320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL on ***** George - 4ever

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

    Mida sa natsilipu all silmas pead? Ma küll ühtegi haakristiga lippu mängudel näinud pole. Või pead sa loosungit \"Estland, Estland Über Alles\" natsistlikuks? Selle loogika järgi peaks kõik saksakeele natsistlik olema.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

      Mõnel mehel on probleeme ilmselt sellega,mis mäng üldse toimub.Kallid uustulijad on ikka vahe kas mängib koondis või F.C Flora.Tean täpselt öelda millisel mängul millised lipud lehvivad.Kui ikka täpselt ei oska muchvigi öelda ,ei ole vaja huupi rohmata.Tee ilusti kodutöö ära või lahmi jutukas,mida sülg suhu toob.Vahest võib see \"mis sülg suhu toob\" aidata eemaldada suuosasid.Vile tuleb suht hädine.
      Mul on hää meel näha erinevaid arvamusi aga solvangute puhul peab mees nende sõnade eest ka vastutama.Seda enam et see siin on Foorum mitte jutukas.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

        \"Estland, Estland Über Alles\"
        JAH - pean kyll seda natsistlikuks !

        Kallis kojamees, sellisel puhul peax esimesena tappa saama teie moderaator....Kes peale solvangute eriti midagi o\"elda ei oska...Veel siin olen kohanud paar meest kes siin solvavad konkreetset rahvust...
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

          Originally posted by PHILIPZ


          \"Estland, Estland Über Alles\"
          JAH - pean kyll seda natsistlikuks !
          Vahest põhjendad, miks ta natsistlik on? Kas sellepärast, et ka Saksamaa Liitvabrariigi hümn sisaldab sõnu \"Über Alles\"?

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

            natsid kasutasid seda jama, ainult Estland-i asemel oli Deuchland
            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

              Originally posted by PHILIPZ


              natsid kasutasid seda jama, ainult Estland-i asemel oli Deuchland
              Kus just natsid seda kasutasid? Kordan, et sõnad \"Über Alles\" on Saksa Liitvabariigi hümnis.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                Allo

                Komplimenteerin sind, Philipz, muule kirjutatud vastuse eest. Hästi argumenteeritud ja mõistetav kiri. Saan nüüd igaljuhul paremini su \"fire\" teooriast aru. Kahjuks, aga ei ole ühiskond piisavalt küps selleks, et inimesi nende samade tuledega staadionile lasta. Piisab ühest torust, kes selle staadionile viskab ning kogu ülejäänud publikumi tegevus ei mängi enam rolli. Sellest on tuletatud ka loogika, et pigem mitte kedagi nendega staadionile lasta. Minu suured eeskujud Ingilsmaal (fänne pean silmas) ei kasuta ka muuseas seda \"fire\"
                Mis puutub Kohtla-Järve poiste lauludesse, siis kuigi ma ropendamist ei poolda, siis ei näe ma mingit probleemi vaimukate roppustega toetushüüetes. Selle suve kindlasti üks kõige meeldejäävamaid fänluse kogemusi.
                Kohtla-Järve enda toetajaid tooks ka siin välja, sest ka nemad laulavad täitsa lahedaid viisijuppe, mille kallal on tööd tehtud. Vene keelega ma päris sina peal pole, seega vahest jääb mul küll nende sisu segaseks, aga kõlavad vähemalt hästi :P
                Ja päris lõppu ütleks, et seda ei saa küll Transi fännide kohta öelda, sest need mehed seal nii palju kui mina näinud olen ainult joovad ja sõimavad üksteist, vastaseid ja kohtunike. Vahest kõlab mõni Gruznov goooal hüüe kah . Olgu natuke teen neile liiga, aga arenemisruumi on.

                Parimatega
                Eestlane Finsbury Parkis

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                  Rahu,mis te vaidlete.Pole sellel Yber allesil viga midagi.Las lehvitavad
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                    Jube orjalik on ikka mõne inimlooma vaim Selle Über-loosungi looja võiks ennast oma loosungisse mässida ja siis----TULI OTSA!!!!!See, et saksad oma vägitegusid sajandeid sellel maalapil tegid, paistab, et häirib väheseid...

                    Ps- Ausalt---ikka jubedalt häirib olla sektoris, kuhu on pandud selline saast-plakat!!

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                      Põhimõtteliselt on ju nii, et saab küll väita et sellel loosungil ei ole natsi Saksamaaga mingit pistmist. Kuid de facto on asi nii, et 90% inimestest tuleb seda plakatit lugedes peas just selline seos.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                        Panen ka siis paar rida siia.

                        duff_k, palun ürita oma kirjamaneeri parandada, kohati ei saa mitte midagi aru, millest jutt käib. Paar koma siia, suur algustäht sinna. Saan aru küll, et emotsioonid pulbitsevad aga kui lasta sellel enda üle võimust võtta, siis pole sa sugugi parem nedest kellega sõnasõda siin pead.

