320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koroonakarikas 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ma olen üks kord ühel üritusel olnud rollis, kus ülesandeks oli kommenteerida suurel ekraanil toimuvat FIFA videomängu. See oli kapitaalne feil, sest ma ei osanud seda absoluutselt teha. Kui ma ise FIFA-t mängiks (viimane versioon, mida puutusin, oli FIFA World Cup 98), oleks asi võib-olla olnud natuke parem, sest oleksin tajunud natukenegi paremini selle mängu loogikat ja dünaamikat, aga ei usu, et oluliselt parem. Ekraanil mängitav FIFA pole jalgpalliga ju üldse sarnane. Mina seda kommenteerida ei oska. Ja nagu hiljuti selgus, siis suudan kommenteerida kartulikrõpsude söömist ja kõrvarõngaste proovimist. Aga vot FIFA-t ei oska.

    Kommentaar


      #47
      Mulle meeldib mälumänguversioon rohkem, kuna seal saan ise ka kaasa mõelda. Mis ma kahe vähemtuntud jalgpalluri omavahelisest fifa-toksimisest ikka vaatan? Olen ka paar korda FIFA-turniiri kommenteerinud ja see oli ausalt öeldes sigaigav, kui kohtusid Real Madrid ja Real Madrid viiendat korda järjest.

      Kommentaar


        #48
        Mõnevõrra see vähemtuntud jalgpallurite mõte ju olekski, et mõni neist saaks tuttavaks. Pean ise näiteks tunnistama, et kui enne koroonakarikat oleks öelnud mulle nime Sander Laht, siis FC Kuressaare seos oleks pähe tulnud ilmselt, aga sellega oleks asi piirdunud. Nüüd kui mõnes Kure mängus seda nime kuulen, siis lööb kohe pähe, et see on see sümpaatne vend, kes koroonakarika võitis. Gussevi kohta ütleks samamoodi. Mälumängust rääkides veel, siis mulle meeldis ka Betsafe poolt tehtud Kruusi ja Vara saade. Kuna jälgin Eesti jalgpalli rohkem kui Välismaa oma, siis see enamasti oli isegi huvitavam enne mängu kui CL mäng ise. Ma saan aru, et sellist formaati enne PL mängu korraldamine oleks liiga kulukas, aga äkki kunagi jõuaks ka selleni. Lõpetuseks kui arvata, et FIFA kommenteerimine on läinud halvasti, siis tasub alati vaadata järgmist videot. Seal kommenteerivad mängijad ise rohkem kui üks meie püstijala koomikutest.

        reisisell.ee

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
          Ma olen üks kord ühel üritusel olnud rollis, kus ülesandeks oli kommenteerida suurel ekraanil toimuvat FIFA videomängu. See oli kapitaalne feil, sest ma ei osanud seda absoluutselt teha. Kui ma ise FIFA-t mängiks (viimane versioon, mida puutusin, oli FIFA World Cup 98), oleks asi võib-olla olnud natuke parem, sest oleksin tajunud natukenegi paremini selle mängu loogikat ja dünaamikat, aga ei usu, et oluliselt parem. Ekraanil mängitav FIFA pole jalgpalliga ju üldse sarnane. Mina seda kommenteerida ei oska. Ja nagu hiljuti selgus, siis suudan kommenteerida kartulikrõpsude söömist ja kõrvarõngaste proovimist. Aga vot FIFA-t ei oska.
          See on piin jah, kui kommenteerib keegi kes mängust aru ei saa. Sama asi käib ka sprodi kohta telekast, kui jalgpalli, tennist, korvpalli kommenteerib lihtsalt spordireporter, kes neist mängudest ise tegelikult aru ei saa.

          Kommentaar

          Working...
          X