320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Või on tegu lihtsalt liigse õlle joomisega

    Kommentaar


      Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
      Tuli ära, seis läks kohe palju paremaks, väärisime võitu ja olime paremad täna, kuigi Kure oleks võinud vabalt meile ka lüüa. Kaitse võiks muidugi konkreetsemalt mängida, kõik Kure olukorrad tekkisid sellest, et kaitsjad ei löönud korralikult palli puhtaks.

      Ja Varendi värav....päris hull, a no eks suur osa sellest minul, kuna kui kutil krambid olid, siis tegin talle esmaklassilist venitust.
      Noh, võidu väärimise ja paremuse koha pealt jäägu igaühele oma arvamus, sest ei mina ega sina suuda seda objektiivselt hinnata ning samahästi võin mina sinu laused öelda jne, sellest tulu niiehknaa ei tõuse.

      Esimene värav.. nojah, selliseid löövad ilmselt ainult Tõnis Vanna ja Lauri Varendi. Aga noh, seda juhtub kord elus ja olen 100% veendunud, et ei Vanna ega Varendi ei löö enam mitte kunagi sellist väravat, lihtsalt õnn, juhuste kokkusattumine ja hea päev, muud ei midagi. Muidugi, olulist rolli mängib taoliste löökide puhul ka see Adidase kantosskummipall, mis õhus igasugu trikke teeb, Nike palliga poleks kumbki löök ilmselt väravanigi jõudnud.

      Vist ca kümmekond minutit enne, võibolla, et vähemgi, enne esimest väravat oli meie poolelt Aljasel suurepärane šanss karistusalast skoor avada, aga meeter-paar enne väravajoont jäi Pukk õnnetult ette ja pall põrkus sealt väljakule tagasi.

      Pärast esimest väravat pidime riske võtma ja suuremate jõududega ründama. Vahel tasub see ära, täna paraku mitte ja kontrarünnakust saime teise ka otsa ja oligi kaputt.

      Tiba keeruline on, aga mis sa teed, sitta juhtub ja elu läheb edasi. Nüüd tuleb lihtsalt kõrgemal asetsevatelt meeskondadelt punkte võtta ja mitte enam komistada, püsimajäämine ei ole enam kaugel..

      Kaks asja veel, millel tahtsin peatuda:

      a) Paide Ühisgümnaasiumi staadion on konkurentsitult kõige, vabandust väljenduse pärast, sitema murukattega staadion Eesti Meistriliigas. Sellist mättapõldu naljalt kusagilt ei leia ning kui arvasin, et meie linnastaadion on halb, siis tänane oli selle kõrval lausa katastroof.

      b) Paide publik - aastaga ei ole muutunud mitte midagi, sama kamp lambaid (kindlasti positiivsete eranditega, ei kahtlegi), kuid enamik, kes suu lahti teevad, ajavad sealt ainult hulgemöla. Lisaks oli Paide kohta täna üsna vähe rahvast ka.

      Kohtunikud olid täna täisa vinks-vonks, ainult teine abi jättis natukene liialt tagasihoidliku mulje, Meistriliiga tasemel võiks veidi julgemalt otsuseid vastu võtta.

      Kommentaar


        Võta välja Elari Valmas , loodan , et sa enam pikemat aega ei mulise nii palju

        Kommentaar


          Milles Rakvere süüdi on?

          Kommentaar


            Palli süüdistamine on ikka elu tark tegu mees, ise mängite meistriliiga kõige halvema palliga, isegi Viljandi Hummel on parem!!!
            Ja Paide oli parem, teie ründajad ja ääred ei suutnud korralikult tervaust tekitadagi...

            Kommentaar


              Algselt postitas fizth Vaata postitust
              Palli süüdistamine on ikka elu tark tegu mees, ise mängite meistriliiga kõige halvema palliga, isegi Viljandi Hummel on parem!!!
              Ja Paide oli parem, teie ründajad ja ääred ei suutnud korralikult tervaust tekitadagi...
              Loe nüüd minu read kolm korda üle ja siis loe enda omad ja võid korra minu omad veel lugeda - ma ei süüdistanud ühegi sõnaga palli, lihtsalt konstateerisin fakti, et see Adidase kondoom lendab hästi

              Kommentaar


                kahma lutti ventiil
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Noh, võidu väärimise ja paremuse koha pealt jäägu igaühele oma arvamus, sest ei mina ega sina suuda seda objektiivselt hinnata ning samahästi võin mina sinu laused öelda jne, sellest tulu niiehknaa ei tõuse.

