320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pilti ka - http://fotoalbum.ee/photos/PraS/sets/421009

    Kommentaar


      Miks minu tehtud meistriteost pole?

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Miks minu tehtud meistriteost pole?
        vaata ebaterve nalja teemat.

        Kommentaar


          Aitüma, kenad pildid, PraS!

          Kommentaar


            Minu pildid ka - http://fotoalbum.ee/photos/vomps/sets/421501

            Kommentaar


              Ülevaatele lisaks taaskord graafika! Vaata siit!

              Kommentaar



                See oli terve mängu parim hetk.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Palju õnne kõigile Kure fännidele järjekordse võidu puhul!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                    Palju õnne kõigile Kure fännidele järjekordse võidu puhul!
                    6:1! Kena mäng algusest peale!

                    Kommentaar


                      See nädalavahetus oli eriti edukas saarlastele! Muhu JK - FC Lelle 4:0; Sõrve JK - Türi JK Ganvix 3:3; FC Kuressaare - Levadia II 6:1 ja FC Kuressaare naised - JK Tallinna Kalev naised 3:2. Hoog on sees, nüüd vaja kõva press peale ja vöiduka löpuni!

                      Kommentaar


                        ütleks nii, et super kena!

                        Kommentaar


                          Liidrite duell esiliigas tulekul, loe lähemalt!

                          Kommentaar


                            Noh, peegeldus päris hästi välja, et tegu liidrite mänguga - üpris rabe ja võimalustevaene värk, kus ükskõik kumma poole eksimus võinuks mängu saatuse otsustada. Teisel poolajal see peaaegu juhtuski ja Valga sai juba võidurõõmus käsi kokku lüüa, aga siis tõusis abikohtuniku lipp. Olin ise küll olukorrast päris kaugel, aga mulle tundus, et suluseisu ei olnud - ründaja jooksis kaitsjate tagant söödule peale, aga ehk Roomer kommenteerib ise?

                            Parema õnne korral oleks võinud täna muidugi sarnaselt Flora duubli mänguga ühe ära jobistada, Jaanis pani latti ja Sander napilt mööda, aga üldiselt ei midagi erilist. Lõpus sai Valga päris korraliku surve peale, aga õnneks väga ohtlikku ei sündinud.

                            Korra kiskus päris teravaks ka, Kluge ja Peitre vahel. Viimane provotseeris, Märt paraku läks kaasa ja tegi ähvardava pealiigutuse, mille peale sõdalane näost haaras. Kohtunik õnneks kaarte ei vibutanud ja Märdi enda sõnul oleks paberileht kahe mehe pea vahele mahtunud Peitre läks igatahes olukorrast väga õhku täis, kuid seekord päästis olukorra kaasmängijate kaine mõistus, niiet noor kukk tiriti särkipidi meie kaptenist eemale.

                            Kohtuniku töö oli enamvähem, eksimusi tuli minu hinnangul mõlemale poolele, kuid midagi kohutavat täna korda ei saatnud, niiet ainult positiivne. Korraks tekkis küll tunne, et laseb asja käest ära, kui jutti päris palju vigu tehti, aga õnneks sai Lattik kõik kontrolli alla, niiet kena soe pikutada.

                            Lõhutud mängijatest on kahju - meie poolt Mihkelson, Valgast Junolainen ja Reintam. Lauri pidi praegu valuvaigistite toel ringi kepslema, Junolainenil vist meniskiga mingi deela ja Reintamil hüpekaga, aga eks kuuleb, kui tõsised lood on.

                            Ühesõnaga - punkt on käes ja vahe väiksemaks ei jäänud, niiet kõige hullem ei ole, kuigi ütlen ikkagi, et olen tulemuses pettunud. Mis seal ikka, uuel nädalal (tegelikult juba sel nädalal) kodus MT II ning loodetavasti muruväljakul. Ainult kolm, sest me ei salli viiki!

                            Mõned pildid ka tänasest - http://fotoalbum.ee/photos/vomps/sets/434127

                            Kommentaar


                              klipid ka

                              tänase raske mängu väravad ka http://www.youtube.com/v/2fEHO8SnTMs

                              Kommentaar


                                huhuhu.
                                ei tea palju kuressaare audist väravaid löönud on?
                                aga penalt oli veidi leebelt antud minu arust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X