320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naljakas, et paljudele jääb see pikk sõit ette, aga kas me siis ei peagi sõitma, vaid lendame iseenesest kohale?

    Kommentaar


      Naljakas, et Kuressaare oma mänge Tallinnas ei pea nagu Valga näiteks.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Mis puhul me peaks?

        Kommentaar


          kure

          tänan rein komplimendi eest,aga mulle on uudiseks,et köiki postitusi hindab mingi martini öpetaja.aga tore kui see nii on.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Mis puhul me peaks?
            Kui osa meeskonnast nii või teisiti teeb trenni Tallinnas, siis võiks ju mänge teha ka Tallinnas.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Aga osa meeskonda treenib Kuressaares, niiet võta näpust..

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kui osa meeskonnast nii või teisiti teeb trenni Tallinnas, siis võiks ju mänge teha ka Tallinnas.
                Ja teiseks.Mis kodune tunne tekiks Tallinnas mängides.Enamus poistest on päris Kuressaarest ning ma ei usu,et nad ei tahaks aegajalt Kuressaares käia.Sama asi on fännidega.Ise elan küll Tallinnas,aga meeldib kodukandis käia.Ja nagu ma aru saan sinust siis tuleks Kuressaarest see viimane võimalus jalgpalli vaadata ka ära võtta :S

                Kommentaar


                  No praegu on tõesti suva, kas 30 jorssi vaatab saares Kuressaare mängu või siis 10 matsi Sportlandil.

                  No jumal hoidku, tehke miskit. Miko läheb paneb koolis seinale ühe toreda plakati, jagab tasuta pileteid, võtab naiskonna kah kaasa ning saategi juba 300 inimest statkale.

                  Ühtegi konkureerivat spordiala ju ei tohiks Kuressaares olla, vähemalt kõrgtasemel. Ja nii mõttetu see saare inimene kah pole.


                  Ja kui klubi ei viiti teha, siis tehke teie fännid!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    No praegu on tõesti suva, kas 30 jorssi vaatab saares Kuressaare mängu või siis 10 matsi Sportlandil.
                    No jumal hoidku, tehke miskit. Miko läheb paneb koolis seinale ühe toreda plakati, jagab tasuta pileteid, võtab naiskonna kah kaasa ning saategi juba 300 inimest statkale.
                    Ühtegi konkureerivat spordiala ju ei tohiks Kuressaares olla, vähemalt kõrgtasemel. Ja nii mõttetu see saare inimene kah pole.
                    Ja kui klubi ei viiti teha, siis tehke teie fännid!
                    Mida ma terve selle hooaja siis teha olen püüdnud.Enda jaoks olen võidu saavutanud,sest olen suutnud oma 50 uut nägu mängule meelitada.See tundub küll tühine,aga selles linnas mitte,kus paljud lihtsalt ei viitsi kohele tulla,kui ka huvi on.See sama laiskus on terves ühiskonnas mitte ainult Kuressaares .Ja paljuski jääb see reklaam ka selle taha,et ise olen Tallinnas ning samuti ka finants :S.Ja kaua see Miko jõuab seal ka üksi möllata.Tasuta pileteid .Kammoon 15.- ja 5.- on pileti hinnad.Mis tasuta pileteid .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ühtegi konkureerivat spordiala ju ei tohiks Kuressaares olla, vähemalt kõrgtasemel. Ja nii mõttetu see saare inimene kah pole.
                      ei teagi kuidas seda kommenteerida, aga eks midagi näitab "tavaliste" saarlaste kohta kasvõi see, et kui meeskonnal vahepeal mõõn oli, siis olid kohalikes lehtedes artiklid kenasti olemas, aga nüüd kui meeskond tõusis MLi, on vaikus...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                        Mida ma terve selle hooaja siis teha olen püüdnud.Enda jaoks olen võidu saavutanud,sest olen suutnud oma 50 uut nägu mängule meelitada.See tundub küll tühine,aga selles linnas mitte,kus paljud lihtsalt ei viitsi kohele tulla,kui ka huvi on.See sama laiskus on terves ühiskonnas mitte ainult Kuressaares .Ja paljuski jääb see reklaam ka selle taha,et ise olen Tallinnas ning samuti ka finants :S.Ja kaua see Miko jõuab seal ka üksi möllata.Tasuta pileteid .Kammoon 15.- ja 5.- on pileti hinnad.Mis tasuta pileteid .
                        Kahtlemata väga tore, et olete samuti üritanud asja positiivsemaks muuta, kuid ju pole sellest, siis hetkel veel kasu olnud.

