320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ütleme nii et sitt mis sitt.

    Vähemalt sai enne mängu midagi paika pandud ja mängu ajal oli lõbus.
    mitu pommi ära jõid?

    Kommentaar


      1 suuuuuuuuuuure

      Kommentaar


        Mõlema osapoole kommentaarid juhtunule -

        Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

        Kommentaar


          Korralik muru??? Kuule, sa ikka tead, mis värvi muru tegelikult on? Ja ära võrdle seda, mida pole võimalik võrrelda.
          Ennem esimest niitmist ikka väljakule ei minda. Nii, et võta rahulikult. Häda seda kahte-kolme nädalat oodata oli.
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Ära aja sitta, muru on praeguse aja kohta väga korralik ja võrreldes Narva platsiga on tegu Old Traffordi muruga.

          Kommentaar


            kure mänguväljak tundus suht OK olevat läbi telepildi mitte nagu nende mäng. 2-0 võttis vist oma ja mängijad olid nördinud, ei mänginud enam oma mängu. Pukk tegi teisel poolajal ka tööd kuid mitte nii kõvasti kui esimene. tede tulex panna tglt sinna ML symboolsesse meeskonda. tegi tööd ja võttis viina kuulake lugu monument http://www.youtube.com/watch?v=gZiZYGuty1Y

            Kommentaar


              Üsna liivane tundus väljak tõesti, aga nagu Järvela või Koort ütles, siis praegusel hetkel Eesti üks parimaid.

              Kommentaar


                mängijad olid küll õnnelikud, et murule said lõpuks ja eks see looduslikul murul mängimine tõi ka selle klassivahe välja, mis mingil määral tulemuses peegeldus (võidus siis). kunstmurul oleks olnud raskem mäng, ma arvan.

                kusjuures Juri "Jüri" Jevdokimov on Saaremaal sündinud kahe-aastaselt kolis ta alles kesk-eestisse Türile. ja üks mängija on Hiiumaalt pärit. pole küll Tulevikus piisavalt mulke mõne arvates, kuid ega kõik ka Tallinnast ei ole. kooli ja jalgpalli pärast nad seal hetkel elavad ja mängivad. ei saa seda ju pahaks panna.

                kuhu Kuresaare fännid pärast mängu jäid? tahtsite ju niiväga ühispilti teha. saan aru, et tulemus ei olnud rõõmustav teie jaoks. kummaline.
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  üleüldse kus olid kure fännid? läbi ekraani ei olnud sittagi näha ja kuulda, nagu mainiti oli ka kuulda kihnu virve laulu. esimene nn kodumäng saarel ja publikut ple, mis teil toimub seal? ple kindel muidugi kuid muud teil seal vist suurt ei ole kui nyyd ML hakkab rahvas liikuma ja pöialt hoidma või kuidas?

                  Kommentaar


                    Fänne oli küll, aga tuul oli kõva ja mikrofonid teisel pool väljakut. Kes tahtis (ehk siis mängijad ja teised pealtvaatajad) said kisamist kuulda küll.

                    Kommentaar


                      Nii, ma ka lõpuks tuulte meelevallast tagasi mandril ja vastan siis siin paarile küsimusele . Pennal, kle, mis häda kahte, kolme nädalat oodata, KODU publik tahab ka poisse näha, muru oli super hea, eelmine aasta sellel ajal polnud seal midagi veel. Tuleviku fännid, sorri, aga 0:3 tappa saamise järel eriti pole jah tahtmist pilti koos teha . Ja fännide kohta nii palju, et mina pole veel nii palju Kure fänne kohal näinud kui seekord oli . Ja sellise tuulega ei kuulegi muud kui vihinat . Publikut jäi selle sama tuule pärast väheseks, kui ilm tundus aknast vaadates ilus, siis väljas tundus nagu oleks talv olnud . Fännidele muidu äitäh super pärastlõuna eest

