320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi ei suvatsenudki pildistada seda paberilehtede moodustist?
    tahaks näha, milline välja nägi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Kas keegi ei suvatsenudki pildistada seda paberilehtede moodustist?
      tahaks näha, milline välja nägi.
      Nägu näha ei ole ühtegi head pilti sellest, niisugused reporterid meil on.
      FCLT.EU
      ----------------------------------------------------------------------
      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

      Kommentaar


        Algselt postitas North Vaata postitust
        Nägu näha ei ole ühtegi head pilti sellest, niisugused reporterid meil on.
        ole normaalne - see, kes asja organiseeris, oleks pidanud organiseerima ka selle jäädvustamise, sest kellele seda tehti? Mehed platsil ei vaadata, nemad mängivad. Vastastribüünil oli vähe inimesi, seega jääbki üle vaid fototehnika - see tähendab aga seda, et ei tohi jääda lootma pimedale õnnele vaid ise ka organiseerida, et tegevus jäädvustatud saaks. Vastasel korral võib kogu tegevuse läbikukkunuks tunnistada.. nagu praegu vist juhtus.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          ole normaalne - see, kes asja organiseeris, oleks pidanud organiseerima ka selle jäädvustamise, sest kellele seda tehti? Mehed platsil ei vaadata, nemad mängivad. Vastastribüünil oli vähe inimesi, seega jääbki üle vaid fototehnika - see tähendab aga seda, et ei tohi jääda lootma pimedale õnnele vaid ise ka organiseerida, et tegevus jäädvustatud saaks. Vastasel korral võib kogu tegevuse läbikukkunuks tunnistada.. nagu praegu vist juhtus.
          Kohe näha et sa ei olnud mängul. Kõik oli korraldatud nii, et JUST pallurid seda nägid. Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu. Igal juhul me korraldasime seda palluritele ja vastastele. Mõlemad seda nägid. Ka tavalised paltvaatajad-osalejad said aru kuidas tegutseda.

          Kommentaar


            mis seal paberitest siis välja tuli, kui ma mängule jõudsin, siis ma seda ei näinud

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu.
              Milline ajakirjanik sul seal fotokaga ringi käis? Jumal nägi ja müristaski.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Milline ajakirjanik sul seal fotokaga ringi käis? Jumal nägi ja müristaski.
                Ajakirjanik, reporter, fotoreporter, fotograaf - suurt vahet pole. Peamine on see et asi toimis, mina toetajana olen jumala rahul ning kui keegi küsib "kuidas läks" ja mitte kuskil ei ole pilte/videomaterjale vms siis vabandust, shit happens, meedia ei olnud huvitatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                  Ajakirjanik, reporter, fotoreporter, fotograaf - suurt vahet pole.
                  Muidugi ei ole, nagu pole vahet, et kas korstnapühkija või torumees.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Muidugi ei ole, nagu pole vahet, et kas korstnapühkija või torumees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jkj Vaata postitust
                      mis seal paberitest siis välja tuli,
                      küsiks sama küsimuse uuesti
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Kohe näha et sa ei olnud mängul. Kõik oli korraldatud nii, et JUST pallurid seda nägid. Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu. Igal juhul me korraldasime seda palluritele ja vastastele. Mõlemad seda nägid. Ka tavalised paltvaatajad-osalejad said aru kuidas tegutseda.
                        Jah, kahjuks polnud ma tõesti mängul, kuigi oleks tahtnud seal olla. Pidasin trenni tähtsamaks. Aga kui see üritus toimus sel ajal kui meeskonnad publiku ette üles rivistati, siis saan aru küll - täitis oma eesmärgi. Siiski oleksite võinud ju ise orgunnida, et sellest ka mõni pilt saaks tehtud.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Äsja lõppes CL kolmanda eelringi loosimine ning kui Levadial õnnestub madjarid välja lülitada, siis ootab ees juba klassikalisem CL meeskond- FC Basel.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                            Kohe näha et sa ei olnud mängul. Kõik oli korraldatud nii, et JUST pallurid seda nägid. Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu. Igal juhul me korraldasime seda palluritele ja vastastele. Mõlemad seda nägid. Ka tavalised paltvaatajad-osalejad said aru kuidas tegutseda.
                            ..millal te selle aktsiooni siis tegite..ise jõudin 2..3 min. peale avavilet mängule ja olin päikesetribüünil... ma küll mingit paberite lehvitamist vms. ei näinud.. ja üldse oli ungarlaste laulmine ja kaasaelamine (vähemalt I p.a.) oluliselt ilusam ja kordineeritum kui vastastribüünil 12..15 levaadia poolehoidja oma..aga see selleks.
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              ..millal te selle aktsiooni siis tegite..ise jõudin 2..3 min. peale avavilet mängule ja olin päikesetribüünil... ma küll mingit paberite lehvitamist vms. ei näinud.. ja üldse oli ungarlaste laulmine ja kaasaelamine (vähemalt I p.a.) oluliselt ilusam ja kordineeritum kui vastastribüünil 12..15 levaadia poolehoidja oma..aga see selleks.
                              no tõenäoliselt tehtigi enne avavilet meeskondade rivistumise ajal - milla siis veel meeskonna jaoks teha?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                                ..millal te selle aktsiooni siis tegite..ise jõudin 2..3 min. peale avavilet mängule ja olin päikesetribüünil... ma küll mingit paberite lehvitamist vms. ei näinud.. ja üldse oli ungarlaste laulmine ja kaasaelamine (vähemalt I p.a.) oluliselt ilusam ja kordineeritum kui vastastribüünil 12..15 levaadia poolehoidja oma..aga see selleks.
                                Loen: "Istusin 5m kaugusel ungarlastest, nad laulsid palju parem kui Teie."
                                Aga see on sinu arvamus... Jah, meil on väga palju arenguruumi, seda ma ei saa eita.
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X