320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora 2003.a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

    ajax peaxki olema tln levada duubel......vähemalt sel aastal nad olid......
    ja tõenäoliselt liiguvad enamused kuressaare mängijad tulevikku.....?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

      Pohlak väitis millalgi kuskil, et müüb kogu oma kaisteliini (Allas-Piiroja-Stepanov-Saviauk) enne tulevat hooaega maha, ning ei kavatse piiri tagant tugevust otsida. Seega alustab Flora juba tavapärast noorenduskuuri. Champions League\'st ei tasuks unistada. Vaevalt, et Flora järgmisel hooajal meistrikski tuleb.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

        no muidugi....itaalane toodi sellex et natsa levada raha raisata......mõned mehed osta ja siis meistrivõistlused osta......levadia elab ju flora jääkidest(prins,ohlov-simpson,arbeiter...maarjamäe komplex).......no rajage ise ka siis midagi....kuigi nyyd siis mõne aasta jooxul peax ka mõned noored oma kasvandikud tulema.....

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

          Originally posted by jots

          Vaata mitu meest oli see hooaaeg Flora nimekirjas .. ka mingi 26-29 tegelast. Lihtsalt 20 meest registreeritakse Florasse, 8 meest Flora duublisse Tervisesse. Ja nii see käibki.

          Kui tahad vaielda, vaata pikema perioodi lõikes Flora ja Valga mängijaid, kes, kus ja millal mängis.
          Arvad et tead jube hästi - no ma tean paremini


          FC Flora Tallinn registreerimisleht - 15 meest.

          (Võta põhimõtteliselt maha Frankel, kes mängis Valga eest ja Novikov ka)

          Florasse käisid altpoolt Larsen, Lindpere, Rähn, Sidorenkov ja Saharov...

          Nüüd tardu või kasuta oma ajuripatsit - 15+5(-2)=20 (18). Flora kasutas see hooaeg 20 meest. Selle numbri sees on juba mehed kes regitud alla, aga mängisid üleval. Nii et oma numbrid 29 võid tagasi imeda, eks

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

            kui päris täpne olla , siis mängis Flora eest sellel hooajal 22 mängijat, kellest 2 mängisid vähem , kui ühe poolaja.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

              Originally posted by pallimees


              kui päris täpne olla , siis mängis Flora eest sellel hooajal 22 mängijat, kellest 2 mängisid vähem , kui ühe poolaja.
              Jah, seda tean - aga neid polnud ju mõtet mainida

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                Sa stennur ei saanud mu mõttele pihta.

                Ma rääkisin eelmise hooaja eelsest ettevalmistus nimekirjast. Kus oli samapalju mängijad.

                Lisaks olen ma täiesti võimeline jälgima eelnevaid kirjutusi ja kui sa juba korra kirjutasid, et registreeritud olid 15 meest, siis pole seda teist korda vaja maha hõigata.

                Jalgpallis tead käibki asi nii, et hooaja ettevalmistus tsüklisse kaasatakse väga palju mängijaid, kellest siis vahetult enne hooaaega tehakse selektsioon.

                Ning turniiridele, kus Flora osaleb (ettevalmistus perioodil, kui jälle aru keegi ei saa), minnakse tavaliselt 20-25 mängijaga.
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                  loodan , et andrei antinov saab paremaks mängijaks 2003. aastal хnn:

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                    Eino miks peaks TJK Levadia duubliks minema Tjk on eraldi klubi. Kui Levadia pole just vahepeal eriti rikkaks läinud ja TJK endale ära ostnud aga sellist raha seal vaevalt leidub.
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                      Originally posted by duff_K


                      Eino miks peaks TJK Levadia duubliks minema Tjk on eraldi klubi. Kui Levadia pole just vahepeal eriti rikkaks läinud ja TJK endale ära ostnud aga sellist raha seal vaevalt leidub.
                      Hmm minu teada on TJK juba pikemat aega Levadia süsteemis. Mitte otseselt, vaid kaudselt. Levadia teeb (tegi eelmine hooaeg) trenni TJK staadionil. Oli näha ka noorte satside n 86 aastal sündinud poiste ülekolimist rannaväravalt TJK. Kuid ega ma ka ei tea, kuid pakun, et Katsevil on nii vôi naa mingid sidemed Levadiaga. Nii, et Levadia duubliks TJK ei pane mind kohe üldse imestama...

                      Jah, ei tea ma ka asjast palju, kui on keegi targem ja teab rohkem oleks tegija, kui parandaks mind

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                        nojaa kui nii võtta siis samahästi võiks TJK TVMK duubel ka olla. Fanerka pättid käivad ka Wismaris trenni tegemas aga maybs on jah Levadiaga soojemad suhted aga mina sain aru nii et TJK tahab omadel võimetel kunagi meistriliigasse jõuda ning kui mingite suuremate klbuidega ei ühineta siis praeguse materjaliga on see väga võimalik.
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                          Originally posted by jots
                          Vaata mitu meest oli see hooaaeg Flora nimekirjas .. ka mingi 26-29 tegelast. Lihtsalt 20 meest registreeritakse Florasse, 8 meest Flora duublisse Tervisesse. Ja nii see käibki
                          Kui tahad vaielda, vaata pikema perioodi lõikes Flora ja Valga mängijaid, kes, kus ja millal mängis.
                          Loe nüüd oma jutt uuesti üle ja mõista et sa mitte ei väitnud seda.

                          Ja juttu, et.... tead jalgpallis käibki niimoodi - räägi vanaemale

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                            Originally posted by treze


                            Originally posted by duff_K


                            Eino miks peaks TJK Levadia duubliks minema Tjk on eraldi klubi. Kui Levadia pole just vahepeal eriti rikkaks läinud ja TJK endale ära ostnud aga sellist raha seal vaevalt leidub.
                            Hmm minu teada on TJK juba pikemat aega Levadia süsteemis. Mitte otseselt, vaid kaudselt. Levadia teeb (tegi eelmine hooaeg) trenni TJK staadionil. Oli näha ka noorte satside n 86 aastal sündinud poiste ülekolimist rannaväravalt TJK. Kuid ega ma ka ei tea, kuid pakun, et Katsevil on nii vôi naa mingid sidemed Levadiaga. Nii, et Levadia duubliks TJK ei pane mind kohe üldse imestama...

                            Jah, ei tea ma ka asjast palju, kui on keegi targem ja teab rohkem oleks tegija, kui parandaks mind
                            Levadia Tallinna duubel oli lõppenud hooajal minu teada FCA Estel, miks see peaks muutuma?

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                              Postimees:
                              FC Kuressaare jalgpallimeeskonna Eesti meistriliigasse viinud Sergei Zamogilnõi asus tööle Narva Transi peatreenerina

                              Kas fcf süs. jookseb tasemest treeneritest tühjaks??????
                              kyhr

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'FC Flora 2003.a.\'

                                Originally posted by nwa


                                Postimees:
                                FC Kuressaare jalgpallimeeskonna Eesti meistriliigasse viinud Sergei Zamogilnõi asus tööle Narva Transi peatreenerina

                                Kas fcf süs. jookseb tasemest treeneritest tühjaks??????
                                Ta on sealt pärit vist ja ma ei nimetaks teda FCF süsteemi treeneriks, sest ta kaasati sinna Ida-Virumaalt...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X