                        Mida sa natsilipu all silmas pead? Ma küll ühtegi haakristiga lippu mängudel näinud pole.
                        Jah Kaarel, on olnud. Ma ei mäleta täpselt mis mängul aga olen näinud mingeid skin´e koondise mängul taolise lipuga. Ja seda taunin ma küll.

                        Mis puutub meie kallitesse kaasmaalastesse, kes siin agaralt sõna võtavad, siis jätan kommenteerimise ja sõnelemise teiste meeste jaoks.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                          Originally posted by Kaarel


                          Originally posted by PHILIPZ


                          natsid kasutasid seda jama, ainult Estland-i asemel oli Deuchland
                          Kus just natsid seda kasutasid? Kordan, et sõnad \"Über Alles\" on Saksa Liitvabariigi hümnis.
                          Eksid, Kaarel. Peale s6da tehti s6nad ringi ja nyyd on seal mingi teine pl2ra. Varem oli jah yber alles ja \"Reinist Memelini vms\", aga kui viitsid otsi need s6nad netist yles ja m6tle, miks nad 2ra muudeti.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                            mina seda natislippu siin teemas esimesena mainisin. ja ma mitte ei mõelnud seda estland estland über alles plagu. vaid seda väikest puna-valge-musta neonatsi sümbolikaga lippu.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                              Originally posted by Jaan

                              Eksid, Kaarel. Peale s6da tehti s6nad ringi ja nyyd on seal mingi teine pl2ra. Varem oli jah yber alles ja \"Reinist Memelini vms\", aga kui viitsid otsi need s6nad netist yles ja m6tle, miks nad 2ra muudeti.
                              Täpsustagem siiski veelkord, et mitte ei tehtud hümni ümber, vaid varasema kolme salmi asemel lauldakse ainult ühte. Ja tegelikult oli kuni 90. aastani Saksamaa hümn ikka see kolmesalmiline laul e Deutschlandlied, kus esimeses salmis kiidetakse Saksa riigi võimsust ja laiust (Maasist Belgias Memeli ehk Klaipedani Leedus), teises salmis saksa naisi ja veini ning kolmandas ühtsusmeelt ja vabadust. Kuigi hümniks oli ikka seesama laul ning päris juriidiliselt vist kaks esimest salmi keelatud polnud, lauldi nö kokkuleppe korras alati AINULT seda kolmandat salmi ja pärast Saksamaade ühendamist on ametlikuks hümniks justnimelt too kolmas salm. Aga kaks esimest salmi pole tegelikult praegugi otseselt võttes keelatud, ehkki sakslaste juures kuulub hea ja ilmselt ka pealesunnitud tava hulka see, et kõik, mida võib samastada kolmanda riigiga (sealhulgas mõningaid üleheroiseeritud sõnu lauludes), ei ole avalikuks kasutamiseks ja rääkimiseks. Sealhulgas sõnarida \"Deutschland Deutschland über alles\", mis rahvusvahelise üldsuse (loe II MS võitjate) nägemuses kajastab seda, et Saksamaa on nö üle kõigi teiste riikide ja rahvaste, kui aga tegelikult oli selle väljendi algideeks rõhutada Saksamaa tähtsust sakslaste endi jaoks (teatavasti oli veel 19. sajandi keskpaigas Saksamaa kui selline moodustis kümnetest väikestest riikidest ja riigikestest, mida üritati ühendada) kui ühtset ja rahvast ühendavat riiki. Kuid jah, tulenevalt sõdadest, kus mõlemas Saksamaa oli agressor ja kokkuvõttes ka kaotaja (väikeste mööndustega I MS-s), on sellel lausejupil pisut teine tõlgendus välja kujunenud ja kahtlemata on see ka enamlevinud.
                              Põhimõtteliselt - ja nagu seda siin on mõnes alamjaotuses välja toodud, võiks pigem natsisümboolikale lähedasemaks pidada loosungit \"kõik ahju\" ning paljud käsitlevadki seda koos. Samas eks ta ole jah nii, et loosungite koostajad ja pooldajad toovad oma argumentidena välja, et miks ei võiks me kasutada teatud saksakeelset (ehk rahvusvahelist) väljendit ning paljudest anekdootidest tuntud loosungit ahjupaneku kohta; teistel on samavõrd õigus öelda, et see viitab just mingitele natsismiilmingutele etc.
                              Lohutagem end sellega, et Leedu-Iisraeli mänguga võrdset \"Juden raus\" loosungit pole meil staadionile toodud
                              ¡No Pasarán!

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                                Hmm. repliigi korras.
                                Juutidest punkbänd Dead Kennedy`s laulis omal ajal laulu \"California Über Alles\" Samas oli tegu äärmuslike antinatsidega.
                                memer of Gaskoff fan club

                                Kommentaar

                                Working...
                                X