320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga teleõlekanded.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kannik on koomik.
    Muudkui räägib eetilisest jalgpallist ning sellest kui kole on kui mängu lõpus kaotusseisus mängijad frusteeruvad ja vastastele haiget tegema hakkavad - ise tõmbab Toompea eest mängides platsil / platsi kõrval kohtunikuga äärmiselt teravaid.
    Minu pärast tõmmaku, kuid teles pole siis mõtet möliseda jalgpalli moraalsetest aspektidest.
    Jalgpallihaigla Liige

    Kommentaar


      #17
      Kannikust normaalsemat eesti kommentaatorit ma küll ei tea, ta vähemalt on ise asja sees ja jagab mängust matsu välja.

      Keda siis veel soovitada? Villu Ester? Mart Mardisalu? Tiit Rääk? puhas saast ju. Marko "Couto" Kaljuveer oskab ka ainult siis karjuda, kui värav on, ülejäänud aja ajab mingit mõttetut iba. Ahjaa, kui siin Mardisalust rääkida, siis ma loodan, et ManU lendab juba avaringis, sest nii pinda käib, kui ta seal manu mehi ülistab ja vigiseb.
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #18
        Eesti parim kommentaatoron Margus Luik. Mees, kes tunneb nii asja ja oskab ka kommenteerida. Teistel jääb ühest või teisest ikka puudu. Kaljuveer on ka üpris hea, koondise mängudel hoogne ja emotsionaalne. Samas vaatasin mängu Eesti-Küpros videokordust, kus Rääk ajas lausa südame pahaks. Mehe mõtted olid jumal teab kus.

        Kommentaar


          #19
          njah, Luik on ka normaalne, vähemalt võrreldes Tombergiga oli.
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #20
            Ärme Tomberist räägi!Nii halba teist kommentaatorit Eestis ei ole!
            C’mon Man United!!!

            Kommentaar


              #21
              Ma olen ainukest head kommenteerimist kuulnud kui vanasti TV1 näitas PL-i ja seal Luik ja Tomberg kommenteerisid
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #22
                no poisid ja tüdrukud kes siis ei mäleta kannisalu kurikuulsat penaaltit
                aga tõesti kaljuver kaotas oma usu eesti meeskonda juba esimese värava järel ja see mulle ei meeldi
                ma vihkan seda
                kunagi kandis ju ka kanal2 inglise liiga mänge üle
                surmani eestile ja eesti koondisele truu lincoln
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #23
                  Luik-on toesti hea kommentaator ja teab mida raagib ning ei aja koguaeg sellist mottetu mula suust valja nagu Mardisalu.

                  Mardisalu-ManU fan, mees kes korrutab tapselt seda mida Kannik just raakinud on, tundub kyll et mees ei tea jalgpallist midagi.Ja see ManU kiitmine on mehel yle liia lainud.Siis kui Manchester Meistrite Liigast valja langes laks kohe Reali poolele yle.

                  Kannik-Paremuselt teine peale Luike.Oskab
                  erinevalt Mardisalust ka midagi oelda, maletate kui yksord eelmise aasta CL mangu ajal Kannikut ei olnud(kui ma ei eksi siis oli see Real Madridi mang) ja Mardisalul ei osanud midagi oelda...Suu oli kohe pikka aega kinni.Kuigi tuleb todeda ,et Kannik valjendid hakkavad juba ara kuluma.
                  \"Hea poolevahetus\"-keegi annab madala soodu natuke korvale
                  \"Varavavahil oleks seda looki vaga raske olnud votta\"-oli selgelt naha ,et look lendas yle varava
                  \"Meeskonna keskvaljamootor ja hing\"-no seda ytleb ta pea iga keskpoolkaitsja kohta
                  \"Barcelona on favoriit aga Spartak voib yllatada\"-no Camon igakord yks ja sama jutt mangu alguses, on yldse moni selline meeskond kes yllatada ei voi.Samas on ta kindlasti kohe Mardisalust ja Raagust parem kes yldse midagi oelda ei oska.

                  Kaljuveer-Hmm... minu arust parem kui Mardisalu, ja kohe kindlasti parem kui Raak.Puhas emotsioonidemees.Ega midagi vaga viga pole.

                  Raak-No tollest mehest ei hakka yldse raakima.Taielik loodusonnetus.Eesti-Iirimaa mangu ajal ei osanud mees kyll midagi oelda.Ainult siis kui mingi pealelook tuli...

                  Tomberg-Kunagi sai Kanal2\'e pealt Premier League vaadatud,jaega midagi vaga viga polnudgi.Raagu trumpab vast yle.

                  Kommentaar


                    #24
                    kõige parem kommentaatorite duo oli luik-tomberg. ajasid vähemalt asjalikku juttu

                    kannik kasutab pidevalt umbes kümmet väljendit-fraasi mida ühendab omavahel erinevate sidesõnadega.

                    mardisalu on allakäinud popstaar. midagi muud polegi vaja öelda.

                    kaljuveer on ikka parem kui kannikas. emotsinallne vähemalt.

                    ja rääk on lihtsalt vana motomees kes vahest vutti kommenteerib

                    Kommentaar


                      #25
                      Voldemar Kolga võiks ükskord seda ametit proovida.

                      Kommentaar


                        #26
                        noo sellest tuleks siis küll huvitav kommentaar
                        lincoln
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #27
                          Oi ,oi ,oi see teema mulle meeldib aga täna on juba nii palju siin socernetis istutud ,et mul silme ees virvendab ja hommseks vaja välja puhata. Võtan peatselt kommentaatorite teemal sõna,sest selles valdkonnas on vaja mõned tüübid paika panna.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #28
                            ei tahaks midagi halba [telda aga su viimane postitus oli suht/puht m]tetu
                            aga eks k]igil juhtub
                            j[rgen
                            Jalgpallihaigla liige NR. 69

                            Kommentaar


                              #29
                              Võtan omaks,tegelikult tahtsin teemat arendada aga tundsin äkki ,et täna ei viitsi pikalt ja nii ta jäigi. See sobiks rohkem jutukasse aga täna ei saa ma millegipärast sisse.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #30
                                eks tegijail juhtub ikka, aga jutukas ma ise ei käi ei leia sellel eriti mõtet, sest asjad saab foorumis paremini ära klaaritud ja põhjalikumalt läbi arutatud
                                jürgen
                                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                                Kommentaar

                                Working...
                                X