320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Väga meeldiv, nüüd sain vähemalt normaalse vastuse ning teema on ammendatud. Iseenesest ei ole mul Kuressaare, kui jalgpalliklubi vastu miskit. Edu!
    oleme ikka sõbrad edasi!!!
    M.O.T.T.

    Kommentaar


      FC KURESSAARE - TALLINNA FC TVMK 0:6 (0:4) LÕPPSEIS

      Õhutemperatuur: +12, lausvihm, väljak rahuldavas seisukorras
      Pealtvaatajaid: 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Peakohtunik Urmo Visnapuu
      Abikohtunikud Rein Pajunurm, Maikel Mikson
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Algselt postitas Olympi Vaata postitust
        FC KURESSAARE - TALLINNA FC TVMK 0:6 (0:4) LÕPPSEIS

        Õhutemperatuur: +12, lausvihm, väljak rahuldavas seisukorras
        Pealtvaatajaid: 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Peakohtunik Urmo Visnapuu
        Abikohtunikud Rein Pajunurm, Maikel Mikson
        Väärt kogemus noortele jälle. Staadion oli ka puupüsti täis

        Kommentaar


          Algselt postitas Olympi Vaata postitust
          FC KURESSAARE - TALLINNA FC TVMK 0:6 (0:4) LÕPPSEIS

          Õhutemperatuur: +12, lausvihm, väljak rahuldavas seisukorras
          Pealtvaatajaid: 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Peakohtunik Urmo Visnapuu
          Abikohtunikud Rein Pajunurm, Maikel Mikson
          Õhutemperatuur: +12, LAUSVIHM, väljak rahuldavas seisukorras

          ilm paneb paika kui palju publikut tuleb
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Pealinna mängudel oli täna rohkem publikut, tervelt sada inimest kõige rohkem.
            Kedagi ei huvita siin jalgpall eriti. Me ei ole Inglismaa. Pole mõtet viriseda.
            Treener teab, et saame pähe, mängijad teavad ja linlased ka teavad. Niisiis pannakse väljakule duubel pluss mõned põhist ja saarlased siis hiljem loevad ja mõtlevad, et hea oli et staadionile ei läinud.
            Mina ei kavatse ka oma tuju rohkem rikkuda selliseid liigamänge vaadates.
            name of the game- FOOTBALL

            Kommentaar


              Noh milleks mängida pooli mänge hooajast niisama vägisi,esiliigasse,on vähemalt iga mäng võitlust ja pinget

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Väärt kogemus noortele jälle. Staadion oli ka puupüsti täis
                Küll mõni märjamaa tola võib pask olla.Kas see on geenidest või lihtsalt kolkaküla mentaliteet?
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Mina olin ka alguses pealtvaataja gusevi kolmas koll oli ilus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Küll mõni märjamaa tola võib pask olla.Kas see on geenidest või lihtsalt kolkaküla mentaliteet?
                    See et sa Marko oskad ilusaid loosungeid ette tuua on ammu juba teada. Miks lähed isiklikuks jälle?

                    Nii asjast siis.

                    Mis mõtet on nalja teha ning II liiga meeskonnaga ML-t mängida pool hooaega. See teie palju kiidetud noortele kogemuste hankimine on ka lõdva vabandus.

                    Noor mängija ei arene järjepidevalt 0-5 või 0-6 pähe saades. Noor pallivõlur areneb tasavägistes mängudes. Kasvõi siis kui ta saab 20. min mängida.

                    Nägu näha mõne kasutaja postitustest siis kaotate niimoodi mängides need vähesed poolehoidjad ka staadionilt kes teil praegu on.
                    Last edited by PraS; 16.09.07, 15:08.

                    Kommentaar


                      Kui sa mind mõtled siis ma olen ka mängija ja ma olin alguses ja hiljem ei olnud sest külm akkas

                      Kommentaar


                        Ma polegi Theimo enam?
                        Vaata Pras,sa oled mujal teemas täpselt samamoodi maha teinud neid kes selliste emotikonidega kritiseerivad ja siis lased ise täpselt samamoodi(täpselt nagu su msni teema).Enne peaks äkki peeglisse vaatama kui kuskil sõna võtad või mis?
                        Ja vaevalt minu postituste pärast keegi Kure fännamisest loobuks.
                        Mis klubisse puutub siis milline klubi nende eest küll mängida võiks meistriliigas?Kindla kaotuse puhul noori mängitada,et äkki karastuvad on ok.Punkte võtma minna põhisatsiga tabeli alumiselt poolelt on ka ok
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Et kuna ma pole poolproff siis ei tohi kritiseerida?
                          Vaadates sind siis sa üldse ju spordi koha pealt sõna võtta ei tohiks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Et kuna ma pole poolproff siis ei tohi kritiseerida?
                            Vaadates sind siis sa üldse ju spordi koha pealt sõna võtta ei tohiks.
                            Ma ei võtnudki spordi puhul sõna vaid sinu.Aga sina tee jätkuvalt nalju hoki ja Sarapi kohta.Kui avalikult ei tee siis saada privaatsõnum.
                            kõike head
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              tegelt ei olnud vaatajaid 10:
                              mängu alguses oli ainult miko seal siis mängu jooksul tuli veel 5 tüüpi

                              Pallipoisse oli 12

                              Kommentaar


                                Kindlasti mitte ei olnud mängu alguses ainult mina ning kindlasti mitte ei tulnud ainult viis tüüpi mängu jooksul juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X