320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    aa sa nii muuseas ei küsinud, et kuda selle kanepiga lood tal on? lihtsalt olen täheldanud, et selline valgustumine kipub kanepitarvitajaid kuidagi tihedalt külastama
    Mul lõi tšakra nii kinni, et see ei tulnud meeldegi.

    Kommentaar


      Juba terve päev ei pääse Levadia kodukale, nõuab mingit parooli. Sellist asja näeme küll vist esimest korda?

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Juba terve päev ei pääse Levadia kodukale, nõuab mingit parooli. Sellist asja näeme küll vist esimest korda?
        http://fclevadia.ee/category/uudised/
        Mamõtlesin päeval, et mu enda mobla mingi pask, aga vot siis.

        Äkki külastas liiga palju inimesi kodulehte. Ei suudetud mahtu vastuvõtta enam.

        Kommentaar


          User: Admin Password: Admin?

          Kommentaar


            Aga kuidas jalgpall madal ja labane kui Pebre mängib II.Liigas Tallinna C.F.'ga? Ma ei saa aru...kas artikkel seletab?
            Lisaks, tema ja teiste mängijate õigused omab 'GR Invest', mis klubi see on?
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
              Aga kuidas jalgpall madal ja labane kui Pebre mängib II.Liigas Tallinna C.F.'ga? Ma ei saa aru...kas artikkel seletab?
              Lisaks, tema ja teiste mängijate õigused omab 'GR Invest', mis klubi see on?
              GR - Gert Reinberg on selle klubi üks asutajatest.

              Algselt postitas Kasper Vaata postitust

              Raudsepp tegi neljapäeval täismahus trenni kaasa, reedel puudus koosseisust ning on siiani eemal. Nagu vincent viitas, peatreenerilt vastust ei tulnud tema osas. Ütles vaid, et on vigastatud ja varsti tagasi.
              Raudsepp kahjuks natuke pikemalt väljas

              Kommentaar


                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                GR - Gert Reinberg on selle klubi üks asutajatest.



                Raudsepp kahjuks natuke pikemalt väljas
                Ei, tegu on Gert Roosaarega, GR Invest OÜ https://www.inforegister.ee/11173956-GR-INVEST-OU
                Miks finansti firma tahab mängiate õiguseid omada?

                SEKTOR JA TEGEVUSALA
                Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
                Huvitav et Soccernet teeb Tallinna CF'i kohta artikkel aga asi nagu selle ei märka...
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                  Ei, tegu on Gert Roosaarega, GR Invest OÜ https://www.inforegister.ee/11173956-GR-INVEST-OU
                  Miks finansti firma tahab mängiate õiguseid omada?



                  Huvitav et Soccernet teeb Tallinna CF'i kohta artikkel aga asi nagu selle ei märka...
                  No paraku sa oled lihtsalt valesti aru saanud taas.

                  GR Invest viitab samanimelisele MTÜ-le, mitte OÜ-le. Tolle MTÜ all Tallinn C.F. tegutsebki. Nagu tegutsevad ülejäänud Eesti klubidki erinevate MTÜ-de all. Kas MTÜ nimi on GR Invest või Levadia FC SK - siin enam suurt vahet ju ei ole.

                  Aadress: Suur-Ameerika tn 35-42 Tallinn Harjumaa 10122. Vaata tasuta firma omanikke, juhatust, seotud ettevõtteid, b-kaarti, maksuvõlgu.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    No paraku sa oled lihtsalt valesti aru saanud taas.

                    GR Invest viitab samanimelisele MTÜ-le, mitte OÜ-le. Tolle MTÜ all Tallinn C.F. tegutsebki. Nagu tegutsevad ülejäänud Eesti klubidki erinevate MTÜ-de all. Kas MTÜ nimi on GR Invest või Levadia FC SK - siin enam suurt vahet ju ei ole.

                    https://www.e-krediidiinfo.ee/802967...EST%20MT%C3%9C
                    Taas un cazzo.

                    Kui keegi ei seleta, siis tuleb natukene küsida.
                    Tegelt küsisin Dannari käest ja ta mainis Gert Roosaar, kui Dannar on artikli autor, ma sain aru et see on õige info...taas...
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                      Taas un cazzo.

