320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    see, et siin foorumis paar Vapruse, paar Tammeka ja Tuleviku poolehoidjat oma poolehoidu jagavad ei tähenda veel seda, et kogu klubi oleks poolt.
    Kes seda väitnud on?

    Kommentaar


      Vaidluste keerisesse ka üks hea uudis - laupäevane mäng toimub Kuressaare kunstmuruväljaku asemel Kuressaare linnastaadionil, algusaeg ikka kell 13!

      Kommentaar


        Ega keegi ei suunagi ühe klubi pihta. Lihtsalt praegu on Kalju ja Kure tähelepanu keskpunktis ja inimesed kipuvad ikka võrdlema...

        Kommentaar


          Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
          Kes seda väitnud on?

          ok vabandused Sinu aadressil- tõesti mainisid nende klubide poolehoidjaid, formaat vähe muutub, kuid mõte jääb samaks- alusetu on arvata et kõik Vapruse, Tammeka ja Tuleviku fännid toetaksid Kuressaare klubi.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas TeeleS
            Kas tuleb lugeda ridade vahelt?
            No kui sa ise nii õigemaks pead, siis miks mitte, aga need Meistriliiga standardnõuded ju nüüd küll teab mis suured ei ole, et neid täita ei võiks. Eks identiteet kujuneb igal klubil isesugune ja keegi ei sunnigi kedagi mingit muusikat laskma või brasiillasi palkama.

            Kommentaar


              Ma hetkel enam kellelegi vastama ei hakka, igaühele jäägu oma arvamus. Ja kuigi ma end veel Kure fänniks pidada ei saa, siis hoian neile südamest pöialt.

              Olge kõik tublid!

              Kommentaar


                Oi kui äge.
                Tuletan lihtsalt meelde, et minu kirjutamise põhjus oli see tobe plõksimine, mis siin lahti läks Kalju mängukorralduse aadressil.
                Jagasin oma 2 kogemust Kuressaares ja kõik.
                Kui klubi fännid on aastaid pingutanud, kulutanud ja ponnestanud, aga tulemus on ikka tühi tribüün, siis on vist pingutatud, kulutatud ja ponnestatud vales suunas. Pean ma kaasatundma? Tunnen. Kahju. Aga hakkas sellest nüüd parem?
                Istuge parem Kuno ja ta kambaga maha ja paluge endale väike koolitus.
                Ja ma saan 17-st ka aru. Muidugi jätkab parim. Aga paradoks ongi selles, et juhul, kui mängu järgi on Kure parem, kaotab sellest Eesti jalgpall.
                Ja nii ilmselt läheb.
                Ma ei ole Kalju poolt. Eeloleval mängul olen ma selle poolt, et Eesti saaks atraktiivse ja korraldusoskusega tiimi, mis sest et jälle Tallinnast.Ma olen põhimõtteliselt "kurede" (ka emmastete, elvate,jne) vastu. Ma olen sellise asjaajamise stiili vastu, lutipudelklubide vastu, mädand tribüünipinkide vastu, ja lugupidamatuse vastu nende väheste vastu, kes jalgpalli armastavad.
                Ja ma olen selle vastu, et fännid midagi teha ei saa.
                Ole tubli Teele! Ma ei saa lihtsalt inimlikult aru, miks oled Sa tiimi poolt, kes mängib halba jalgpalli, kellel on kohutav staadion ja olematu korraldus? Kaastundest? Siis küll, mu tütar on ka Mina eelistan meeskonda, kes mängib kohutavat jalgpalli, kellel on korralik staadion ja kes oskab luua sündmust.
                Kuressaare mängijad, teen üleskutse, kaotage.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Huvitav on muidugi see, et 10 aastat on suudetud mängudel käia ka ilma söögiputka ja mängu ajal mängitava muusikata ja istutud ka mädanevatel pinkidel või üldse püsti seistud, aga nüüd tahavad kõik järsku mängule sööma ja tantsu lööma tulla. Vahva.

                  Kommentaar


                    Ole tubli Teele! Ma ei saa lihtsalt inimlikult aru, miks oled Sa tiimi poolt, kes mängib halba jalgpalli, kellel on kohutav staadion ja olematu korraldus? Kaastundest? Siis küll, mu tütar on ka Mina eelistan meeskonda, kes mängib kohutavat jalgpalli, kellel on korralik staadion ja kes oskab luua sündmust.
                    Ehk siis, kui su lemmikmeeskond juhuslikult langeb sinna kategooriasse, siis tuleb hoopis fännama hakata meeskonda, kes mängu ajal laseb suitsu ja dj mägub mängu ajal muusikat?

