320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen täheldanud seda, et iga Kure toetaja postituse peale tuleb vähemalt üks Kalju oma, kes kohe midagi vastama peab ja sellega diskussiooni edasi viib..

    Kommentaar


      No see ongi tõestus, Kaljul on "superpoweredasiviivjõud" : LOL
      See tegeikult ei ole üldse tähtis.
      Tore on.
      .

      Kommentaar


        kas prive´s on kanepiõhtu teisipäeviti?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          kas privès on kanepiõhtu teisipäeviti?
          Jap, joome kõik koos kanepiteed ja sööme kanepikeeksi ja kui kõht täis siis tõmbame peale kanepipiipu.
          .

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            "Arvan, et meistriliigas rõõmustatakse – nüüd ei pea keegi Saaremaale sõitma."

            Olu, Olu, Olu... kahju, minu silmis tõmbas vähemalt endale vee korralikult peale :/
            Eks siin ole tõetera sees kah,Saaremaa-see ju poolenisti Läti,poolenisti Rootsi,kes seal ikka nii tihti viitsib käia.Esilliga noored poisid ja madalamate liigade joodikud-need viitsivad,väljasõit ikkagi!
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Eks siin ole tõetera sees kah,Saaremaa-see ju poolenisti Läti,poolenisti Rootsi,kes seal ikka nii tihti viitsib käia.Esilliga noored poisid ja madalamate liigade joodikud-need viitsivad,väljasõit ikkagi!
              õige mõte, tuleks alustada kampaaniat "Kõik ML klubid Tallinnasse".

              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Mul on hea meel, et ülevalt poolt kukub alla klubi, kes vast suudab duubelklubidele kõva konkurentsi pakkuda. Nõmme esiliigasse jäämine poleks vast taset tõstnud esiliigas nii palju kui Kuressaare relegatsioon. Oleme ikka positiivsed

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                  Mul on hea meel, et ülevalt poolt kukub alla klubi, kes vast suudab duubelklubidele kõva konkurentsi pakkuda. Nõmme esiliigasse jäämine poleks vast taset tõstnud esiliigas nii palju kui Kuressaare relegatsioon. Oleme ikka positiivsed
                  Oleme positiivsed jah, las Kuressaare tõstab Esiliiga taset, samal ajal, kui Kalju Meistriliiga oma.

                  Kommentaar


                    Kusjuures naljakas, kuid see on loogiline: Kure kindlasti on tuleval hooajal esiliiga üks tugevaimaid satse, samal ajal kui Kalju võib ilusti Meistriliigas hakkama saada. Te küsite kuidas? Nagu oleme korduvalt näinud, pole Kure Meistriliigasse tõustes suutnud oma meeskonda tugevdada nii, et seal olla konkurentsivõimelised. Mõneti ka õige- kui ollakse juba ühe piirkonna klubi, siis arendada oma Saaremaalt pärit mängijaid + mõne abimehega Tallinnast. Seega Kure pole Meistriliigale midagi väga juurde andnud, samal ajal kui Esiliigas valmistab peavalu kõigile.
                    Kalju aga ei olnud selle hooaja Esiliiga just säravaim täht (6. koht räägib enda eest), kuid klubi juhatusel on nüüd, kus ollakse Meistriliigas ja on suur motivatsioon/kohustus edukad olla plaan täiendada meeskonda vastavalt, et oldaks konkurentsivõimelised Meistriliigas.
                    Seega Kaljust saab palju tugevam võiskond ja võidab Meistriliiga, Kure püsib aga samal tasemel ja võidab Esiliiga. Loodan, et mu mõttekäik ei jäänud väga segaseks ja kui jäigi, siis lugege uuesti ja püüdke aru saada
                    Kurele tulevaks hooajaks edu, keegi peab neid duubleid seal ka taltsutama.

                    Kommentaar


                      Meistriliiga ja esiliiga klubid saavad Saaremaal vaheldumisi käia. Mingi loogika peab asjas olema. Ei saa olla, et mängime viis aastat Meistriliigas ja ühe või kaks esiliigas. See oleks esiliiga klubide suhtes ebaaus ja meistriliiga klubidele majanduslikult kulukas ja tülikas.
                      Oleks Kuressaare püsima jäänud ja Sõrve esiliigasse tõusnud, siis see variant oleks ka mandri klubidele vist vastuvõetav olnud.
                      name of the game- FOOTBALL

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                        Kusjuures naljakas, kuid see on loogiline: Kure kindlasti on tuleval hooajal esiliiga üks tugevaimaid satse, samal ajal kui Kalju võib ilusti Meistriliigas hakkama saada. Te küsite kuidas? Nagu oleme korduvalt näinud, pole Kure Meistriliigasse tõustes suutnud oma meeskonda tugevdada nii, et seal olla konkurentsivõimelised. Mõneti ka õige- kui ollakse juba ühe piirkonna klubi, siis arendada oma Saaremaalt pärit mängijaid + mõne abimehega Tallinnast. Seega Kure pole Meistriliigale midagi väga juurde andnud, samal ajal kui Esiliigas valmistab peavalu kõigile.
                        Kalju aga ei olnud selle hooaja Esiliiga just säravaim täht (6. koht räägib enda eest), kuid klubi juhatusel on nüüd, kus ollakse Meistriliigas ja on suur motivatsioon/kohustus edukad olla plaan täiendada meeskonda vastavalt, et oldaks konkurentsivõimelised Meistriliigas.
                        Seega Kaljust saab palju tugevam võiskond ja võidab Meistriliiga, Kure püsib aga samal tasemel ja võidab Esiliiga. Loodan, et mu mõttekäik ei jäänud väga segaseks ja kui jäigi, siis lugege uuesti ja püüdke aru saada
                        Kurele tulevaks hooajaks edu, keegi peab neid duubleid seal ka taltsutama.
                        Tänan, et selgitustöö minu eest tegid. Täpipealt minu mõtted.

                        Kommentaar


                          Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.


                          Hakkasid meistrikad pihta, juba kolmandat korda. Esimese päeva põhjal võib öelda, et kõik meeskonnad on sisuliselt võrdsed ja pinget jagub!

                          Kommentaar


                            Vaevalt mõne teise maakonna meistrivõistlustel nii palju Meistriliiga mängijaid nähtud on, meeskondade koosseisud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Vaevalt mõne teise maakonna meistrivõistlustel nii palju Meistriliiga mängijaid nähtud on, meeskondade koosseisud
                              Ei ole ju nii palju? Mina näen ainult FC Külaliste nimekirjas Meistriliiga pallureid

                              Kommentaar


                                Mina näen pantrite nimekirjas Aiko Orglat ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X