320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Levadia võitis võõrsil sõprusmängus Rootsi Allsvenska 14.koha meeskonda Hammarby-t 2-1. Väravad: Miranchuk 42´ ja Hunt 45´. Gatagov suutis sõprusmängus 90.minutil punase teenida.

    Marini kohta täpselt öelda ei oska, aga ma sügavalt kahtlen, et selline 11 kuu fopaa võiks kordua.
    Sergei Pareiko avaldas delfis ilmunud uudises samuti lootust, et Marini teenistus võib piirduda, vaid kolme kuuga.

    Kommentaar


      Ratnikov ka läind. Mis juhtus, Pärnu kaotus nii hull või pani jooki natuke jälle?

      Kommentaar


        Ma näen kahte varianti praegu. Mingid terviseprobleemid või tina panemine. Sportlikult puudub küll hetkel põhjus suures plaanis.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Ma näen kahte varianti praegu. Mingid terviseprobleemid või tina panemine. Sportlikult puudub küll hetkel põhjus suures plaanis.
          no mäng on ka ikka nadi olnud, aga peagi rumori ja jorma selgitavad nagunii kõik ära.

          Kommentaar


            Ründemäng on neil ikka üsna kohutav olnud arvestades nende isikkoosseisu potentsiaali. Tabel ja reaalne mängupilt päris ei ühti nii palju kui Levadiat sellel hooajal nähtud. Samas ei peagi.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Ründemäng on neil ikka üsna kohutav olnud arvestades nende isikkoosseisu potentsiaali. Tabel ja reaalne mängupilt päris ei ühti nii palju kui Levadiat sellel hooajal nähtud. Samas ei peagi.
              No ma ei tea. Heaks ründemänguks on ründajaid vaja. Neid on minu meelest Levadial ainult üks Rimo näol.

              Kommentaar


                Koos papaga lahkus ka poeg Daniil.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Kui tõesti on põhjuseks ainult sportlik pool, nagu üritatakse väita, siis on see otsus veel kummalisemgi. Tuua kolm päeva enne mängu eurosarjas treeneriks inimene, kes pole igapäevaselt klubi tegemistega seotud olnud ning koostöö paljude kui mitte enamus mängijatega ka varasemalt puudub. Või kui tõesti inimesed Levadia klubis usuvad, et selline muutus sellisel hetkel on parem kui juba sisse töötatud rada käimine, siis on see klubi veel kummalisem kui varasemalt tundunud.

                  Kommentaar


                    Koosseisu valik ja läbisaamine mängijatega siis probleemiks. Ju mõnele mehele siis ei meeldinud kui Ratnikov ütles, peale euromängu, et mängijatel on vaja ajudega tööd teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Kui tõesti on põhjuseks ainult sportlik pool, nagu üritatakse väita, siis on see otsus veel kummalisemgi. Tuua kolm päeva enne mängu eurosarjas treeneriks inimene, kes pole igapäevaselt klubi tegemistega seotud olnud ning koostöö paljude kui mitte enamus mängijatega ka varasemalt puudub. Või kui tõesti inimesed Levadia klubis usuvad, et selline muutus sellisel hetkel on parem kui juba sisse töötatud rada käimine, siis on see klubi veel kummalisem kui varasemalt tundunud.
                      Vestlesin siin meie ekspertidega ning kõik nagu 1 on arvamusel et ikka sportlik pool. Ka mina ei uskunud, et Ratnikov oma suhteliselt primitiivse jalgpalliga saab ametis kauem püsida - ma siiski arvasin, et enne Jaane teda kõrvaldatakse treeneripingilt. Tulemusi nagu klubil oli, aga mängu mitte.... Julgen väita, et kui poleks Levadia Mirantšukit, Morozovit võtnud siis oleks Levadia praegu 4ndal kohal.... Mängiti Ratnikovi käe all isuta ja mulle isiklikult tundus et ka ilma viitsimiseta..... Prins on taas selline treener, kes oskab vajalikul hetkel paar head sõna motiveerimiseks öelda... Ratnikov kogu mu lugupidamise juures on natukene pehmem tüüp....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Kui tõesti on põhjuseks ainult sportlik pool, nagu üritatakse väita, siis on see otsus veel kummalisemgi. Tuua kolm päeva enne mängu eurosarjas treeneriks inimene, kes pole igapäevaselt klubi tegemistega seotud olnud ning koostöö paljude kui mitte enamus mängijatega ka varasemalt puudub. Või kui tõesti inimesed Levadia klubis usuvad, et selline muutus sellisel hetkel on parem kui juba sisse töötatud rada käimine, siis on see klubi veel kummalisem kui varasemalt tundunud.
                        Tegu on ju Igor Prinsi mitte välismaa treeneriga. Ma arvan, et Eesti jalgpalli konnatiigis teavad nagunii kõik kõiki. Taktikalises pooles ilmselt ka ülemäära ei muutuks võrreldes Ratnikoviga.

                        Kusagilt aga ei suuda välja lugeda Prinsi lepingu kestvust.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Tegu on ju Igor Prinsi mitte välismaa treeneriga. Ma arvan, et Eesti jalgpalli konnatiigis teavad nagunii kõik kõiki. Taktikalises pooles ilmselt ka ülemäära ei muutuks võrreldes Ratnikoviga.

                          Kusagilt aga ei suuda välja lugeda Prinsi lepingu kestvust.
                          Kas mitte Kaljus polnud Prinsi probleemiks fännide arvates igavavõitu primitiivne mäng? Seega sama stiil võib ka jätkuda.

                          Kommentaar


                            Vaene Raika. Sai Sillamäelt kinga kui sportliku poole pealt polnud midagi nuriseda ja nüüd Levadiast, kus ka tabeli põhjal suurt midagi lahti polnud.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Noh, ega ainult tabeli järgi ei saa ka järeldusi teha. Mängupilt ja mängijate motivatsioon tundus ikka väga paigast ära. Eks hooaja algul oli Levadial ka palju õnne, et need tulemused ära võeti ja endale eriti väravaid ei lastud, sellest ka hea tabeliseis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                                Noh, ega ainult tabeli järgi ei saa ka järeldusi teha. Mängupilt ja mängijate motivatsioon tundus ikka väga paigast ära. Eks hooaja algul oli Levadial ka palju õnne, et need tulemused ära võeti ja endale eriti väravaid ei lastud, sellest ka hea tabeliseis.
                                Kokkuvõttes mängupildi eest punkte ei anta ja no kuna ma Levadia telgitagustega kursis pole, siis muidugi mängijate motivatsiooni kohapealt ei julge sõna võtta. Minul on mingi tunne, et sportlik pool oli selle otsuse juures siiski sekundaarne.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X