320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Minu mõttekäik on selline: meil ootab ees mäng Ajaxiga (mis võib osutuda üheks hooaja tähtsaimaks). Miks riskida põhimängijate võimalike mõttetute vigastustega või üleliigsete kollastega mängus, kus realistlikult võttes just erilisi punktilootusi pole. Põhid saavad puhkust, noored väärtuslikke kogemusi. Seis on küll tiba suur, aga nurisemiseks suurt põhjust pole
    Professionaalne suhtumine või mis?

    Kommentaar


      Ära targuta.

      Ja pealegi on see minu, mitte Jani arvamus. Minu suhtumine olgu milline tahes !

      Kommentaar


        Kuressaare parimad mehed ju töötavad nädala sees mandril ja nad ei jõuakski nii tihedalt mängida, sest tegemist on amatöörklubiga kus mandri ja Kuressaare mehed treenivad eraldi aga kas noortele sellised saunad kasuks tulevad seda ma küll ei oska öelda.
        name of the game- FOOTBALL

        Kommentaar


          Töö tõttu jäi eemale vist 3 mängijat (võin ka vabalt puusse panna).

          Kommentaar


            Poisid olid nagu tühjakspigistatud sidrunid peale mängu-köik oli endast antud!
            Poiste suhtumine oli öige ja treeneri taktika ka arusaadav.
            Kuna taseme vahe on esimeste ja viimaste tabelisatside ikka suur, siis meelitavad publikut eelköige konkurentide mängud (Vaprus, Tulevik, Ajax, Kalev ja praegu ka Tartu United). Arenguks on aga kasulikud eelköige mängud liidritega, sealt tulevad kogemused, vigade ja enda tegeliku taseme teadvustamine (et liiga uhkeks ei läheks .

            Kommentaar


              kas täna on kure ja ajaxi mäng???
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                kas täna on kure ja ajaxi mäng???
                Pisuke eelvaadegi

                Kommentaar


                  ...krt, ma ei tea, võibolla minu arvepidamine lonkab, aga gerassimovil oli esimene kollane ML Levadia-Ajax I voorust, teine kollane II liiga Ida/Põhi mängust Lootus-Ajax ja kolmas kollane II liiga Ida/Põhi mängust Rakvere-Ajax.., vähemalt näitavad nii jalgpalliliidu koduleheküljel olevad protokollid...kui need kolm kollast õiged on ja gerassimov platsile jookseb, tuleks mängu tulemus tyhistada ??

                  Kommentaar


                    ...ja lisaks eelvaates nimetatud ajaxi mängijatele, kellel kaks kaarti all, on minu raamatupidamise järgi kaks kollast all ka veel rõtškovil, abdullajevil ja televinovil....parandage kui ma eksin??

                    Kommentaar


                      Siin peaksid arvestama seda, et erinevates liigades loetakse kaarte eraldi. Kui kuskil disklafi väärilise arvu kokku saad, siis tuleb ka teises liigas mäng vahele jätta. Näiteks Lamonov, kes rakvere vastu punase sai, jätab vahele tänase MLi mängu ja ilmselt siis 2 või 3 II liiga mängu. Seni kuni tal kehtib II liiga disklaff, ei tohi ta ka MLis mängida. Nii peaks vist see süsteem olema.

                      Kommentaar


                        Fc Kuressaare 0-1 Lasnamäe Ajax
                        Ajaxi selle hooja esimine võit ja nulli mäng :P

                        Kommentaar


                          Kurat no ma ei tea. Ma just enne mängu mõtlesin, et teeks triobetis panuse Ajaxi peale, et 5.5 oli konf., aga jäigi see tegematta ja nüüd kahetsen. Minu kui Tuleviku pooletoetaja jaoks on see hea uudis, et Kure täna kaotas. Nüüd on neil kaks mängu rohkem mängitud ja sama palju punkte. Siiski kui võtta ainult mängu, oleks ikka lootnud, et kuressaare ära võidab.

                          Kommentaar


                            täitsa persses. ise ei löö, lüüakse sulle, muud miskit. täitsa persses.

                            Kommentaar


                              Täna sain minagi vihaseks kohtuniku peale! Selge see, kui igasugused pukitamised, näitlemised ja vead vötmata jätad, läheb mäng käest ära!
                              Kui vilistad vöi mitte, siis tee seda ühtmoodi MÖLEMALE POOLELE!!!

                              Kommentaar


                                mängu lõpus läks mitu minutit nende kollaste ja punaste jagamisega seal nurga lipu juures!!! Nagu altkäemaksuga ära ostetud kohtunik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X