                        5 viimase Kuressaares peetud kohtumise publikunumbrid on järgmised : 30, 15, 30, 40, 70.

                        Kõige rõõmustavam vast just pole. No vaevalt Kuressaare inimest jalgpall üldse ei huvita, tuleb lihtsalt õige kohapealt läheneda.

                        Ja reklaam, ei võta see just erilist finantsilistväärtust. Prindid oma flaierid, jagad neid linna peal ning loodad, et mõnele meeldib.

                        Minu jaoks on igatahes olukord arusaamatu, sest muud meeskonnasporti nii kõrgel tasemel ju Kuressaares ei tehta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Kahtlemata väga tore, et olete samuti üritanud asja positiivsemaks muuta, kuid ju pole sellest, siis hetkel veel kasu olnud.

                          5 viimase Kuressaares peetud kohtumise publikunumbrid on järgmised : 30, 15, 30, 40, 70.

                          Kõige rõõmustavam vast just pole. No vaevalt Kuressaare inimest jalgpall üldse ei huvita, tuleb lihtsalt õige kohapealt läheneda.

                          Ja reklaam, ei võta see just erilist finantsilistväärtust. Prindid oma flaierid, jagad neid linna peal ning loodad, et mõnele meeldib.

                          Minu jaoks on igatahes olukord arusaamatu, sest muud meeskonnasporti nii kõrgel tasemel ju Kuressaares ei tehta.
                          nii imelik kui see ka pole, ei saa ka meie aru, miks ei tule rahvast staadionile juurde!
                          Miko on kooli plakateid pannud, linnas olid mitmel kohal kuulutused (suht käidavates kohtades), kohalikus raadios on/olid enne kodumänge saated ja otselülitused mängude ajal jms.
                          ekslik oleks arvata, et klubi ei viitsi midagi teha, pigem on asi jäänud, isegi siis kui finantsi oleks, inimjõu taha, siiani pole leidnud sellist inimest, kes oskaks ja tahaks ennast ainult FC Kuressaarele pühendada.
                          aga loodame parimat ja pingutame edasi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            5 viimase Kuressaares peetud kohtumise publikunumbrid on järgmised : 30, 15, 30, 40, 70.

                            Kõige rõõmustavam vast just pole. No vaevalt Kuressaare inimest jalgpall üldse ei huvita, tuleb lihtsalt õige kohapealt läheneda.
                            lihtsalt uudishimust võtsin ka teie viimased 5 kodumängu ette ja sain numbriteks 60, 210, 150, 100 ja 800

                            ei saa just öelda, et teie ja meie eelarvet ja taset ja ka rahvaarvu võrreldes, need numbrid eriti rõõmustavad oleks...

                            point pesitseb kusagil mujal!

                            PS viimasel teie kodumängul oli 6 esindajat Kurest!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              5 viimase Kuressaares peetud kohtumise publikunumbrid on järgmised : 30, 15, 30, 40, 70.

                              Ja reklaam, ei võta see just erilist finantsilistväärtust. Prindid oma flaierid, jagad neid linna peal ning loodad, et mõnele meeldib.
                              Veidi siis sellest infost mis sa siia panid.5 mängust kolm ei toimunud üldsegi Kuressaares vaid Salmel.Ja kui sinna on minek raske juba mängijatele,mis siis veel publikust rääkida.Aga ega nr sellegipoolest tõesti toredad pole.Kirjutad,et prindid oma flaierid=Paber ja tint(Mis pole just odavad asjad)See võib küll väikese asjana tunduda kuid kui neid flaiereid printida sadasid,on ka maksumus suht palju.

                              Kommentaar


                                Eks see siinne jalgpall üks problemaatiline värk ole, millega tuleb teha räiget tööd, et asi areneks.

                                Aga Hiiu vahepealne vähene publikunumber oli tingitud mitmetest nadidest asjadest korraga. Ja Nõmme ise on väiksem kui Kuressaare

                                Kommentaar

                                Working...
                                X