                  Esimene värav.. nojah, selliseid löövad ilmselt ainult Tõnis Vanna ja Lauri Varendi. Aga noh, seda juhtub kord elus ja olen 100% veendunud, et ei Vanna ega Varendi ei löö enam mitte kunagi sellist väravat, lihtsalt õnn, juhuste kokkusattumine ja hea päev, muud ei midagi. Muidugi, olulist rolli mängib taoliste löökide puhul ka see Adidase kantosskummipall, mis õhus igasugu trikke teeb, Nike palliga poleks kumbki löök ilmselt väravanigi jõudnud.

                  Vist ca kümmekond minutit enne, võibolla, et vähemgi, enne esimest väravat oli meie poolelt Aljasel suurepärane šanss karistusalast skoor avada, aga meeter-paar enne väravajoont jäi Pukk õnnetult ette ja pall põrkus sealt väljakule tagasi.

                  Pärast esimest väravat pidime riske võtma ja suuremate jõududega ründama. Vahel tasub see ära, täna paraku mitte ja kontrarünnakust saime teise ka otsa ja oligi kaputt.

                  Tiba keeruline on, aga mis sa teed, sitta juhtub ja elu läheb edasi. Nüüd tuleb lihtsalt kõrgemal asetsevatelt meeskondadelt punkte võtta ja mitte enam komistada, püsimajäämine ei ole enam kaugel..

                  Kaks asja veel, millel tahtsin peatuda:

                  a) Paide Ühisgümnaasiumi staadion on konkurentsitult kõige, vabandust väljenduse pärast, sitema murukattega staadion Eesti Meistriliigas. Sellist mättapõldu naljalt kusagilt ei leia ning kui arvasin, et meie linnastaadion on halb, siis tänane oli selle kõrval lausa katastroof.

                  b) Paide publik - aastaga ei ole muutunud mitte midagi, sama kamp lambaid (kindlasti positiivsete eranditega, ei kahtlegi), kuid enamik, kes suu lahti teevad, ajavad sealt ainult hulgemöla. Lisaks oli Paide kohta täna üsna vähe rahvast ka.

                  Kohtunikud olid täna täisa vinks-vonks, ainult teine abi jättis natukene liialt tagasihoidliku mulje, Meistriliiga tasemel võiks veidi julgemalt otsuseid vastu võtta.
                  tra sa oled ise paras lammas, ega Paide publik pole selles süüdi, et te olete pasad ja saite suhu, naljamees.
                  sigpic
                  Knock, knock?
                  "Who's there?"
                  A midget who couldn't reach the doorbell!

                  Kommentaar


                    Sul on peas umbes sarnane vaht nagu tollel eelmiselgi - näita mulle palun, kus ma kirjutasin, et Paide publik on meie kaotuses süüdi.

                    Lambavai

                    Kommentaar


                      miks sa siis neid toredaid inimesi lammasteks kutsud?
                      sigpic
                      Knock, knock?
                      "Who's there?"
                      A midget who couldn't reach the doorbell!

                      Kommentaar


                        Vaadake ise enda toetajate käitumist!

                        Tribüüni taha 2 meest oksendasid. Räusati ja ropendati. Oldi ennasttäis ja jaurati, et nemad on Saaaaaremaalt ja viikingite otsesed järeltulijad, et kuidas need sisemaa rotid üldse julgevad palli taguda, kui viikingisugu 3 punkti tahab.

                        Veel norisid tüli 12 aastaste väikeste jalgpallipoistega ning peale mängu rünnati ühte tütarlast.

                        KAS KURE fännid olid siis normaalsed või hoopis lambavaid?
                        akrabradbra

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Harry Potter Vaata postitust
                          Vaadake ise enda toetajate käitumist!

                          Tribüüni taha 2 meest oksendasid. Räusati ja ropendati. Oldi ennasttäis ja jaurati, et nemad on Saaaaaremaalt ja viikingite otsesed järeltulijad, et kuidas need sisemaa rotid üldse julgevad palli taguda, kui viikingisugu 3 punkti tahab.

                          Veel norisid tüli 12 aastaste väikeste jalgpallipoistega ning peale mängu rünnati ühte tütarlast.

                          KAS KURE fännid olid siis normaalsed või hoopis lambavaid?
                          Tahtsin just sarnast postitust teha, aga võta näpust, jõudsid ette!

                          Märkimata jäi sul veel ka see, kuidas ma pärast mängu ühe tütarlapse ründamise järel Paide Ühisgümnaasiumi riietusruumi segi peksin, aga sa olid selleks ajaks staadionilt ilmselt juba lahkunud ning seetõttu situatsiooni ei näinudki.

                          Kommentaar


                            Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.


                            kure fänn

                            Kommentaar


                              noh, tõusid üles ja andsid valu ka või?
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Järjekordne kodumäng tulemas ja siin siis ka mängu video -

                                Kommentaar

                                Working...
                                X