320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tarmo Kink ütles täna taaskord lihtsalt nii tabavalt õigeid asju, et ma hakkan varsti ise reaalselt Taavi Ustaks ja promoma iga EJL uudise ja tegemise all betsafe podcasti gife. Mõnus on kuulata kui inimesel on julgus oma arvamust avaldada. Muidu loed Pohlaku lõuakoera Kalju alavääristamisi ja hakkad maailma asjadest valesti aru saama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Tarmo Kink ütles täna taaskord lihtsalt nii tabavalt õigeid asju, et ma hakkan varsti ise reaalselt Taavi Ustaks ja promoma iga EJL uudise ja tegemise all betsafe podcasti gife. Mõnus on kuulata kui inimesel on julgus oma arvamust avaldada. Muidu loed Pohlaku lõuakoera Kalju alavääristamisi ja hakkad maailma asjadest valesti aru saama.
      Mis Kink täna rääkis?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Mis Kink täna rääkis?
        Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
          Nägin mingit artiklit kus Häberli tunnistas, et polnud Henri Anierist kuulnud. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.

          Kommentaar


            Algselt postitas plain Vaata postitust
            Nägin mingit artiklit kus Häberli tunnistas, et polnud Henri Anierist kuulnud. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
            Konkreetsele küsimusele, miks pole nimekirjas näiteks Paide linnameeskonna ründajat Henri Anieri, kelle laagrisse mitte kaasamise kohta viimastel päevadel jalgpalliavalikkuses kõige enam on arutletud, kuid kes tegi eelmisel suvel Eesti liigasse naastes tugeva hooaja (11 Premium liiga mängus 10 väravat ja 2 väravasöötu - toim), vastas Häberli: "Ma ei taha hetkel rääkida nimedest. Muidugi ma tean seda mängijat. Ta võib näidata märtsis, kui tugev ta on. Uks on avatud igale mängijale.
            Näita mulle ka seda artiklit kus Häberli tunnistab, et ei teadnud Anieri
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
              Villotat mõtled?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Villotat mõtled?
                Kink tegi tema nime lugedes suured silmad jah.

                Ja see jutt, et Häberli Anieri ei teadnud, on ka mõnus pullisitt.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                    Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.
                    "mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      "mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"
                      Ma ei usu, et Kink teda päriselt ei tea. Pigem ta pidas silmas, et ta ei ole koondise tasemel mängumees. Tõsi kõige ilusamini see öeldud ei ole, aga sellepärast ta oma mahlakate ütlemistega meeldibk, samas nende ütlustega kogub ta ka omajagu vaenlasi endale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                        Ma ei usu, et Kink teda päriselt ei tea. Pigem ta pidas silmas, et ta ei ole koondise tasemel mängumees. Tõsi kõige ilusamini see öeldud ei ole, aga sellepärast ta oma mahlakate ütlemistega meeldibk, samas nende ütlustega kogub ta ka omajagu vaenlasi endale.
                        Noh, olgu. Nõus. Aga kes siis seal koondises pidanuks olema, kui paremad mehed ei saa tulla? Mõttetu paukumine.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Noh, olgu. Nõus. Aga kes siis seal koondises pidanuks olema, kui paremad mehed ei saa tulla? Mõttetu paukumine.
                          Tema leidis, et oli paremaid, aga mõte oli ju see, et Häberli ei ole meestega tutvunud ja tal puudub ülevaade, kes meil siin üldse mängivad.

                          Aga noh tegelt mõte oli, et Kink ütleb reaalselt osasid vajalike asju otse välja. Meie vutimaastikul seda poliitilist lõuakoerte tindikeerutamist on südame pahaks ajamiseni niipalju, et üks selline paugutaja vend kellel ka jalgpalli knowhowd on mõjub värskendavana.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Tema leidis, et oli paremaid, aga mõte oli ju see, et Häberli ei ole meestega tutvunud ja tal puudub ülevaade, kes meil siin üldse mängivad.

                            Aga noh tegelt mõte oli, et Kink ütleb reaalselt osasid vajalike asju otse välja. Meie vutimaastikul seda poliitilist lõuakoerte tindikeerutamist on südame pahaks ajamiseni niipalju, et üks selline paugutaja vend kellel ka jalgpalli knowhowd on mõjub värskendavana.
                            See ju ilmselgelt naiivne ja rumal arvamus, et Häberli pole meestega tutvunud. Arvab keegi tõsiselt, et Šveitsi kooliga (tipp)treener on kuidagi lohakas, laisk või rumal ja kehvem ekspert kui Tarmo Kink? Miks ta ei peaks teadma U21 koondise meeste kvaliteedi kohta? Miks sellises olukorras U21 kapteni põhimeeskonda edutamine poliitiline otsus on? Ja endiselt - millised olid need paremad mehed, kes kutsumata jäid? See, et Subkast oleks võinud paremaid mehi leida, keegi ei vaidle vastu. Aga no, vaadake ka, mis kell neid mehi otsima hakati. Mõttetu selle ühe nime osas ohkida, ja mõttetu ohkida ka nende järgmiste nimede osas. Mängu ju keegi neist niikuinii ei saanud, oli vaja leida lihtsalt keegi, kes trennis sparringpartneriks põhimeestele.

