320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole lubanud ju keegi teid veristadagi siin. Parim võitku järgmisel nädalal!

    Kommentaar


      Kurat, saarlased...
      Vaatasin läbi Kalju foorumi ja Ok, ma saan aru, et te seal püüate provotseerida, võitja asi, võib küll.
      Aga siin?
      Siin võiks natukenegi oma asjadele kriitiliselt vaadata.
      Ma olen sitsinud teie kodustaadionil lõppenud hooajal kahel korral ja mõlemal korral oli piinlik ja häbi.
      esimene kord suvel, kui linn oli triiki rahvast täis. Staadionile jõudis kokku umbes 50 inimest: neist jupike soomlasi, kes tulid lihtsalt pulli saama.
      Värelevate jalgadega laualt müüdud lollsnäkk, vilistavad ja absoluutselt arusaamatut teksti pogisev võimendus, kohe tagumiku alt kaduvad pingilauad, ei olnud kavasid jne.
      Teine mäng sügisel Vapruse vastu. Ei olnud tudisevatel jalgadel lauda, endiselt puudusid kavad, pingid olid veel ilgemad ja statkal loopis tuul ringi paberit ja muud lenduvat s-tta.
      Miks te nalja teete? Kus on teie publik? Miks nad ei käi oma meeste mänge vaatamas? Kas üks leheke R-Kioski aknal on reklaam? Miks on Pirita kossumängude ajal vaat et sada korda rohkem publikut?
      Oleme ausad. Kalju mängib sitemat jalgpalli kui Kure. Meistriliiga huvides, jalgpalliliidu presidendi huvides, pealtvaatajate ja lõpuks ka klubide huvides oleks see, et Kure meistrikatelt välja lendaks ja Kalju sisse pääseks.
      Ja mul on kahju, et seda ei juhtu.
      Aeg on teha endale klubi. Kasvõi sellest, mida te praegu oma klubiks nimetate.
      Sellest, et klubid peavad oma satse mere taha vedades Leedo majapidamiskulusid kinni plekkima, sellest et neid mänge vaatab statkal paarkümmend tuuelhaugi, ei sünni Eesti jalgpallile kümnendiku kasu sellest, mida võiks pakkuda Nõmme Kalju osalemine Meistriliigas.
      Muidugi on see ainult minu arvamus. Teil on kindlasti oma tõde.

      edit: ja oli jah liiga palju tossu. ja mussi mängiti üsna kummalisel ajal ja platsi ääres lõngusid teiste hulgas ka need, kelle klaasistunud pilgu jaoks pidu Prives ilmselt tunnike varem oli lõppenud. muidugi ei meeldinud mulle mitmed asjad. aga poogen - see kõik oli kokku oluliselt parem, kui need äbarad katsed, mille tunnistajaks on viimaste hooaegade jooksul tulnud olla. See pind, mille pealt Kalju võib paremaks minna on kahjuks teist, Kurelased valgusaastate kaugusel.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Inimesed on erinevad, kes lähevad mängu vaatama, kes muud tegema. Mina isiklikult käin mänge vaatamas mängu pärast ja pole mitte kunagi häirinud see, kas on kavad või ei ole, kas peale minu on tribüünil kolm või kolmsada inimest, kas ma saan poolajal endale šokolaadi osta või mitte.

        Eilsest mängust sain mina hea emotsionaalse laengu, aga ABSOLUUTSELT! mitte ühegi tossuhunniku, pakutud Red Bulli või tümpsu pärast. Lihtsalt taas nägin ma, kuidas suudavad täiesti erinevatest Eesti otstest inimesed, kellest mõned pole üksteist kordagi näinud, tulla kokku selleks, et toetada meeskonda, kes terve hooaja on olnud konkurent kogu oma häälega, sealhulgas tundmata vähimatki muret selle üle, kas hommikul tuli sõitu alustada kell kuus või kaheksa.

        Ma arvan, et fakt, et Kuret toetavad pooled ML klubide fännid (Flora, Maag Tammeka, Tulevik, Vaprus), näitab midagi.

        Aitäh, Kure, et minu pühapäeva meeldejäävaks muutsite!

