320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meireles Vaata postitust
    Päris piinlik oleks sina olla.
    Mis Kunn valesti ütles?

    Insta ühelegi korralikule regulaarsele Eesti klubivuti austajale ei meeldi "jalgpallifännid", kes aint säravate nimede pärast kohale kipuvad. Kujutan juba ette samasugust teismelistest piigadest koosnevat lahedat publikut kui on olnud Torrese ja Ronaldo fännid, eks Pastore vist sobiks kah punti või on seal PSGs keegi veel, absull tegelt ei kotikski.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Mis Kunn valesti ütles?

      Insta ühelegi korralikule regulaarsele Eesti klubivuti austajale ei meeldi "jalgpallifännid", kes aint säravate nimede pärast kohale kipuvad. Kujutan juba ette samasugust teismelistest piigadest koosnevat lahedat publikut kui on olnud Torrese ja Ronaldo fännid, eks Pastore vist sobiks kah punti või on seal PSGs keegi veel, absull tegelt ei kotikski.
      Mina neid ausalt öeldes hukka ei mõista, sest vahel tahaks päris jalgpalli ka staadionilt vaadata. Kui meie supermeeskondadest, keda meie superfännid käivad vaatamas, suudavad Euroopa karikasarjades lüüa 1 värava ja seejuures ei mänginud ju keegi mingi maailma tipuga, siis ausalt öeldes tekkis mul küll (pärast Levadia mängu just, kuna Flora ja Kalju omad olid isegi melu poolest lõbusad) tunne, et mida kuradit ma enda aega siin staadionil raiskan.
      Ehk ma toon sulle võrdluse, et ma pole elus käinud Koit Toome kontserdil, aga see-eest käin ma väga tihti välismaiste artistide kontserdil. Olen ma siis seepärast sitem muusikafänn?

      Kommentaar


        Algselt postitas Meireles Vaata postitust
        Päris piinlik oleks sina olla.
        Väike supinoku kirjutasid oma arust midagi vaimukat või ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
          Väike supinoku kirjutasid oma arust midagi vaimukat või ?
          Päris piinlik oleks sina olla.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks....oleks tädil m*nn oleks tädi onu

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks....oleks tädil m*nn oleks tädi onu
              Päris piinlik oleks sina olla.

              Kommentaar


                mul on ka piinlik kuna ma ei teagi kes on Koit Toome,küll tean ma Auga Matit ja Peeter Valterit kes läks jala Tallinnast Kuressaarde!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  mul on ka piinlik kuna ma ei teagi kes on Koit Toome,küll tean ma Auga Matit ja Peeter Valterit kes läks jala Tallinnast Kuressaarde!
                  Kuidas sa ei tea, Koit Toome on ju korvpallikoondislane.

                  Kommentaar


                    suusataja ei olnud v?

                    Kommentaar


                      urmar ise on üldse krdi iluvõimleja
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Jälle sama küsimus.Et kus mäng Lev-Flora vahel laupäev toimub.Starmani reklaamis, et Kadriorus, aga EJL kodulehel, et Maarjamäel.Ja see ka veel, et millal on see EI narkotikumidele üritus?
                        Starmani reklaamis on viga ära parandatud

                        Kommentaar


                          No Luksemburgi klubi suutis tegelt päris soliidselt PSG-ga mängida. Lõpp lagunes ära, sest viimasel minutil lasti endale kaks väravat lüüa, aga 0-4 pole amatööride kohta katastroof....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Päris piinlik oleks sina olla.
                            Aga mul on jumala pohui...I don't care

                            Kommentaar


                              Tegelikult päris loogiline.
                              Kui inimene ei tule staadionile on ta laisk,kardab törtsu vihma jne- ühesõnaga jobu.
                              Kui inimene tuleb staadionile, mis sest et harva, siis on ta jobukakk.

                              .....ja siis imestatakse, et inimesed ei tule staadionile
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ehk ma toon sulle võrdluse, et ma pole elus käinud Koit Toome kontserdil, aga see-eest käin ma väga tihti välismaiste artistide kontserdil. Olen ma siis seepärast sitem muusikafänn?
                                Kusjuures see on väga tabav võrdlus, sest tuleb tunnistada, et minagi kuulun samasse kategooriasse. Äkki siis eestlaste jaoks ongi paratamatult loodud, et enamus rahvast eelistab välismaist kvaliteeti kui enda "oma". Ja noh, siis jäävad mõned hullud, kes vaatavad kohalikku vutti või käivad kontsertilt-kontserdile Jüri Homenjat kuulamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X