                    Või noh rohkem oli see suunatud sellele, et kas ka mina kui Vapruse toetaja toetan samuti Vaprust kaastundest?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas uvv Vaata postitust
                      Oi kui äge.
                      Tuletan lihtsalt meelde, et minu kirjutamise põhjus oli see tobe plõksimine, mis siin lahti läks Kalju mängukorralduse aadressil.
                      Jagasin oma 2 kogemust Kuressaares ja kõik.
                      Kui klubi fännid on aastaid pingutanud, kulutanud ja ponnestanud, aga tulemus on ikka tühi tribüün, siis on vist pingutatud, kulutatud ja ponnestatud vales suunas. Pean ma kaasatundma? Tunnen. Kahju. Aga hakkas sellest nüüd parem?
                      Istuge parem Kuno ja ta kambaga maha ja paluge endale väike koolitus.
                      Ja ma saan 17-st ka aru. Muidugi jätkab parim. Aga paradoks ongi selles, et juhul, kui mängu järgi on Kure parem, kaotab sellest Eesti jalgpall.
                      Ja nii ilmselt läheb.
                      Ma ei ole Kalju poolt. Eeloleval mängul olen ma selle poolt, et Eesti saaks atraktiivse ja korraldusoskusega tiimi, mis sest et jälle Tallinnast.Ma olen põhimõtteliselt "kurede" (ka emmastete, elvate,jne) vastu. Ma olen sellise asjaajamise stiili vastu, lutipudelklubide vastu, mädand tribüünipinkide vastu, ja lugupidamatuse vastu nende väheste vastu, kes jalgpalli armastavad.
                      Ja ma olen selle vastu, et fännid midagi teha ei saa.
                      Ole tubli Teele! Ma ei saa lihtsalt inimlikult aru, miks oled Sa tiimi poolt, kes mängib halba jalgpalli, kellel on kohutav staadion ja olematu korraldus? Kaastundest? Siis küll, mu tütar on ka Mina eelistan meeskonda, kes mängib kohutavat jalgpalli, kellel on korralik staadion ja kes oskab luua sündmust.
                      Kuressaare mängijad, teen üleskutse, kaotage.
                      olen käinud paaril Flora kodumängul ka sellel aastal ja neil on väga heade tingimustega staadion ja ka ruumi on laialt ning söök ja jook ning pealtvaatajatele osavusmäng, aga ikkagi on enamus kordasid publiku arv u 100 pluss-miinus siia-sinna!?! potentsiaalset publikud peaks nagu elanike arvu võrreldes olema, aga mida pole on pealtvaatajaid! miks huvitav?
                      ja uskuge FC Kuressaare tahab ja püüab ka saarlasi kodumängudele saada ja rääkida, et klubi pole Saaremaaga seotud, vaid mingi Flora tütar, see on iganenud müüt juba, mida ei viitsigi kommida!

                      ja veel see mees, kes teeb Kadi raadios saateid (enne Kure kodumängu veerandtund klubi tegemistest) ja kes räägib Alekokis + kirjutab Meie Maas, see pole sama mees!!!

                      LAUPÄEVAL LINNAKAL NÄEME, RAISK!!!

                      Kommentaar


                        Kuna ma ei suuda ise midagi kirja panna, ilma et asja liiga keeruliseks ajaksin, siis ütleksin vaid, et nõustun uvv-iga.

                        Kommentaar


                          Selle pärast te kümme aastat ühe koha peal passinud oletegi.

                          Ja uvv, ega Kalju kohutavat jalgpalli pühapäeval ei näinudki Pigem oli tegemist võrdsete lahinguga, kuigi peab tunnistama, et Kure sai tänu kogemustele ikka oma. Pealegi on Kaljusse kindlasti oodata pre-seasonil täiendusi ning on oodata ka mängupildi stabiliseerumist. Olen kindel, et Kalju annab võõrsil Kuressaarele väärilise lahingu ja usun omade võitu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Huvitav on muidugi see, et 10 aastat on suudetud mängudel käia ka ilma söögiputka ja mängu ajal mängitava muusikata ja istutud ka mädanevatel pinkidel või üldse püsti seistud, aga nüüd tahavad kõik järsku mängule sööma ja tantsu lööma tulla. Vahva.
                            10 aastat on käinud ainult ka tõelised fanaatikud, praegu käib jutt sellest, et kuidas Eesti meistrivõistlusi meelelahutuslikumaks teha, et rohkem mittefanaatikuid kohale saada.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Minu arust ka. Kuna hetkel inimesed väga mänguklassi vastu huvi ei tunne, siis tuleb kuskilt mujalt alustada. Piisab juba sellest, et tasapisi ka klubide mänguklass hakkab paranema, kui inimestel on tore olla ja nad saavad mingi laengu ka mängust, mitte ei tule lihtsalt selleks kohale, et laivis resultaati teada.

                              Kommentaar


                                Siinkohal ma mainiks veel ära.

                                Taset parandada ei ole mingi probleem - suurem rahakott, paremad mängijad jne. Paraneb mängupilt ning ka tulemused oleks vastavad. Asi mida iseenesest parandada ei saa, showliku poolt, lahedust. Lihtsalt, kui klubil ei ole sellist eesmärki pole miskit teha. Kokkuvõttes on kõikidel klubidel üks eesmärk, mängida võimalikult hästi. Kaljul on lähiaastatel võimalik teha mõlemat hästi, Kuressaare poolelt ma seda arengut paraku ei näe.

                                Aga Meistriliiga kohapealt vaatame laupäeval.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X