                            Kui meil on olemas Klavan-Mets-Tamm-Kuusk-Seppik-Paskotši-Baranov-Pürg, ja mingil põhjusel ei saanud tulla järgmised mehed Avilov-Pelt, ja tulid 10+ valik a'la Villota-Kaljumäe-Kase, siis miks me endiselt arutame selle üle, kes on seal 15. valik keskkaitsesse? Täiesti savi. Seal pole niikuinii enam ühtegi venda võtta, kelle tase rahvusvahelisel tasemel piisav oleks.

                            Ja see, et meil on mõni terava suuga vend, kes ei karda asju välja öelda - väga tore, aga no päris paska ei maksa ka suust välja ajada. Iga arvamus, mida karismaatiliselt, värvikalt ja humoorikalt suust välja aetakse, ei ole veel adekvaatne jutt. Tore oleks, kui kogu selle karisma juures faktid jäävad faktideks, ning kui midagi väidetakse, siis see ka ära tõestatakse. Muidu on selline tore, naised saunas rääkisid jutt.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              See ju ilmselgelt naiivne ja rumal arvamus, et Häberli pole meestega tutvunud. Arvab keegi tõsiselt, et Šveitsi kooliga (tipp)treener on kuidagi lohakas, laisk või rumal ja kehvem ekspert kui Tarmo Kink?
                              Häberli ise andis väga suure kondi hammaste vahele kaasaarvatud minule. Ma olin algusest peale tema osas optimistlik ja ka kaitsesin teda siinsamas foorumis ning usun siiani, et ta on õige treener lihtsalt see Flora-Ferencvarose sõpruskohtumine oli väga loll ja nogo käik. Las ta kutsus need mehed koondisesse, aga ta tõesti vaatas ainult ühte klubi ja jäi ikka väga piiratud ringiga.

                              Ega ükski treener ei suuda tänapäeval kõike ise teha abitreenereid on vaja see on fakt. Lihtsalt Poom on väravavahtide peal, Oper on trennides kohapeal ning ainsana jääbki valikutegemiste ja juurde lisaks Häberlile ka Hurt, mis tahes tahtmata inimlikult ehk natukene võibki liialt kallutada seda kompotti ühe klubi poole.

                              Ja edit: ma su esimese lõigule muidugi kirjutan alla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Häberli ise andis väga suure kondi hammaste vahele kaasaarvatud minule. Ma olin algusest peale tema osas optimistlik ja ka kaitsesin teda siinsamas foorumis ning usun siiani, et ta on õige treener lihtsalt see Flora-Ferencvarose sõpruskohtumine oli väga loll ja nogo käik. Las ta kutsus need mehed koondisesse, aga ta tõesti vaatas ainult ühte klubi ja jäi ikka väga piiratud ringiga.

                                Ega ükski treener ei suuda tänapäeval kõike ise teha abitreenereid on vaja see on fakt. Lihtsalt Poom on väravavahtide peal, Oper on trennides kohapeal ning ainsana jääbki valikutegemiste ja juurde lisaks Häberlile ka Hurt, mis tahes tahtmata inimlikult ehk natukene võibki liialt kallutada seda kompotti ühe klubi poole.
                                Aga kui Hurt on Floras sarnase töö juba ära teinud? Ehk sorteerinud tema hinnangul kehvemad mehed välja ja jätnud paremad alles? Kas siis ta neid samu teadmisi ei võiks rakendada ka koondises? Me ju kõik teame neid nimesid, kes Florast viimase 3-4 aasta jooksul lahkunud on ja me kõik nägime eelmine sügis, kuidas need "suvalised" Seppikud-Pürgid-Sheinid-Poomid-Allikud lükkasid Paidele, Levadiale ja Kaljule päris valusalt sumpsi. Ja ikka on mingid vennad, kes igatsevad Salistet koondisesse, olgugi, et sügisel lõi Flora ühes mängus 7 väravat tema äärest.

                                Kui kevadel-suvel Levadia-Paide-Kalju mehed näitavad paremat minekut, kui Flora mehed, siis tuleb muidugi need otsused ringi vaadata. Täna aga sellist infot meil pole, mille pealt arvata või eeldada, et seda tegema peaks.

                                Ja muidugi on koondise treeneritel kohustus võtta koondisesse ka neid mehi, kes ei ole Floraga seotud (ega kunagi seotud olnud), kui nende kvaliteet on vastav. Ja neid mehi me oleme ka nüüd ikkagi koondises näinud. Pole päris nii, et võtakse ainult praeguseid Florakaid. Ma usun, et näeme ka järgmisel koondisekogunemisel Anieri, Vaštšuki, Õigust, Vallnerit.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X