320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vaikselt hakkab siis hoogu koguma.

    Kommentaar


      #47
      Nii,et stahhaanovlik Eesti alustab Meistriliigat ikka talvel, 6. märtsil - 4 nädalat varem kui kevadel, 4. aprillil alustav Norra jt. põhjamaised naaberriigid.
      36 vooruline, kvantiteedile rõhuv liigavutt ruulib…..

      Kommentaar


        #48
        EJL arengukava 2016-2020 üheks püstitatud eesmärgiks oli vähemalt ühe klubi jõudmine sel perioodil CL või EL alagrupiturniirile, siis mul on küll positiivne ootus, et 7. novembril me oma liigahooaega siiski ei lõpeta

        Kommentaar


          #49
          Juba sel reedel algaval ja veebruari lõpuni kestval Taliturniiril saavad uueks hooajaks valmistuvad meeskonnad traditsiooniliselt üksteiselt kontrollmängudes mõõtu võtta. A-turniir Premium liiga kuue parema meeskonna osavõtul kestab 10. jaanuarist 15. veebruarini ning Soccernet TV näitab koostöös MIND Mediaga sealt otsepildis kümmet kohtumist.


          Teiste klubide fännidele teadmiseks, et Viljandi Tuleviku Facebookis toodame omade jõududega tasuta ülekande Tuleviku mängudest Pärnu, Maardu, Kalevi, Legioni ja Kurega.

          Kommentaar


            #50
            Mis selle ühe mängu tootmise kulud olla võiksid, et kogu Premium liiga taliturniiri ei suudeta näidata?

            Mitut kaamerat halli, kus ilmselt niikuinii ruumi filmida ei ole, ikka vaja on? Või on MIND Mediaga sõlmitud leping, et ainult nemad võivad mänge näidata?

            Kommentaar


              #51
              Professionaalse tootmise kulud on preseasoni hallimängude puhul üsna ilmselt kuluefektiivsuse parlanksist väljas. Mu eesmärk ei olnud kellelegi midagi nina peale visata, vabandused, kui nii tundus. Tahtsin lihtsalt teada anda, et Tuleviku vastaste fännid näevad Tuleviku FB-st ka oma meeskondade mängu.

              -edit- Selle kulud on sisuliselt olematud. Ma teen ülekandeid Tuleviku mängudest kolmandat aastat tänavu ja esimesel aastal sai asi ära aetud ürgvana Panasonicu kompaktvideokaameraga. Toimivaks ülekandeks pole enmat vaja kui kaamera, kaks juhet, üks väike must karbike nimega HDMI capture card, üks ühik tasuta saadaval olevat tarkvara (ja netiühendus, mõistagi). Facebook on ka veidi heldemaks läinud ja kui kõik sujub ja Telia välja veab, siis tänavused mängud saab full HD kvaliteedis üle kantud.

              Ehk et klubidele ei saa oma jõududega ülekande tegemine kuidagi üle jõu käia.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Selle kulud on sisuliselt olematud. Ma teen ülekandeid Tuleviku mängudest kolmandat aastat tänavu ja esimesel aastal sai asi ära aetud ürgvana Panasonicu kompaktvideokaameraga. Toimivaks ülekandeks pole enmat vaja kui kaamera, kaks juhet, üks väike must karbike nimega HDMI capture card, üks ühik tasuta saadaval olevat tarkvara (ja netiühendus, mõistagi). Facebook on ka veidi heldemaks läinud ja kui kõik sujub ja Telia välja veab, siis tänavused mängud saab full HD kvaliteedis üle kantud.

                Ehk et klubidele ei saa oma jõududega ülekande tegemine kuidagi üle jõu käia.
                Ma seda silmas pidasingi.

                Alati ei pea olema hirmkallid seadmed jm, et professionaalset muljet jätta. Natuke pealehakkamist ja saaks väga ilusasti kõik need mängud ära kaetud.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas United Vaata postitust
                  Ma seda silmas pidasingi.

                  Alati ei pea olema hirmkallid seadmed jm, et professionaalset muljet jätta. Natuke pealehakkamist ja saaks väga ilusasti kõik need mängud ära kaetud.
                  Jah, aga ma ei paneks seda EJL kohustuseks küll ühestki otsast. Treeningmängudega on tegemist ehk et kohaliku kogukonna huvid peaks klubid ise ikkagi ära katma. A-turniiri mängude puhul on vaatajanumbrid mingisugusedki eelduslikud olemas, a la Kalju vs Levadia, eks. Väiksemate klubide puhul on kogukondadeväline huvi, mis seal salata, väga tilluke.

                  Mulluste Tuleviku mängude ülekannete keskmine vaadatavus kõikus live-režiimis 200 ja 300 vahel pidevalt. Niipalju, kui kaamerdamise kõrval arvutiekraanil jõudsin pilku peal hoida, siis enamik vaatajaist olid ikkagi Viljandi inimesed. Mina teen seda tööd nende heaks. See, et vastasklubide fännid ka vaadata saavad, on ju ainult lisatoreboonus.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kas mängitakse ikka see aasta? Ametlik liigakalender endiselt avalikustamata.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Kas mängitakse ikka see aasta? Ametlik liigakalender endiselt avalikustamata.
                      Mängitakse ikka. Nädalavahetusel ilmselt kinnitatakse kalender ära. Nii palju kui ülekannete poole pealt kokku olen puutunud, siis suures plaanis on asi enam-vähem paigas.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #56
                        Okei, kui me tahame olla tõsiseltvõetav professionaalse vutiliiga, siis oleks ka abi, et me pingutaks nii palju, et koosseisud oleksid olemas kas 24 tundi varem või sama päeva hommikuks. Siinkohal ei oma üldse tähtust, kas tegemist on halliturniiriga või mitte. Väike asi, kuid näitab nii mõndagi. Aga ei, las ta olla. Las ta olla.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Okei, kui me tahame olla tõsiseltvõetav professionaalse vutiliiga, siis oleks ka abi, et me pingutaks nii palju, et koosseisud oleksid olemas kas 24 tundi varem või sama päeva hommikuks. Siinkohal ei oma üldse tähtust, kas tegemist on halliturniiriga või mitte. Väike asi, kuid näitab nii mõndagi. Aga ei, las ta olla. Las ta olla.
                          Aamen!
                          EPL ei ole siis ka professionaalne vutiliiga.
                          Sealsed koosesisud tulevad ka vist mingi tund või 45 min enne mängu algust.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #58
                            Eeldan, et ta peab silmas üldist koosseisu mänguks, mitte põhikoosseisu. Põhikoosseisu teatamine mängupäeva hommikul ei kõla just eriti loogiliselt.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas United Vaata postitust
                              Eeldan, et ta peab silmas üldist koosseisu mänguks, mitte põhikoosseisu. Põhikoosseisu teatamine mängupäeva hommikul ei kõla just eriti loogiliselt.
                              Jep, pean.
                              Aga pole hullu, Rein on Rein. Targutamise asemel võiks vilistama õppida.

                              Kommentaar


                                #60
                                Haha, et ei saa panuseid pandud jah? See on ikka klubide asi avalikustada kui tahavad oma koosseise sõprusturniirideks.

                                Inglismaal näiteks kui on keegi testimisel, siis ei avalikustata nime isegi mängueelses koosseisus ja on vaid Prospect #1 vms kirjas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X