                      Kui keegi ei seleta, siis tuleb natukene küsida.
                      Tegelt küsisin Dannari käest ja ta mainis Gert Roosaar, kui Dannar on artikli autor, ma sain aru et see on õige info...taas...
                      minu paha. vaatasin oü-d.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        minu paha. vaatasin oü-d.
                        Pole hullu, võib igaühele toimuda.
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                          Taas un cazzo.

                          Kui keegi ei seleta, siis tuleb natukene küsida.
                          Tegelt küsisin Dannari käest ja ta mainis Gert Roosaar, kui Dannar on artikli autor, ma sain aru et see on õige info...taas...
                          Ära kurjusta. Viimane asi, mida ma neljapäeva õhtul teha tahan, on sinuga tüli kiskuda. Ma lihtsalt reageerisin sinu lausele ("Huvitav et Soccernet teeb Tallinna CF'i kohta artikkel aga asi nagu selle ei märka..."), mis tahes-tahtmata tundus pahatahtlik.

                          Need üksteise suunas negatiivsed kommentaarid ei vii kuskile. Aga kui keegi midagi su kohta halba ütleb, siis igaüks ju esmalt asub kaitsma. Sealt tuli ka see "taas".

                          Aga see ei puutu teemasse. Teemasse puutub näiteks see blogipost, kus seatakse Levadia täienduste pädevus kahtluse alla.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Ära kurjusta. Viimane asi, mida ma neljapäeva õhtul teha tahan, on sinuga tüli kiskuda. Ma lihtsalt reageerisin sinu lausele ("Huvitav et Soccernet teeb Tallinna CF'i kohta artikkel aga asi nagu selle ei märka..."), mis tahes-tahtmata tundus pahatahtlik.

                            Need üksteise suunas negatiivsed kommentaarid ei vii kuskile. Aga kui keegi midagi su kohta halba ütleb, siis igaüks ju esmalt asub kaitsma. Sealt tuli ka see "taas".

                            Aga see ei puutu teemasse. Teemasse puutub näiteks see blogipost, kus seatakse Levadia täienduste pädevus kahtluse alla.
                            Ei kurjusta, lihtsalt leidsin teie Tallinna CF'i artikkel pärast sain infot selle GR Invest (OÜ) ja oli huvitav et midagi nii kummaline pole seal läbi rääginud/mõelnud. Siis küsisin, miks? Jah, keegi juba mainis Gert Reinberg, aga mul oli käes midagi muud. 50-50.
                            Kui tuled ja seletad ka, ja Dannar ka ise kinnitas vigu, kõik korras. Artikkel tegelt on päris hea CF'i kohta.
                            Ei ole mitte midagi pahatahtlikult mõelnud minu poolt, ära ise kaitses istu. Küsisin küsimiseks.
                            Negatiivsed kommnetaarid ma olen ise juba ammu harjunud, tuleb ainult irooniaga vastata tead sa. Siis ära rikku oma neljapäeva õhtut.

                            Mis puudub Levadia kaitses, hea uurimine Rauli poolt, ma isegi mõtlesin midagi sarnane kirjutama aga see videotöö päris hea.
                            Aga samal ajal ma ei tea kui tahtis on et nende on legionäärid või mitte. Isegi päris uus kaitseliin eestlastega võiks tekitada probleem.
                            Asi on lihtne minu jaoks: nad pani need mehed kokku viimased nädalad enne hooaja algus, ja on raske selline glue kiiresti leida. Hooaja jooksul, kui mängid 3 punkti peale, isegi raskem surve tõttu.
                            Laitinen välja näeb on parem ründes kui kaitses, Pecha natukene aeglane, Rahmanov tuli vigastust.
                            Hetkel, tegelt, need 12 punkti on isegi ime kui arvestame neid probleemid kaitses.

                            P.S.: Eeldan et suvel Levadia komplekteerib meeskonna veel.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Kaimar Saag ei mahu isegi põhimeeskonna koosseisu?

                              Kommentaar


                                Duublis mahub algrivistusse!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X