320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kosmos...

    Kommentaar


      Algselt postitas Drogba Vaata postitust
      Jagan asja ikka! Kuna ma ka suur Eesti korvpallisõber, siis seal loetakse päevi, millal viimati TLÜ/Kalev mõne kohtumise võitis. Mul tuli Leva pinki vaadates sama küsimus, et mitu päeva pole Markus Jürgenson kõrgliiga tasemel jalkat mänginud? Ma saan aru, et Leval suur koosseis ja värki, hea trennitase jms, aga krt kui sa võtad konstantselt pingile venna ( viimati mängis 29.05.2021 PL-is) ning teda üldse ei kasuta tekib ka erinevaid küsimusi
      Jürgenson tõstab oma kvaliteediga treeningute taset, mis muudab meeskonda paremaks.

      Kommentaar


        see mida oodatud, on kohe kohe tulemas - https://fb.watch/c5hMmGxAm-/

        Kommentaar


          Kui ma ärkaksin hommikuti Kontaveiti kaisus , siis mul oleks koondisekutsest küll täiesti ükskõik

          Kommentaar


            Ma ka lepistust muidu väga vaimustuses pole, aga siin tuleb küll kiita.

            Kommentaar


              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Ma ka lepistust muidu väga vaimustuses pole, aga siin tuleb küll kiita.
                Huvitav oleks Lepistu kommentaar, et kas oma koondisemängud sai tänu sellele, et Floras mängis?

                Kommentaar


                  Long story short...

                  Tribüün jõudis teise video-projektini. Eesti Meistriliiga matchday experience. Väga oluline on märkida, et see ja kõik uued projektid saavad sündida vaid siis, kui meie jälgijad selle monteerimist rahaliselt toetavad. Meid toetada saab SIIT.

                  Pilootepisood sündis Levadia - Nõmme Kalju mängu ajal.

                  Keda huvitab, meeldivat vaatamist!


                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    14. aastane Patrik Kristal Leva pingil. Vahepeal ju Betsafe-s Kink rääkis, et tal lubatakse, vaid esiliigat mängida, aga Floras Varjund müttab mitmes meeste liigas (Esiliiga, teine liiga) ringi. Tundub, et ka siis Patrikule eriluba saadud Premium liiga jaoks.

                    Kommentaar


                      Mäng oli paras sebimine aga saadi need 3 punkti kirja.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kink 2 mängu järjest kollase saanud?

                          Kommentaar


                            Eile sai pingilt Vassiljev kollase, kui seda mõtled

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meke Vaata postitust
                              Eile sai pingilt Vassiljev kollase, kui seda mõtled
                              Aa okei, SN'is oli algselt Kink märgitud.

                              Kommentaar


                                Hi, greetings from Israel.
                                I hope I don´t break any forum rule, but I´ll be glad for your help.

                                As Maccabi tel aviv fan, I´m looking for video (or any other media if video is not possible), of the matches played against FCI Levadia Tallinn at season 2002/03, at dates:
                                15-08-2002 (0-2)
                                29-08-2002 (0-2)

                                I could not find it public on youtube or similar and I hope some of you have this record.

                                Thank you very much!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X