        Kommentaar


          Mõningad pildid mängust

          (ja kui ma Raimo jutust õigesti aru sain, siis ka Kalev on meie poolel)

          Kommentaar


            TeeleS. Valele inimesele räägid. Kui Sa hästi mõtleks, saaksid ju aru, et ma ei oleks Titeranna kõrval asuvale staadionile uuesti roninud, kui mäng minu jaoks A ja O ei oleks. Viimasel korral olid kraadid nullis ja ma tõesti olin kurb, et kohvi ei olnud. Saan Su jutust aru, et see on tõesti madal. Nõus.
            Aga muu? Miks ei ole Kurel publikut? Need kümmekond karjuvat fänni ei ole ju publik... Miks inimesed ei tule?
            Aga väga lihtsal põhjusel. Kure on formaalne klubi, mis pakub pinget paarikümnele. Kohalikega kontakti otsitud ei ole, nende jaoks ei juhtu sellel päeval midagi, kui on kodumäng. Sul on litsents arvata, et see on OK. Mul jälle, et see on tegemata töö ja ükskõiksus. Ja klubi juhtide-omanike osas on see lausa kuritegelik.
            Ah jaa. Sellel suvisel mängul toimus samal ajal Titerannas võrguturniir. Arva TeeleS, kummal oli rohkem publikut.

            Ehk, kui terve aasta jooksul ei suutnud Kure Meistriliigas midagi ära teha selleks, et jalgpalli kohapeal populariseerida, siis tuleks anda võimalus neile, kes said kohale pooltuhat inimest. Aga, nagu me teame, nii ei juhtu.
            Ja ma vaatan 2008. aastal jälle vähemalt 2 mängu sellel kohutaval staadionil
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              Kuigi ma ei tea Kure kodumängudest peaaegu midagi, julgen siiski väita et päris käed rüppes seal ei seista. Kas Kadi Raadios pole mingit Kure saadet promoks jne?
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                Kuigi ma ei tea Kure kodumängudest peaaegu midagi, julgen siiski väita et päris käed rüppes seal ei seista. Kas Kadi Raadios pole mingit Kure saadet promoks jne?
                alekok? mis siis? mis siis, et keegi räägib midagi kadi raadios? mu meelest räägib seal seesama mees, kes räägib ka eesti koondise mängudel alekokil.... mis siis? kui tulemus on null... või noh, kui tulemus on 20 vaatajat, siis ei peaks ju rääkima või peaks rääkima teisiti... ah jaa. kui ma ei eksi, siis on seesama rääkija ka lehes spordi toimetaja. nägin, kuidas mees rääkis rumalast linnavalitsusest, kes on otsustanud omada arvamust. See, teadagi keda toetav tekst oli lehes sees, aga eelseisva mängu tutvustust, kus mind kokku pärnu karudega, ma ei leidnud.
                küllap ei olnud mul silma.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  ot ma loodan et ei saanud siin valesti aru teatud inimestest, aga millest me siis viimased aastad rääkinud oleme Eesti jalgpalli edendamise suunal? kas tõesti järsku tuleb välja, et poogen need sajad inimesed, et suva mis tingimustes mängime ja et suva et turundust pole ollagi. saan aru et olete kõik toredad jalkahullud-fännid, kuid et meie klubijalgpall, ja seega ka meie üldine jalgpall, kokku ei kukuks päris on meil vaja et publikunumbrid ikka tunduvalt suuremad oleksid, et klubid ka vähemalt oma kulutused tagasi teeniksid. mis te arvate, kaua need Levadad, Sedinid j.t seda raha musta auku topivad? Sedinile paistab juba villand olema. kui miskit ei muutu, siis varsti on äkki kõigil villand. ja siis polegi meil oma jalkaklubisid. ongi mingid amatööride satsid kusagil karjamaal palli taga ajamas ja paarkümmend sõpra pealt vaatamas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ot ma loodan et ei saanud siin valesti aru teatud inimestest, aga millest me siis viimased aastad rääkinud oleme Eesti jalgpalli edendamise suunal? kas tõesti järsku tuleb välja, et poogen need sajad inimesed, et suva mis tingimustes mängime ja et suva et turundust pole ollagi. saan aru et olete kõik toredad jalkahullud-fännid, kuid et meie klubijalgpall, ja seega ka meie üldine jalgpall, kokku ei kukuks päris on meil vaja et publikunumbrid ikka tunduvalt suuremad oleksid, et klubid ka vähemalt oma kulutused tagasi teeniksid. mis te arvate, kaua need Levadad, Sedinid j.t seda raha musta auku topivad? Sedinile paistab juba villand olema. kui miskit ei muutu, siis varsti on äkki kõigil villand. ja siis polegi meil oma jalkaklubisid. ongi mingid amatööride satsid kusagil karjamaal palli taga ajamas ja paarkümmend sõpra pealt vaatamas
                    see jutt kattub ka suuresti minu arvamusega
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Ma pole väitnud, et fakt, et pealtvaatajate arvud Eesti jalgpallis nii väiksed on, midagi head on. Lihtsalt ma hakkan kergelt tüdinema sellest, et selle matsu, mis peaks suunatud olema klubide juhtkondadele jms, saavad enda kanda fännid. Jah, nemad võivad omakorda kõrgematele jõududele soovitusi jagada, aga kui neid ei kuulata, peavad siis peaga vastu seina jooksma?
                      Ma arvan, et 99% inimestest ei kujuta vähemalgi määral ette, kui palju Kure fännid on niigi kogu asjasse oma südant, aega, raha pannud. Juba aastaid. Ma tahaks kohtuda inimesega, kes seda teades julgeks mulle vaadata silma sisse ja öelda, et nemad pole tööd teinud ja valitseb ükskõiksus. Lihtsalt seni pole võib-olla tulnud piisavalt toetust kõrgemalt?