                      Kommentaar


                        Ma arvan et 128 per mäng on Kure jaoks normaalne arv. Midagi rohkemat küll eriti loota pole. Hea kui seda hoida suudetaks.
                        Algselt postitas aanvaller
                        raamatud on pededele!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stauffenberg Vaata postitust
                          Ma arvan et 128 per mäng on Kure jaoks normaalne arv. Midagi rohkemat küll eriti loota pole. Hea kui seda hoida suudetaks.
                          Ma arvan, et see lause on sul küll veidi vale. Alati on rohkem loota ja seekord ajaks mina ikka palju tuule arvele, mis puhus oli ikka tõesti jubedasti :S. Töö käib selle nimel, et rohkem publikut tuleks, reklaami tehakse ja ülejäänud on juba inimeses kinni . Ideaalne näide on Paide, kus on poole vähem inimesi linnas kui Kuressaares, aga publikut poole rohkem. Eks näis, mis edasi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                            Ma arvan, et see lause on sul küll veidi vale. Alati on rohkem loota ja seekord ajaks mina ikka palju tuule arvele, mis puhus oli ikka tõesti jubedasti :S. Töö käib selle nimel, et rohkem publikut tuleks, reklaami tehakse ja ülejäänud on juba inimeses kinni . Ideaalne näide on Paide, kus on poole vähem inimesi linnas kui Kuressaares, aga publikut poole rohkem. Eks näis, mis edasi!
                            Ma ei jaga sinu optimismi selles vallas. Kure keskmine publikuarv 2007. aastal oli 78 inimest.

                            1. vs Maag Tammeka 300 (4.08.) (FCK sünnipäev, millele tehti päris kõvasti reklaami. Selle mänguta oleks hooaja keskmine 65)
                            2. vs Tulevik 120 (25.08.)
                            3. vs Ajax 110 (24.04)
                            4. vs Flora 100 (5.05.)

                            Ülejäänud mängud alla 100.

                            2008. aastal Esiliigas oli FCK kodumängude keskmine publikuarv 70.

                            Saaremaa inimesed on rohkem võrkpalli ja korvpalli rahvas. Kui tänavune keskmine publikuhulk tuleb 128 nagu mänguga Tuleviku vastu, siis võib seda kordaminekuks lugeda.
                            Algselt postitas aanvaller
                            raamatud on pededele!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stauffenberg Vaata postitust
                              Ma ei jaga sinu optimismi selles vallas. Kure keskmine publikuarv 2007. aastal oli 78 inimest.

                              1. vs Maag Tammeka 300 (4.08.) (FCK sünnipäev, millele tehti päris kõvasti reklaami. Selle mänguta oleks hooaja keskmine 65)
                              2. vs Tulevik 120 (25.08.)
                              3. vs Ajax 110 (24.04)
                              4. vs Flora 100 (5.05.)

                              Ülejäänud mängud alla 100.

                              2008. aastal Esiliigas oli FCK kodumängude keskmine publikuarv 70.

                              Saaremaa inimesed on rohkem võrkpalli ja korvpalli rahvas. Kui tänavune keskmine publikuhulk tuleb 128 nagu mänguga Tuleviku vastu, siis võib seda kordaminekuks lugeda.
                              Mis kossu ja võrgu klubid siis Saaremaal on mis on oma mängus tippliigas?
                              LFC

                              Kommentaar


                                Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                                Mis kossu ja võrgu klubid siis Saaremaal on mis on oma mängus tippliigas?
                                Küsimus on rahva huvis. Kui kohalik kossuklubi SWE-7 mängis paar aastat tagasi II liigas siis oli 100-150 pealine publik tavaline asi. Praegu nad mängivad esiliigas ning publikuarv on vähemalt sama kui mitte tõusnud (ma ei ole pikka aega nende mängudele jõudnud). Kui Võrkpalli karikafinaal peeti Kuressaares oli saal rahvast täis. Kuressaare Gümnaasiumis on gümnaasiumi astmes võrkpalliklassid nagu mingis Tallinna keskkoolis on jalgpalliklassid.

                                Tasemest rääkides siis Õhtulehes oli 1-2 aastat tagasi artikkel sellest, et kui Eesti meistriliigas mängivad võrkpallurid oma kodukohta kokku koguda ning mängima panna siis, mis seis oleks. Saaremaa mängiks medalite eest.
                                Algselt postitas aanvaller
                                raamatud on pededele!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X