320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

    ma loodan kui sellest asjast midagi saab siis ehk läheb flora saksa liigasse.nad võix näitex mingi dersdeni dynamo ära osta(kirj. kluvbi nime kindlasti valesti).ää mõte igatahes pohlakult.ja ma arvan, et talle pole see ni tähtis et see nn. klubi kõrgemale tõusex vaid see et keegi eesti mängijaid märkx ja neid ostax sealt.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

      Originally posted by märt


      ma loodan kui sellest asjast midagi saab siis ehk läheb flora saksa liigasse.nad võix näitex mingi dersdeni dynamo ära osta(kirj. kluvbi nime kindlasti valesti).ää mõte igatahes pohlakult.ja ma arvan, et talle pole see ni tähtis et see nn. klubi kõrgemale tõusex vaid see et keegi eesti mängijaid märkx ja neid ostax sealt.
      Linn on vast Dresden, mida mõtlesid. Mulle meeldiks isiklikult muidugi, kui Flora Inglismaale õnne otsima läheks.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

        Originally posted by mcnamara


        Äkki üritaks kõigepealt staadioni valmis ehitada ja siis alles hakkaks mõtlema osalustest Inglismaa/Saksamaa klubides.
        Aga kui üks päev äkitselt ongi statka valmis? Siis on kõigil suu vett täis ja keegi ei oska sellega midagi mõistlikku peale hakata.Minu arvepidamist mööda on ehituse lõpetamineplaneeritud 2004 aastasse. Jah täpselt siis peaks eesti saama euroopa liitu ja ma arvan et eakamad foorumlased peaksid veel mäletama küll kuidas Tallinna Sport mööda lääne-venemaa avarusi ringi ajas ja palli togis.
        Läheb aega palju või vähe, varsti on ka uues liidus liiduvabariikide võistkondade vahelised meistrivõistlused rahvaste spartakiaadid janiedasi. Üks liit kõik:P
        299195

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

          Bristol Rovers ja Inglismaa kunagine meister??? Millal nad üldse kõrgliigas on mänginud? (nende verivaenlane City aga küll on kuskil 20-tel vist medali saanud)
          Kui võtta mingi praegu põhjas olev kunagine kõrgliigaklubi, siis ntx Swansea, kes paarikümne aasta eest ehmatas Inglise liigat lennuka tõusu ja ilusa debüüdiga...millele kahjuks järgnes sama kiire kukkumine põhja.
          Iseasi muidugi, kuidas kohaneksid eestlased Inglise liiga maratonhooajaga(46 liigamängu+karikamängud). Lähematel aastatel pole see küll mõeldav (ei kuuluta ELi =>tööload!) Mida mõtlevad aga klubi kodulinlased? Kas publiku hulk ei lange niimoodi?Sel juhul on kaheldav, et mõni Eesti telekanal jõuaks selle defitsiidi kõik kinni plekkida hooaja mängude ülekanded ostes.
          Saksamaal on neid pankrotieelseid klubisid 3.-4. liigades vist rohkemgi, hooaeg tüki lühem(34 liigamängu+karikas). Tunduks reaalsem ja töölubade jama vist ka poleks.
          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

            Originally posted by INCE
            Aga kui üks päev äkitselt ongi statka valmis? Siis on kõigil suu vett täis ja keegi ei oska sellega midagi mõistlikku peale hakata.Minu arvepidamist mööda on ehituse lõpetamineplaneeritud 2004 aastasse. Jah täpselt siis peaks eesti saama euroopa liitu ja ma arvan et eakamad foorumlased peaksid veel mäletama küll kuidas Tallinna Sport mööda lääne-venemaa avarusi ringi ajas ja palli togis.
            Läheb aega palju või vähe, varsti on ka uues liidus liiduvabariikide võistkondade vahelised meistrivõistlused rahvaste spartakiaadid janiedasi. Üks liit kõik:P
            Anna mulle andeks, aga sinu jutu mõte ei jõua minuni kohale. Staadion on minu arusaamade järgi mõeldud jalgpalli mängimiseks. Mida muud sa sooviksid sellega peale hakata?
            Ja Euroopa Liidu vastaste juttu olen piisavalt kuulnud, nii et sinu mõttekäigud küll kuidagi ei jahmata.
            Ma tean, see kõik on siin off-topic.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

              Hetkel liialt utoopiline tõepoolest. Lähima 50 aasta jooksul see tõeks ei saa, arvan.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

                Pohlak tegelt loll pole ju - ta on kuradi kaval ma\"nn (siin peab olema ropp so~na aga ma seda ei kirjuta ) Ta otsib alati uut rahaallikat, isegi kui tema idee on nii vo~imatu ja lapsik nagu yleval kirjeldaud, noh ytlen yhte :
                \"Udachi tebe Pohlak....!\" hahaaaa-haaaaa :P :P :P

                P.S: pohlak olex tegelt hea a\"rimees vo~i ulmekirjanik - ma ei saa aru mida kuradit ta jalgpallis teeb ?
                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

                  Sellised \"hullud\" ideed on positiivsed. Mind häirib Pohlaku puhul taktikaline hooplemine konkreetsete Eesti jalgpallurite müügi teemadel. Tihti jääbki see vaid jutuks. Aga strateegilised laiahaardelised unistused on igati toredad asjad. Edu selles vallas, Aivar!:P

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

                    Pohlakul teine unistus veel ja hästi positiivne nagu tänasest SLÕhtulehest lugeda võib
                    2010 aastal 25000 pealtvaataja kohaga rahvusstaadion

                    lisan ka infoallika:http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=131897
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Pohlaku uus unistus: FC Flora Inglismaa või Saksamaa liigasse\'

                      Originally posted by Rasmus


                      http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=129361
                      Mida kõike Pohlak välja ei mõtleks, aga päris omapärane idee.



                      miks mitte? loodan ,et viib oma unistuse ellu

                      Kommentaar

                      Working...
                      X