320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Livonia Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Livonia Cup\'

    Igatahes kahju, et nüüd see Livonia karikas lätlaste valdusse sai. Rähn (ebaõnn ei väsi teda jälitamast ) + Kisseljov (väravavahist penaltilööjat on palju tahta, kui just Hans-Jörg Butt pole : ) ei suutnud 11 meetri võimalust ära realiseerida. Head meelt teeb aga Zahhovaiko edukas debüüt Flora eest.

    Eks kohalpeal käinud loodetavasti peagi teevad jutuotsa lahti....

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Livonia Cup\'

      Kytt l6i Tuleviku eest pendla sisse eelmisel aastal karikas. Ussoltsev tabas lausa m2ngust.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Livonia Cup\'

        kuliku värav oli kyll tõsine ime...!! aga jah, kisseljov peab veel paljupalju harjutama pennalde tõrjumist, se oli päris masendav.
        a sõit ise oli mudugi maru.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Livonia Cup\'

          Originally posted by Fitibaldi

          kisseljov peab veel paljupalju harjutama pennalde tõrjumist
          Täitsa õige! Seisis seal nagu mingi muhkam.
          Muidu oli reis super, eriti reisikaaslased
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Livonia Cup\'

            Kahju et nii läks. Olin isegi juba tulemas, aga avastasin et pass va sunnik on juba septembrist saati aegunud.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Livonia Cup\'

              meie väravavaht on muidu ilus poiss, aga jalad (vähemalt 1) vist puust
              pole öelda muud kui piap veel oolega arjutama, eks ta noor ju ka veel

              reis ise oli normull, eriti lido oma ohjeldamatu õllega

              siinkohal tervitaks ka reisikaaslasi, olge samatublid edasi

              NB! noored neiud kunni seljataga jäid ka väga rahule
              *oleme sõbrad edasi*

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                Kaju muidugi, et mängu lõpp niimoodi läits a reis oli igatahes ülikõva. Mis sest, et reisu lõpp nagu äguseks läks.
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                  lido õlu oli maailma kõige hirmsam õlu!!!!!!

                  poest ostetud aldaris mekkis palju paremini

                  mitte et ma mäletaks, kuda ma bussist väljusin...
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                    Tähendab, ylikõva reis oli, missest et tagasitee suht uduseks kiskus juba
                    Aldaris oli peris hää, nagu ka mäng, kahju muidugi et võitu ei toonud koju, aga mis sitasti see uuesti
                    A vatever, kui kellelgi raha veel üle on siis kõik Andorrasse ja kui ei ole, siis koguge, et vähemalt Bulgaariasse tuleks kõigi aegade fännirekord

                    ---------------------------
                    c\'ya all in wellington

                    ahjaaa pilte sai ilmselt ka tehtud ja neid näeb siis kui ma oma mahaunustatud stuffi bussist kunagi kätte saan

                    päikest ja õlut!
                    Cerveza.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                      Keegi kohal käinutest võiks ka mängu muljeid jagada, mitte ainult oma pohmaka kogemusi jagada!

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                        Originally posted by Fitibaldi


                        aga jah, kisseljov peab veel paljupalju harjutama pennalde tõrjumist, se oli päris masendav.
                        hm... ntks Superkarikafinaalis törjus Kisseljov väga hästi penalteid. Kes nägi see teab.

                        ps. selle aasta esimese messiga ka Head Kestvat Aastat!

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                          Ma siis natuke kirjeldan ka mängu. Flora haaras kohe alguses ohjad kätte ja Kulja tegigi ilusa liigutusega kolli . Pole Forestit ( nii on Kuliki hüüdnimi) tükk aega nii hästi mängimas näinud. Edasi kestis kerge Flora ülekaal poolaja lõpuni. Skontol oli muidugi ka paar ohtlikku momentti ,kuid Pasha tõrjus hästi. Teise poolaja 30 minutit aga valitses Flora mängu täielikult ja ime ,et ainult se pennal suudeti sisse lüüa. Muide pennal oli õglane, mitte Kaldma koduvile võõrsil. Kõik mängisid siiski võrdlemisi krobedalt ,esimene mäng suurel platsil . Skonto ,kes seal kogu aeg harjutab oli küll kehva ,minumeelest . Kristal on väga aeglaseks jäänud ja ka ilmses ülekaalus,kuid ta on igal aastal selline ja lõpuks jõuab ikkagi vormi. Ei tea !! Lindpere oli terav ,Haavistu samuti. Norralased , oli näha ,et just puhkuselt tulnud. Üldiselt tundub ,et kõigil veel kõhud kapsast täis ning mingist vormist ei saa olla . Siiski on areng võrreldes eelmise hooajaga silmnähtav.
                          Tagasisõit oli nagu ikka . Poled olid koomas , kuid ise küll kellegi peale pahane ei ole
                          ja Shephardile on kõik andeks antud. :P
                          Skonto fänne oli küll vähevõitu ,karjusime ikka kõik täiega üle.
                          Ja ,mis veel oli huvitav. Õlut ja kõiksugu muud kraami sai rõdul kuua niipalju kui tahad
                          keegi ei keelanud ka poest ostetud kraamiga sisse tulla.
                          Kahju ,et meil sellist halli veel pole . Minu meelest oleks see juba lausa eluliselt vajalik kogu eesti jalgpallile.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                            Nu nii see Riia reis oli siis mu esimene kaine välisreis
                            Üldiselt on nii,et mina jäin reisga rahule.Kuigi jahh...mõni mees läks ikka lõpus päris ülekäte .Kuid pole hullu mida sa ikka noortelt ja rumalatelt tahad.Saavad vanemaks ja targemaks ,siis õpivad ka käituma

                            Ogei -aitab nüüd jamast.Ma nüüd seda Riia palsamit jooma mis sellelt reisilt ostetud sai
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                              Originally posted by 13

                              Ogei -aitab nüüd jamast.Ma nüüd seda Riia palsamit jooma mis sellelt reisilt ostetud sai
                              Mul siiani seisab kinnisena riiulil.. üks kena läti neiu kunagi kinkis
                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Livonia Cup\'

                                Originally posted by Rainman


                                Originally posted by 13

                                Ogei -aitab nüüd jamast.Ma nüüd seda Riia palsamit jooma mis sellelt reisilt ostetud sai
                                Mul siiani seisab kinnisena riiulil.. üks kena läti neiu kunagi kinkis
                                Tegelt ma kah ikka ei joonud seda äraKinkisin selle ka ühele neiule Ta lubas ,et joome selle koos ära.Saame näha:P .
                                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X