320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • MALAGA
    replied
    Oktoobris lööd peale mängu Neueriga high five , mais töötad mupos .

    Leave a comment:


  • carlo2
    replied
    Kotenko ka juba 38. Väga kaua ei mängi enam temagi.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Levadia on vist Eesti kõige sitemini juhitud jalgpalliklubi.

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Lepmetsal on minu teada mustmiljon (loe: ehk 4-5?) last. Nii palju, kui olen kuulnud, siis Levadias on ta olnud kogu aeg kergelt alamakstud ning kui nüüd pandeemia ajal öeldakse, et on palgas kerge hinnasula nii -50%, siis viskab ventikasse küll. Ma usun, et sai MuPos paremad tingimused kui Levadias. Täistööaeg või graafiku alusel mõnus vaikne tiksumine ning nädalavahetused on ka vabad. Igati loogiline otsus. Kahju, mees oli mõnusalt koloriitne kuju. Egas midagi, Kotenko peab puusad jälle tööle saama ja hakkab tulema..

    Aga huvitav on jälgida, et mis on Levadia järgmised sammud vaadates järgnevatele hooaegadele. Täitsa aus koht on saadaval ja just 5-10 koha klubis mängivatele puurilukkudele. Samas ajalugu on näidanud, et asendus võib tulla ka välismaalt, sest mängijate turul on praegu pakkumus kordades kõrgem kui kohtade arv.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    eee mida??
    Eesti koondise ja Tallinna FCI Levadia esiväravavaht Sergei Lepmets teatas professionaalse jalgpallurikarjääri lõpetamisest.

    Leave a comment:


  • Sihvakas murukarikas
    replied
      Objektiivi raadiosaates on külas jalgpallikommentaator ja noorte jalgpallikooli juhatanud Indrek Petersoo, kes hiljuti on seondunud Sihtasutusega Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks ning seeläbi ka Objektiivi tegevusega.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Selles mõttes pole Levadia ainus TOP4 võistkond, kellel palku kärbitud juba.

    Aga ma ei tea, kas just WhatsApp chatis.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kes tahab võib tõlkida: https://rus.err.ee/1088798/jurij-tka...odavcov-maxima

    Põhipoint - Levadias alandati palka 50% ja mitte ainult eriolukorra ajaks.

    Rääkis Lepmetsa teise töö olukorrast ning sellest, et niimõnigi veel mõtleb lahkumisele.
    Portaalis juba tõlgitud kujul.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kes tahab võib tõlkida: https://rus.err.ee/1088798/jurij-tka...odavcov-maxima

    Põhipoint - Levadias alandati palka 50% ja mitte ainult eriolukorra ajaks.

    Rääkis Lepmetsa teise töö olukorrast ning sellest, et niimõnigi veel mõtleb lahkumisele.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Nüüd kõik proovivad jalgpallur-lammutaja-ehitaja K. Rääbist üle trumbata. Laviin on lahti lastud.

    On mingid kõlakad, et üks meistriliiga mängija on alustanud ka tööd kirurgina.
    Rääbis on ka näitleja ning ärimees.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Nüüd kõik proovivad jalgpallur-lammutaja-ehitaja K. Rääbist üle trumbata. Laviin on lahti lastud.

    On mingid kõlakad, et üks meistriliiga mängija on alustanud ka tööd kirurgina.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Eesti koondise põhiväravavaht käib vabal ajal patrullimas.

    Leave a comment:


  • Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Ma arvan, et ei ole mingi väga suur kaotus Levadiale. Tuli ju Lepistu ja on seal veel teisi noori kutte, kes saavad nüüd rohkem mängija.
    Momendil ei ole küll Tkatchukile väärilist asendust. Tema roll Levadia mängu ehitamisel ja vastase mängu lõhkumisel oli väga suur.
    Pealegi pole palju selliseid mängijaid kes suudaks ühe karistuslöögiga vastase väravavahi ja klubi auti lüüa.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Ma arvan, et ei ole mingi väga suur kaotus Levadiale. Tuli ju Lepistu ja on seal veel teisi noori kutte, kes saavad nüüd rohkem mängija.

    Tkachuk lubas endale liiga palju lõualõksutamist. Selline tunne, et vend nägi peeglist kogu aeg Gattusot vastu vaatamas. Selle närvitsemisega keeras tala oma meeskonnale kahjuks.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Reimi laused on suhteliselt üheselt arusaadavad:
    Klubi pakutud tingimused talle ei sobinud ja ta ei soovinud enam meeskonnas olla. Treenerina tahan ma, et minu mängijad päriselt tahaksid siin olla. Kui tingimused muutusid, siis on igal mängijal õigus oma elu ise elada," selgitas peatreener Soccernet.ee-le. "Ma tean, et karantiiniaja tingimustes ei saanud ta klubiga kokkuleppele."

    Leave a comment:

Working...
X