320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Transi parim mängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

    Gruznoff rulz,

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

      mis sellel siis vahet on?

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

        kle märt - on ju vahe inimesel kes treenib meeskonda ja inimesel kes selles meeskonnas mängib. Olgu kasvõi transis mingi kaktus, aga ta hakkab mängima nii nagu treener ytleb, aga kui treener on kaktus siis ise tead mida ta hakkab soovitama ja kelle kasux mängu yles ehitama :-)
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

          kuuel sul ikke haige mõtlemine
          no meil ka florasysteemist treenerid....kuid me kyll flora syst satside vastu teistmoodi ei mängi...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

            märt - kellel meil?
            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

              see ei oma tähtsust kes on meie aga niipalju et eelmine aasta II liigas oli vega vihased võitlused.......ja röövisime mõned väärtuslikud punktid:P

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Narva

                hehe - ei oma tähtsust... Flora systeem või mitte - ei oma jah tähtsust - ole normaalne... Kui olete pohlaku ketist siis omab kyll... Varsti kogu meistriliiga ainult kaktused - väga huvitav, onju? Ma olen kyll kindel et sellel hooajal Tulevik, Kuressaare ja Valga kordagi ei võida florat ja toovad talle kindlad 36 punkti ära, noh viik võibolla mõni tuleb...
                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                  hm.... näiteks, et kui Levadia süsteem on see koht kus tekivad mötted nö mängude stsenaariumi olemasolust ning kindla vöitja ette teadmisest, siis kas ei teki kahtlust, et just Levadia on see süsteem kus asjad nii käivad?

                  Millegiprst on Levaadikud need, kes süüdistavad Flora süsteemi klubisid meelega kaotamisest jnejnejne... Äkki Teil endal käivad asjad sedapidi?

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                    Kysimus Antiflora meestele. Miks on Tallinna Levadia v2ravas tavaliselt Janno Hermanson, ent Maardu vastu m2ngides hoopis V6ru Silja Spordist (III liiga l6una) hangitud Sergei Pisn6i, kes isegi V6ru eest aeg-ajalt pakke tegi? Samuti ootan vastust kysimusele, miks ei t6statud yhe systeemi meeskondade paljususe probleemi eelmisel aastal, kui Levadial oli Meistriliigas 3, aga Flora \"ketil\" k6igest 2 mansat? Ait2h vastuste eest.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                      no see on siililegi selge et eelmine aasta said käsu pärnu levadia mängijad et nyyd tuleb maardu levadiale kaotada......(mul on ka kontake levadiast kes seda ka kinnitavad)......

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                        levadia süsteemi ajuvabadust näitab seegi kuidas eelmine hooaeg pärnu meeskonnast vahetult enne p ja t levaadiate viimast omavahelist mängu kõik vähegi paremad mängijad tallinna levaadiasse kanti. vist ei tahtnud levada korraldusi täita...

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                          Gruznov ei mänginud sellepärast et oli kuskil lõuna venemaal või sealkandis proovil. Minu teada saabus küll samal päeval, kuid mis edasi sai sellest ajalugu vaikib. Ehk varsti ole kuulda kui mees lahkuma peaks.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                            Originally posted by maailmakunn


                            Gruznov ei mänginud sellepärast et oli kuskil lõuna venemaal või sealkandis proovil. Minu teada saabus küll samal päeval, kuid mis edasi sai sellest ajalugu vaikib. Ehk varsti ole kuulda kui mees lahkuma peaks.
                            Eilne Molodjozh väitis, et \"patsaan\" oli Türgis ja mingi Kazhastani tiim olevat teda testinud.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                              2 yheksa:
                              ma olen nõus sinuga et levadial on kah oma systeem... Praegusel hetkel meistriliigas on ainult 2 iseseisvat klubi mis ei kuulu mingisse systeemi - need on TVMK ja TRANS

                              2 Jaan:
                              samuti ytlen et ma olen nõus sellega et levadial oli ja on oma systeem kus on põhiline eesmärk maardu meeskonda aidata. Aga tead mix me ei teinud Anti Levadia Coalitionit? Sest et see on mõttetu - me oleme Flora ja Pohlaku vastu, meile ei meeldi et koondis on 90% kaktused - kas maardu levadiast on koondises pallureid? Vaid 1! Kui flora asemel olex levadia ja pohlaku asemel levada siis meil olex anti levadia coalition, aga asjad on vastupidi... Samuti kui mingis 5-ndas liigas tehaxe võimas systeem mitme klubi vahel siis mind see ei huvita... Mind huvitab meistriliiga ja see et Flora on ebaõiglaselt meister...
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                                Philipz, sa ju r22gid iseenesele vastu (eeldades, et sa usud vanden6udesse), kui tunnistad, et Levadial oli kyll rohkem satse sarjas, aga Flora ikkagi v6itis \"eba6iglaselt\".

                                1) Liigatabel ei valeta
                                2) Peale kalust rusikatega ei vehita.

                                Mis sul nyyd siis viga on? Kohtunikud olid eba6iglased v6i?
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X