320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mkmk, see ei läinud arvesse
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Meie küllaltki edukaks osutunud ennustusvõistlus alustab taas!

      Kommentaar


        Kalle Lepa näol praeguseks viimane täiendus meeskonda lisatud

        Kommentaar


          See on küll üks tore uudis jälle pärast seda staadioni teemat :S. Ma arvan, et ta hakkab see hooaeg poolikus pigem mängima

          Kommentaar


            Avamisel oli päris naljakas, kus teie treeneril ei tulnud uue väravavahi Gustav Kotkase nimi meelde

            Kommentaar


              Ok . Muide, ma olen ka ta nime sassi ajanud korra , aga miks polnud Romario sind, Kalju naiste mängul ? :P

              Kommentaar


                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                Ok . Muide, ma olen ka ta nime sassi ajanud korra , aga miks polnud Romario sind, Kalju naiste mängul ? :P
                Kahes kohas korraga on väga raske olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Kahes kohas korraga on väga raske olla.
                  nõrk......
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Nonii, algus on tehtud ja iseenesest mitte kõige hullem.

                    Arvestades seda, et mõlemad esimese poolaja väravad Levadiale ise ehitasime, siis esimene kolmveerand oli enamvähem okei, 0:0 seisu pealt parema õnne korral.. miks mitte.

                    Teise poolaja algus oli üsna kole ja Levadia surve üpris tugev, sealt ka Zelinski värav, lisaks ridamisi häid võimalusi nii Zelinskil kui ka Andreevil, kes pidevalt suluseisus nillis ja Tohver teda ca 83x viimast korda hoiatas, aga see selleks.

                    Lõpus hakkas jälle juba natu looma, aga siis vast Levadia lasi juba jala sirgu ka. Aga samas, kui keegi oma meestest poleks Endriku karistuslöögile ette jäänud..

                    Igaljuhul nägime ära, et lootusetu see asi ammugi pole, kõva heitlus kohtadele 7.-10. meie, Tartu, Kalevi ja Paide vahel on tulekul, kuigi Kalevi tänane skoori vaadates kindel võit, tekitab veidi kõhedust.

                    Kommentaar


                      Nüüd peame Narva vastu sama moodi hambaid näitama ja selliseid lolle vigu vältima

                      Kommentaar


                        vaatasin et keegi kure teemas kirjutanud ja lootsin et ehk infot esiliiga kohta aga siis tuli meelde et kure ju kõrgliigas.harjumused on visa muutuma
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          vaatasin et keegi kure teemas kirjutanud ja lootsin et ehk infot esiliiga kohta aga siis tuli meelde et kure ju kõrgliigas.harjumused on visa muutuma
                          väga tähtis informatsioon...
                          Algselt postitas aanvaller
                          raamatud on pededele!

                          Kommentaar


                            Teise vooru mäng Narva Transiga siis eeloleval laupäeval kell 14.00 Sportland Arenal, niiet kõik Tallinna saarlased, võtke jalad kõhu alt välja ja tulge staadionile!

                            Kommentaar


                              Jah

                              Ise olen kindlasti kohal, omadele kaasa elamas!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                vaatasin et keegi kure teemas kirjutanud ja lootsin et ehk infot esiliiga kohta aga siis tuli meelde et kure ju kõrgliigas.harjumused on visa muutuma
                                Kudamoodi pole harjunud? Mitu aastat selleks veel peab Kure üles-alla pendeldama, et budulojus selle rütmiga ära harjuks?
                                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X