                      Kommentaar


                        tavaliselt on ju ikka nii, et klubid (juhatus jne.) suhtlevad ka oma fännidega jne.. on tõesti meie õnnetus, et pole jalkafännidel erilist mõjujõudu jne. mujal näiteks kui jalkafänne ei võetaks tõsiselt, siis tehakse meeleavaldusi juhtkonna aadressil, vilistatakse meeskond välja mängude ajal vms. saan aru et asi võtab aega ja võib olla on ka tulevikus meil nii. aga võib olla ei juhtu seda ka kunagi.
                        olete te rääkinud klubi juhtkonnaga? miks eiratakse EJL-i poolt seatud nõudeid? kellele neid nõudeid siis üldse on vaja? kas tegelt meil kõigil on pohhui mis toimub Eesti jalgpallis?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vilistatakse meeskond välja? Okei. Meie ei vilista. Ei hakka ka vilistama. Meeskond mängib, nemad ei korralda väljaku äärde toitlustust ega kavasid.

                          Miks eiratakse - mina ei tea. Aga ei eira ju ainult Kure, eks. Kõigil ei ole pohhui, aga kas fännid peavad kogu oma palga, taskuraha ning kõik muud rahad, mis nad saavad kulutama sellele, et korraldada kavad, reklaamid, toitlustuse? Tegelikult on nemad ka inimesed.

                          Selleks, et Eesti jalgpall areneks, peavad tegema koostööd kõik! klubid. Ja igasugust koostööd. Klubide juhtkonnad omavahel, klubide juhatused fännidega, fännid teiste fännidega jne. Me liigume praegu selles suunas, vaikselt, aga siiski liigume. See ei pruugi kohe tulemusi anda, aga kes kannatab, see kaua elab. Ja küll meie jalgpall veel elab kaua.

                          Vingumine, virisemine ja õigustatud kriitika on üldjoontes kindlasti kasulikud - need ergutavad tegutsema ja seda ongi vaja. Aga mina arvan lihtsalt, et pole mitte mingil juhul õigustatud suunata kõik see ühe klubi pihta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                            Vilistatakse meeskond välja? Okei. Meie ei vilista. Ei hakka ka vilistama. Meeskond mängib, nemad ei korralda väljaku äärde toitlustust ega kavasid.

                            Miks eiratakse - mina ei tea. Aga ei eira ju ainult Kure, eks. Kõigil ei ole pohhui, aga kas fännid peavad kogu oma palga, taskuraha ning kõik muud rahad, mis nad saavad kulutama sellele, et korraldada kavad, reklaamid, toitlustuse? Tegelikult on nemad ka inimesed.

                            Selleks, et Eesti jalgpall areneks, peavad tegema koostööd kõik! klubid. Ja igasugust koostööd. Klubide juhtkonnad omavahel, klubide juhatused fännidega, fännid teiste fännidega jne. Me liigume praegu selles suunas, vaikselt, aga siiski liigume. See ei pruugi kohe tulemusi anda, aga kes kannatab, see kaua elab. Ja küll meie jalgpall veel elab kaua.

                            Vingumine, virisemine ja õigustatud kriitika on üldjoontes kindlasti kasulikud - need ergutavad tegutsema ja seda ongi vaja. Aga mina arvan lihtsalt, et pole mitte mingil juhul õigustatud suunata kõik see ühe klubi pihta.
                            ma arvan et kõik ei suunagi seda hetkel ainult ühe klubi pihta. see on kõigi klubide pihta, kel nõuded täitmata ja kes ei tegele sellega, et meil oleks korralikult toimiv Eesti Meistriliiga koos pealtvaatajate, fännide, kavade, toitlustamiste, tribüünidega jne...antud mängu lõppkajal kas mitte just Kure fännid ei alustanud Kalju poolt organiseeritu kritiseerimisega? aga see selleks.

