320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga teleõlekanded.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Käin paar mõtet välja teemal ,mida keegi pole tükk aega näppinud. Mis vutirahvas arvab ,sellest ,kui hakkaks kõva häälega nõudma ülekandeid parematest meistriliiga mängudest. Mul pole näit. aimugi ,kui palju rahvast käib Narvas ja K-Järvel mänge vaatamas. Ise tahaksin käia aga üksi on autoga kallis . Järgmisel suvel ehk Pärnusse ,seal on ka minu teada, korralik publik. Olen nõus ka kolm inimest peale võtma,kui sõidukulud ära jagame. Teeb umbes 50.- näkku. Nii ,et võibolla hakkaks allkirju koguma teemal--ulekanded traditsiooniks.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #32
      Loomulikult on meistriliiga mängude teleülekannete idee väga bueno ning mina neid kindlasti vaataks, kuid tuleb vaadata asju nii nagu nad on - televisioonis need otsustajad mehed oskavad kindlasti palju objektiivsemalt hinnata, kas mingi projekt ennast ära tasub või mitte. Kuna hetkel ükski kanal meistriliigast ülekandeid ei tee, siis karm reaalsus on - projekt ei tasuks ennast ära. (Teine võimalus on, et seda ideed pole telekanali asjapulkadele veel pähe tulnud, kuid see on vähem tõenäoline)
      Howay the lads!

      Kommentaar


        #33
        Ma ise käin enam-vähem kogu aeg p. levadia mänge vaatamas ning kogu aeg on tribüünid täis, kuigi levadia raeküla staadion mahutab vaid 500 pealtvaatajat. Ühes pärnu postimehes oli intervjuu toomas krõmiga kes väitis et pärnu levadial on parem fännklubi kui maardu levadia. Ma usun et kui nüüd pärnu levadia mängib tuleval hooajal meistriliigas siis tuleb küll väga palju pealtvaatajaid kodumängule. Arvatavasti kolib p. levadia ka uuele, suuremale Kalevi staadionile Pärnus.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Meistriliiga teleõlekanded.\'

          Ma ei tea küll kui paljud teist sporditähte loevad, aga septembrikuu numbris küsis üks kodanik, et miks Eesti telekanalid ML mänge ei näita. Sporditäht andis vastuse Pohlaku sõnadega: \'\'Publikut on vähe. Televisioonis tekib võrdlusvõimalus. Kui vaatame MM-i ja kui samal õhtul näidataks televisioonis Kohtla-Järve staadionilt FC Lootuse ja Narva Transi mängu, viskaksid inimesed televiisori aknast välja, sest võrdlus on niivõrd karjuv. Mitte just mängutaseme poolest, vaid kuidas asi välja näeb: täistribüünide asemel vähe rahvast, puud ja jooksurada, kusagil kõnnib koer. See ei ole piisavalt atraktiivne ega arenda jalgpalli, vaid mõjub hoopis vastupidiselt. Sellest lähtuvalt tegi ka jalgpalliliit otsuse mitte näidata mänge televisioonis.\'\'

          Vot selle on siis asi. Mina aga vaidleksin vastu, sest ega ei peagi ju ETV kuskilt Kohtla-Järvelt või Narvast ülekandeid tegema hakkama. Piisaks, kui üle nädala näidataks A.Le Coq Arenalt või Kadriorust Flora, TVMK, Levadia mänge, nagu Soome näitab vaid HJK mänge. Kusjuures viimases ML voorus kohtuvad Levadia Maardu ja FC Flora. Vot seda mängu tahaks küll näha!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Meistriliiga teleõlekanded.\'

            Jah.. Korvpall ju tuleb ja võrkpall ka .. Miks siis ei võiks jalgpall olla ...

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Meistriliiga teleõlekanded.\'

              olen ka arvamusel, et jalgpalli tuleks näidata tele vahendusel. selge on, et igale mängule kaamera saatmine on võimatu, kuid vooru põhimängu näitamine ja mõne teise keskse mängu kokkuvõtted kõlbaks kyll.
              tean, et sellega kaasneks kyll suured kulud ja see oleks võimalik vaid sponsorite toetusel. usun, et yks selline aastane katsehooaeg telekas tooks edaspisi rohkem rahvast tribyynile.
              aga ehk olen liiga optimistlik - but never try, then you\'ll never know.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Meistriliiga teleõlekanded.\'

                Olen Pohlakuga nõus, et vara on veel tõsiselt mänge näitama hakata. Aga kusagilt peab ometi alustama. Ja lilleküla staadion ning Flora-Levadia on selleks küll piisavalt atraktiivne, et publikuhuvi suurendada mitte vähendada. Krt seda mängu peab vist küll vaatama sõitma. Eriti siis kui sellest veel meister sõltub.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Meistriliiga teleõlekanded.\'

                  No igasugu lootuseid ja pärnu levaadiaid kyll teles näidata polex mõtet, aga kõvemad mängud (ntx flora, m. levadia, tvmk ja ka trans ning tulevik) võixid veic telepublikut kokku ajada.

                  Tegelt parim kommentaator on kindlasti savisaar. Kahju, et kaljuveer tema soovile vastu astus ja ei lasknud vanal paksul MM finaali kommenteerida.

                  Aga huvitav kui suurelt olex savikas oma margi teles täis teinud???

                  Kommentaar

                  Working...
                  X