320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis kuradi MEIL?
    ega fännid sellise asjaga tegelema ei pea, tule taevas appi :S
    klubi asi on antud asju orgunnida ( rohkem rahvast, fänne, jne jne edasi) ega fännid ei pea fänne juurde kuskilt tekitama.

    Kommentaar


      Ma ei rääkinud praegu sellest, et kuidas rohkem rahvast staadionile saada vaid sellest, et Elari kui Kure üks suuremaid fänne laulis nutulaulu sel teemal, et pole raha, pole võimalusi Kure võõrsilmängudel käia.

      Küsimus on suhtumises ja tahtmises, mitte rahas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Ma ei rääkinud praegu sellest, et kuidas rohkem rahvast staadionile saada vaid sellest, et Elari kui Kure üks suuremaid fänne laulis nutulaulu sel teemal, et pole raha, pole võimalusi Kure võõrsilmängudel käia.

        Küsimus on suhtumises ja tahtmises, mitte rahas.
        Kooliõpilase, nagu mina, puhul on asi siiski rahas.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Ma ei rääkinud praegu sellest, et kuidas rohkem rahvast staadionile saada vaid sellest, et Elari kui Kure üks suuremaid fänne laulis nutulaulu sel teemal, et pole raha, pole võimalusi Kure võõrsilmängudel käia.
          Küsimus on suhtumises ja tahtmises, mitte rahas.
          Mina olen praktiliselt kõikidel Kure mängudel kohal, ma rääkisin seda, et kõik ei saa niimoodi tulla mängudele. Palun seleta, mismoodi süsteemi muutma peaksime ? Ja nagu siin juba mainiti, siis raha on küll probleem, kõik ei käi veel tööl, kui seda üldse on veel kuskil . Silver, ma ei laula mingit nutulaulu, vaid räägin nii, nagu asi on

          Kommentaar


            Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
            Good point .
            Aga tegelikult on nii, et räägite siin, et miks polnud Kure fänne kohal. Sorri, aga meil pole profitiimi taga, kes suure bussiga mängijad ja fännid peale võtab ning mängule toob. Kui hakkate siin Paide näitet tooma, siis parem ärge tooge, sest vahemaa Paide-Tallinn ja Kuressaare-Tallinna vahemaad on ikka väga erinevad.
            Mängust endast ei taha ma midagi rääkida, sõideti meist üle nagu teerulliga . Tiim peab ennast leidma, muidu läheb ikka väga raskeks . Muide, mind pani imestama uskumatult väike Kalju publikuarv. Ja mängu ajal oli ilm väga hea
            sry Elari, kuid mina ei käinud fännibussiga Kures, tulin üldse kohale Pärnumaalt ja tunnike (liialdades) helistamist siia-sinna, oli auto olemas. peab ka natuke ise mõtlema ja mitte kõike meeskonna ning fännibussi peale panustama. Kas teil keegi üldse uuris-puuris võimalust minna kaasa meeskonna bussiga või siis koos miskit kokku leppida....jne. Parimad mõtted tulevad ikka viimasel minutil

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

              Kommentaar




                Kliki!

                Kommentaar


                  Võtame selle vajaliku võidu! Loodetavasti saavad kõik toetajad ka kohale tulla. Võiks ka kogunemise teha, või mis?

                  Kommentaar


                    täna jällegi raadios Kure jutud
                    Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

                    Kommentaar


                      Oleks võinud ikka ära lüüa täna, teem küll, peame hakkama mängima, Florale, Sillamäele, Kaljule suudame värava lüüa ja Tammekale ei suuda. Nii need võidud ei tule. Aga noh punkt on punkt ja vedas, et sellegi saime . Aplaus välis-Tartu fännidele

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                        Oleks võinud ikka ära lüüa täna, teem küll, peame hakkama mängima, Florale, Sillamäele, Kaljule suudame värava lüüa ja Tammekale ei suuda. Nii need võidud ei tule. Aga noh punkt on punkt ja vedas, et sellegi saime . Aplaus välis-Tartu fännidele
                        ära ole pahane. Lihalõikajatele peaks kõik suutma väravaid lüüa ju

                        Kommentaar


                          Saksa õllešlaagrid!!!!!!!111111one

                          Kommentaar


                            Eilse mängu pildigalerii!

                            Kommentaar


                              Kui kodus viimaselt kolme punni ei suudeta võtta siis võib liigasse püsimajäämine päris raskeks minna.
                              Kuidas mäng muidu oli ?
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Noh, üldiselt üsna võrdne pusimine väheste erkude võimalustega. Tammekal paar ohtlikumat šanssi, meil umbes sama. Eriti muidugi jäävad kripeldama viimaste minutite rünnakud ning see Toome lend Sannu löögi peale..

                                Aga noh, kohtunik oli ka üsna tore sell, a see selleks.

                                Ega midagi, Viljandis läheb kindlasti raskeks, aga see ei tähenda, et me kolme punkti ei taha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X