                            Sa ise ka räägid siin hetkel sellises vormis, nagu tegutseksid kõik eraldi- Kuressaare klubijuhtkond, mängijad, fännid. tegelt peaks ju kõik ühtne olema. ja kui keegi siin võtab sõna, et Kurel on miskit pahasti, siis Sina kui Kure fänn peaksid ju samuti muret tundma. teie kui fännid peate toetama klubi ja samas ka miks ka mitte nõu andma. Klubi juhtkonna asi on siiski need asjad ellu viia ja oma fänne rahuldada. Kui klubi fännide eest ei hoolitse, siis kaotab ta ka fännid ja ka raha. lõpuks tekib küsimus et kellele seda klubi üldse on vaja?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Kindlasti ei saa väita, et klubid (meie kaasaarvatud) ei ole teinud pealtvaatajate staadionile saamiseks midagi. Lihtsalt kõik ei saagi kõike võrdselt ja samamoodi ja/või -hästi teha. Paratamatult on ühel klubil paremad võimalused, klubijuhtidel rohkem mõjuvõimsaid tutvuseid ja suurem oskus õigest kohast niite sikutada. Iga klubi üritab omamoodi, igaühel on oma nišš ja väita seda, et kui me ei tee nagu Kalju või Levadia, siis me oleme sitad, no andke andeks. See ei ole normaalsete inimeste jutt, sest nagu ma juba eelpool mainisin, siis vahva, et keegi teeb, aga kõik ei pea sellepärast samamoodi tegema.

                              Ning taas sama jutt, mis oli vist üheksa vooru pärast tänavuse Meistriliiga hooaja algust. Kure on sitt, las Kalju PROOVIB. Kuulpähejutt. Meistriliigas mängib järgmine aasta meeskond, kes väljub võitjana 24. novembril toimuvast mängust. Kui selleks on Kalju, siis palju õnne neile, kui selleks võistkonnaks on Kure, siis palju õnne meile. Jutt, et las nad PROOVIVAD on ju lauslollus, ma loodan, uvv, et sa saad sellest isegi aru. Sellepärast, et esimene mäng tõi staadionile 440 inimest ning Kalju mängukorraldus oli tõesti hea (kui mõned aspektid välja arvata) ja meie korralduslik pool ei ole selline nagu nõmmekatel, peaksime teise mängu nimelt kaotama?

                              Ühesõnaga - järgmine aasta mängib Meistriliigas meeskond, kes on kahe mängu kokkuvõttes parem (põhimõtteliselt piisab selleks mõlemale ka teise mängu võidust eeloleval laupäeval). Punkt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust

                                Ning taas sama jutt, mis oli vist üheksa vooru pärast tänavuse Meistriliiga hooaja algust. Kure on sitt, las Kalju PROOVIB. Kuulpähejutt. Meistriliigas mängib järgmine aasta meeskond, kes väljub võitjana 24. novembril toimuvast mängust. Kui selleks on Kalju, siis palju õnne neile, kui selleks võistkonnaks on Kure, siis palju õnne meile. Jutt, et las nad PROOVIVAD on ju lauslollus, ma loodan, uvv, et sa saad sellest isegi aru. Sellepärast, et esimene mäng tõi staadionile 440 inimest ning Kalju mängukorraldus oli tõesti hea (kui mõned aspektid välja arvata) ja meie korralduslik pool ei ole selline nagu nõmmekatel, peaksime teise mängu nimelt kaotama?

                                Ühesõnaga - järgmine aasta mängib Meistriliigas meeskond, kes on kahe mängu kokkuvõttes parem (põhimõtteliselt piisab selleks mõlemale ka teise mängu võidust eeloleval laupäeval). Punkt.
                                täitsa nõus.
                                lisaks veel omalt poolt seda, et pole mõtet loetleda klubisid kes keda toetavad antud heitluses. pole mina veel kuulnud, et mõni teine meistriliiga klubi oleks oma poolehoiust ametlikult teatanud, kuigi arvata on et Pohlaku klubid omavahel üksteisele ikkagi pöialt hoiavad. see, et siin foorumis paar Vapruse, paar Tammeka ja Tuleviku poolehoidjat oma poolehoidu jagavad ei tähenda veel seda, et kogu klubi oleks poolt.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X