320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Läks Kolbassenko, läks Gruznov, tulevad uued asemele, ära tõmble.
    ma ei tõmble!
    see ju suurepärane kui uued ja kõvemad mehed tulevad. See on vaid ainult hea meie jalgpalli ja koondise jaoks!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      see ju suurepärane kui uued ja kõvemad mehed tulevad.
      On. Asja taskaalustatuse huvides tasuks Nahki ja Gruznovi vägiteod asetata ka ajalisse konteksti ja taustsüsteemi. Tänase ML taseme juures - kurat, kasvõi tänases Levadias - ei oleks ma nende meeste superheeronduses meeskonnasiseselt ülemäära optimistlik. Nahk endast kindlasti sellise numbriga kingi maha ei jätnud, kuhu tänasest Levadiast kedagi sisse pista ei oleks. Trans... Trans on naljanumber ja nagu tänastest uudistest näha, kavatseb seda ka nähtavas lähitulevikus edasi olla.

      Kommentaar


        Kui nüüd teema laiaks tõmmata, siis Levadia on tõepoolest pakkunud väga erinevaid emotsioone. Euroopas on oldud kohati edukad ning olen seal ka ise neile pöialt hoitud, kuid samas olen oma silmaga tribüünil näinud Levadia poolehoidjaid skandeerimas "rossija rossija". Emotsioone on seinast seina.

        Hetkel on Levadia igatahes õigel teel. Ekskoondislastest treenerid, palju noori andekaid mängijaid jne. Kui nüüd tekiks taha vaid fännigrupp kus poleks vaid venekeelsed isikud vaid minugipoolest nö segarühm, siis oleks asi ju täitsa tore. Ideaalis.

        Kommentaar


          Leitan siis Levadiast läinud. Kas lõpetab karjääri või leiab Eestis klubi kus oma karjääri jätkata
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            kui jätkab , eks ta FC Infonetis maandub

            Kommentaar


              Mingit streami ka tänasest mängust?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kahjuks striimi küll seekord pole

                Ja juba on Toni Calvo 13.minuti väravast 1-0 kaotusseisu jäädud

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Fantastistilist melu ja väravaid Larnacas, Küprosel.


                  Pealtvaatajaid: 6892

                  Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                  Kommentaar


                    Kõik väravad lasti endale lüüa ikka väga lihtsalt. Aga eks tugevam võttiski selgelt oma.

                    Kommentaar


                      Kas kellegil on alles Levadia- Anorthosis Famagusta piletit? Üks belglane kirjutas mulle ja sooviks seda saada.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kas kellegil on alles Levadia- Anorthosis Famagusta piletit? Üks belglane kirjutas mulle ja sooviks seda saada.
                        Kodumängu? Mis teeb sellega?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
                          Kodumängu? Mis teeb sellega?
                          Kodumängu jah, ta pidi kollektsionäär olema.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Need mängupiletid kaovad üpris kiirelt prügikotti ära. Aga võin tuhnida, pole kaua aega paberiprügi välja viinud

                            Kommentaar


                              Kui endiselt tarvis, siis mul on pilet veel alles. Kava on ka olemas, kui sõpra see huvitab.
                              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                                Kui endiselt tarvis, siis mul on pilet veel alles. Kava on ka olemas, kui sõpra see huvitab.
                                Super. Kuhu ma sellele järgi võin tulla? Või saada PM, mul homme päeval vaba aega palju.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X