320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui soovite teineteist rahvuslikul pinnal solvata, tehke seda privaatsõnumite kaudu.

    Aitäh!

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Kui soovite teineteist rahvuslikul pinnal solvata, tehke seda privaatsõnumite kaudu.

      Aitäh!
      "tibladel ju täna suur pidupäev, võitsid Eesti klubisid
      slava kpcc!!"

      Kui adminid ei tõlgenda seda "teineteist rahvuslikul pinnal solvamisena", siis aitäh, äkki ma sattusin valesse kohta.

      Aitäh, oli meeldiv siin olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
        "tibladel ju täna suur pidupäev, võitsid Eesti klubisid
        slava kpcc!!"

        Kui adminid ei tõlgenda seda "teineteist rahvuslikul pinnal solvamisena", siis aitäh, äkki ma sattusin valesse kohta.
        Mees,väsi ära juba!
        Oled kuulnud väljendit"targem annab järele"
        LE-VA-DIA!
        LE-VA-DIA!

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen
          tibladel ju täna suur pidupäev, võitsid Eesti klubisid
          slava kpcc!!
          Mida tähendab sinumeelest sona "Tibla"?

          Kommentaar


            Algselt postitas marconius Vaata postitust
            Mees,väsi ära juba!
            Oled kuulnud väljendit"targem annab järele"
            LE-VA-DIA!
            LE-VA-DIA!
            Eiei, kõik on jumala lihtne. Kui sellest teemast kogu aeg tehekse prügikasti ja on näha keda eelistavad adminid siis pole eriti mõtet kuseda vastu tuult Mina annangi järele, las teised huvilised postitavad mu asemel, ja muu lahendatakse reaalses elus. "Kes teab see teab"

            Kommentaar


              Sen, ära nüüd kiusa teisi
              Tee parem mõni kali.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sen, ära nüüd kiusa teisi
                Tee parem mõni kali.

                sina känguruuuu mine magama, tegelt tule koju tagasi!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  sina känguruuuu mine magama, tegelt tule koju tagasi!

                  Ei viitsi magama minna, just ärkasin
                  Meil ju hommik. Teen ise siis mõned kaljad kui sa ei tee
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                    Eiei, kõik on jumala lihtne. Kui sellest teemast kogu aeg tehekse prügikasti ja on näha keda eelistavad adminid siis pole eriti mõtet kuseda vastu tuult Mina annangi järele, las teised huvilised postitavad mu asemel, ja muu lahendatakse reaalses elus. "Kes teab see teab"
                    ´´Muud lahendatakse reaalses elus´´? Kas seda saab rahvusliku ähvardusena võtta?Kui jah,siis meie Kui Flora fännid jääme ootama,ning pigem peaks sind siit foorumist kustutama kui rahvusvaenu üles õrritajanaKuradi libekeel oled.
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Kõige hullem on see, et moded ei suuda olukorda adekvaatselt hinnata: kui nad kustutavad provokatiivse(d) sõnumi(d), tekitab see ju veel rohkem trotsi postitajas, kel on nagu alati teada rohkem aega ja jaksamist. Kokkuvõttes saavad pahaseks nii algne postitaja, tema oponent kui isegi kõrvalised pealtlugejad, kuna pooled sõnumid on kadunud ja mõte koos nendega. Oleks siis model nii palju munegi, et paneks mõne bänni, aga ei.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        ´´Muud lahendatakse reaalses elus´´? Kas seda saab rahvusliku ähvardusena võtta?Kui jah,siis meie Kui Flora fännid jääme ootama,ning pigem peaks sind siit foorumist kustutama kui rahvusvaenu üles õrritajanaKuradi libekeel oled.
                        Anna andeks aga lausele stiilis: "miks sa suhtled alama rassi esindajaga", ei saa miskit vastu. Siinkohal kasutan klassikute väljendit: "kes teab - see teab".
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kas Levadia-Paide mäng lükati edasi? Või algab lihtsalt teleülekanne teisest poolajast?
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Huvitav kas mäng on ka Maarjamäel tund edasi lükatud või probleemid on ainult telepildi saamisega?

                            Täies hoos: Väravad: 3. Vitali Gussev

                            Kommentaar


                              No Flora mäng lükati edasi üks tunnikese võrra laupäeval,kuna ei jõudnud lihtsalt kõike puhtaks teha lumest.Nagu ka täna näha oli siis lumi oli üpriski ootamatu,Võibolla siis tõesti ka mäng algab tunnike hiljem,et mehed jõuaksid ka ilusti soojenduse ära teha
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                                No Flora mäng lükati edasi üks tunnikese võrra laupäeval,kuna ei jõudnud lihtsalt kõike puhtaks teha lumest.Nagu ka täna näha oli siis lumi oli üpriski ootamatu,Võibolla siis tõesti ka mäng algab tunnike hiljem,et mehed jõuaksid ka ilusti soojenduse ära teha
                                Ei mäng on siiski käimas lihtsalt tv 14 ei saa pilti üle ja tõenäoliselt saavad allas teiseks poolajakas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X