320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL on ***** George - 4ever

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

    Originally posted by PHILIPZ


    bljaaaaa - ise moderaator ja rikub foorumi reegleid ! A\"ra aja jama ja rahune maha !
    Fireid on ainult fa\"nnidel - mitte mingitel piideritel kes tulevad staadionile kurat teab millex, need sinu jo~mpsikad ja teised trossid ei julge isegi fireit ka\"es hoida nii et MO~TLE ISE kurat kas siis igayhel hakkab fire olema ! Kurat fire on kalls asi ja seda iga tross ei osta...Sellist stseeni nagu Itaalias Eestis ei tule Eestis la\"hima sajandi jooksul, saad aru liiga erinev jalgpalli tase on ! Nii et mo~elda siin JAMA on minuarust ta\"itsa mo~ttetu ja lapsik ! Nii et soovitan sul maha rahuneda 101%
    Ei saaks öelda, et sa ise vähemalt piider ei ole.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

      Originally posted by dieter

      Täpsustagem siiski veelkord, et mitte ei tehtud hümni ümber, vaid varasema kolme salmi asemel lauldakse ainult ühte.

      /.../

      Lohutagem end sellega, et Leedu-Iisraeli mänguga võrdset \"Juden raus\" loosungit pole meil staadionile toodud
      Kõige asjalikum postitus siin teemas, dieter. Andsid hea ülevaate
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

        noh - siit ja\"reldus -> on olemas juba mitu lippu ja plakatit natsistliku sisuga vo~i sellele vihjamisega --- kuhu me nii jo~uame...?
        On vaja keelata neile inimestele kes seda SAASTA ma\"ngudele toovad yldse staadionil viibida ! Vot see olex va\"a\"rt tegu, mitte fire-i eest va\"ljasaatmine ! Natsistid ja muu taoline SAAST - ka\"ige persse !!!
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

          teax ma na\"kku neid inimesi kes need plakatid valmistasid siis ma na\"itax neile reeturitele kes peab jalkat staadionil vaatama ja kes ei !
          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

            Originally posted by PHILIPZ


            teax ma na\"kku neid inimesi kes need plakatid valmistasid siis ma na\"itax neile reeturitele kes peab jalkat staadionil vaatama ja kes ei !
            Reeturitele?

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'


              reeturitele?
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                jah -> siin teemas seda so~na juba mainiti kord -> otsige siis yles
                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                  Originally posted by PHILIPZ


                  teax ma na\"kku neid inimesi kes need plakatid valmistasid siis ma na\"itax neile reeturitele kes peab jalkat staadionil vaatama ja kes ei !
                  Kõigi maade proletariaadid ühinege!
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                    Originally posted by PHILIPZ


                    teax ma na\"kku neid inimesi kes need plakatid valmistasid siis ma na\"itax neile reeturitele kes peab jalkat staadionil vaatama ja kes ei !
                    ja see \"näitamine\" tähendaks muidugi pasunasse sõitmist...Ei tea mille poolest sa ise siis neist parem oleks?

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'EJL on

                      Sulle kommunist kosk kah na\"itax :-) Kas kogematta sina EESTI - VENE ma\"ngu ajal ei riputanud plakatit \"HOZJAEVA VERNULIS\'\" ?
                      2 dennis10 (vist nii oli ) :
                      Ma ei ra\"a\"gi et pasunasse, vo~ix ju sama mis Georgiga tehti :-) Ainult seekord olex mul o~igus, mitte nagu omal ajal Jalkahaigetel :P :P :P
                      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                        Originally posted by PHILIPZ


                        noh - siit ja\"reldus -> on olemas juba mitu lippu ja plakatit natsistliku sisuga vo~i sellele vihjamisega --- kuhu me nii jo~uame...?
                        On vaja keelata neile inimestele kes seda SAASTA ma\"ngudele toovad yldse staadionil viibida ! Vot see olex va\"a\"rt tegu, mitte fire-i eest va\"ljasaatmine ! Natsistid ja muu taoline SAAST - ka\"ige persse !!!
                        Oleks tore teada mis mees sina oled, mis on sinu maailmavaated ja tõekspidamised?
                        Ise oled kange mees teistele tiitleid andma, kutsudes neid reeturiteks, natsideks ja kommudeks.
                        Aga mis mees oled sina? Kollaborist, desertöör,püromaan või lihtsalt tibla?
                        See, et sind solvatakse siin foorumis ei ole päris tõsi, pigem juhitakse sinu tähelepanu asjaolule, et sinu alusetu kriitika ja lahmiv sõna kasutus ei ole päris õiged. Häbitunne eelneb solvumisele ning solvud sa päris tihti. Kui tunned häbi oma tegude pärast, siis võib sinust ka asja saada. Perse ma sind ei saada!

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                          Originally posted by Arse

                          Aga mis mees oled sina? Kollaborist, desertöör,püromaan või lihtsalt tibla?

                          Ikka on see solvamine -> mille eest pead ise ha\"bi tundma, ma ju ei nimeta sind \"kurat\" nagu seda teevad teised venelased eestlaste suhtes....

                          Nii et siis a\"ra aja sellist juttu millega sa siin ainult ennast teiste ees lollix teed
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                            Originally posted by Arse

                            Aga mis mees oled sina?
                            Kindlalt vo~uin sulle o\"elda et ma pole nats, kommunist ja ma ei vihka yhtkit rahvust, mitte nagu paljud siin foorumis...
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                              Originally posted by PHILIPZ

                              Kindlalt vo~uin sulle o\"elda et ma pole nats, kommunist ja ma ei vihka yhtkit rahvust, mitte nagu paljud siin foorumis...
                              Mitte ei saa aru, mille alusel sa väidad, et paljud siin foorumis kedagi vihkavad. Ma arvan, et sellise lahmimise kohta greenday sult pidevalt aru päribki.
                              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                                To eston
                                See ei ole natsi lipp.
                                Esiteks seleta mulle palun lahti mis asi on \"ntsilipp\" kas pead sa selle al silmas Natsionaal Sotsiaal Demokraatliku Töölis Parteid silmas.
                                Vastan sulle lihtsalt.Tegemist on \"White Power\"i lipuga.Kui paljud teie seast seostavad seda Kolmanda Reichiga on mul teist kahju ja uurige ajalugu.Mina endale ei SAA lubada sellist üldistust.Seega ei hakka ma tõmbama meelevaldseid paralleele erinevate rahvaste ,keelte,ja nende sõmbolite vahel.Tegelege Jalgpalliga.
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X