin Nahk
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Noh, ei suutnud ka Sillamäe koduseinad ja rohkearvuline publik Levadiat peatada ..
        Üldiselt võiks Levadia balti liiga küll kinni panna!

        Kommentaar


          ja saigi Levadia maailmarekordi üritus otsa.. ja Trans kindlustas pronksi

          Kommentaar


            Mannetu see värk

            Kommentaar


              mis on mannetu, et Levadia sai esimese kaotuse?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Kurat, ei saagi 100 punkti kokku.

                Kommentaar


                  Hea meel et ei läinud seda mängu vaatama. Trans vist meelga tahtis mängida naturaalmurul et kohutav väljak segaks Levadiat mängida oma mängu. Ja selge et motivatsiooni et pingudata Levadial absoluutselt ei olnud. Naljakas et just kaktused on eriti vihased et nende põhirivaal sai kaotuse Oh, the irony! Keegi veel mäletab kuidas nende punt tuli Kardrioru staadionile Narvat toetada?

                  Teisipäeval teeme kodus korralik sauna Paidele ja karikavõistluses näitame ka Narvale koha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                    Hea meel et ei läinud seda mängu vaatama. Trans vist meelga tahtis mängida naturaalmurul et kohutav väljak segaks Levadiat mängida oma mängu. Ja selge et motivatsiooni et pingudata Levadial absoluutselt ei olnud. Naljakas et just kaktused on eriti vihased et nende põhirivaal sai kaotuse Oh, the irony! Keegi veel mäletab kuidas nende punt tuli Kardrioru staadionile Narvat toetada?

                    Teisipäeval teeme kodus korralik sauna Paidele ja karikavõistluses näitame ka Narvale koha.
                    Ise mängul ei käinud,aga mäletad kuidas Flora fännid käisid täna Narvat toetamas?
                    Kurat peaksid vist Selgeltnägijate tuleproovi minema.
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      Ise mängul ei käinud,aga mäletad kuidas Flora fännid käisid täna Narvat toetamas?
                      Kurat peaksid vist Selgeltnägijate tuleproovi minema.
                      No comments Ise said aru mida kirjutasid?

                      Kommentaar


                        Kas sina said?
                        Haha
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Mina sain küll aru, see oli eelmisel hooajal Kadriorus.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Mina sain küll aru, see oli eelmisel hooajal Kadriorus.
                            Hehehe, oi kui lõbus päev see oli

                            Kommentaar


                              Tegelikult ei saa ma hästi aru miks Levadia toetajad seda florakatele nina alla hõõruvad - olin ka seal Vapruse toetajana, kuid ei näe midagi imelikku, et külastan üpris tihti teiste klubide mänge. Aga no mis sest vanast teemast enam
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Tegelikult ei saa ma hästi aru miks Levadia toetajad seda florakatele nina alla hõõruvad - olin ka seal Vapruse toetajana, kuid ei näe midagi imelikku, et külastan üpris tihti teiste klubide mänge. Aga no mis sest vanast teemast enam
                                No üks asi on külastada teiste klubide mänge, mida minagi tihti teen. Teine asi on olla seal oma värvides ja karjuda midagi kodumeeskonna vastu. Nagu mina sain aru keegile teist see oli lihtsalt lõbus ja naljakas, aga "kes teab see teab" olukorras nagu eelmine aasta Levadia vs. Flora selline käitumine oli suht... ütleme prototseeriv ja ohtlik. Ja ma ei usu et pärnukad kunagi tuleksid mängule meelega et ainult karjuda midagi JUST Levadia vastu. Mida ei saa öelda kaktuste kohta. See ongi vahe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X