320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    17 sa ennem seletasid, et mängu pilt oleks muutund kui kurelöödud latt oleks sisse läinud. Vaata palju Tammekal latte, poste jne oli ja mitu korda väravavht päästis teid juba selle video peal on näha !
    Muideks ta ei mänginud käega vaid õlaga !

    Kommentaar


      voval on õigus sa peaksid sellest aru saama ja õnnelik olema, et te ise ei ole paide asemel ! ja üksnõrgimast lülist ML!

      Kommentaar


        Tartu tahtis rohkem ja oli parem!
        ei saa aru miks te Vova ja veikz nii hirmsasti paukuma peate?
        17 ütles ju, et oleks!!! ja ta pole kordagi Tammekat mingiks sitaks vms nimetanud, nagu teie Kure kohta...

        Kommentaar


          tammeka oli parem! ja seis seega täiesti öiglane,heietame parem viimase vooru teemal

          Kommentaar


            no tema hakka soma lattidest jne sokkima! ja ma ei ole ütlen et kure pask vaid midagi muud !
            ja olen nõus maisi lastega

            Kommentaar


              Inimene mainis lihtsalt hüpoteetiliselt, et oleks see pall sisse läinud, oleks võinud hoopis teistsugune mäng tulla. Kiites veel sinna otsa Tammekat kui meeskonda, kes tahtis rohkem ja oli võitu igati väärt. Sellele siis tuleb vastu mingi hüsteeriline ja düsgraafiline kisa stiilis "ise oled loll, meie oleme ikka paremad ju". Aga no eks seda on ka muidugi tabeliseisust kenasti näha, kuidas Tammeka Kurest on terve hooaja võimsalt üle olnud... Ausõna valus on vaadata vahel, kui nüri mõne mõistus võib olla. Ise pool hooaega väljakukkumise ääre peal ja nüüd järsku on põhjust teisi nõrgimateks lülideks tembeldada?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                kuule vincent keda huvitab et pool hooaega aga praegu vaadates olete teie nõrgim lüli nii et pista oma nina pudrukaussi ja unista oma kurgedest edasi !

                Kommentaar


                  Algselt postitas veikz Vaata postitust
                  kuule vincent keda huvitab et pool hooaega aga praegu vaadates olete teie nõrgim lüli nii et pista oma nina pudrukaussi ja unista oma kurgedest edasi !
                  Ei ole mul isiklikult Kurega mingit pistmist, et sa siin teietad, lihtsalt rumala inimese juttu ei kannatanud enam lugeda. Aga tõesta edasi oma intelligentsi, päris edukalt tuleb välja.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Õiget juttu ajab Vincent ja milleks ennast üldse närvi ajada siin. Järjekordne mõttetu vaidlus, vms ?

                    Kommentaar


                      Teid homme Nõmmele ka tuleb?

                      Kommentaar


                        Mina olen kohal, "Üllatus" missugune, eks

                        Kommentaar


                          maailma pikimat valgevenelast vaataks kyll,aga habemega naist ka näidatakse ,lilliputte? tantsiv karu?

                          Kommentaar


                            Habemega naist näeks ainult sellisel juhul kui sa staadionile läheksid

                            Kommentaar


                              SUPER. JÄIME PÜSIMA JA VÄGAGI KORRALIKU ESITUSEGA KALJU VASTU.
                              ÄITÄH MÄNGIJATELE !
                              Ja samuti Kalju fännidele lõpu tänuavalduse eest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                                SUPER. JÄIME PÜSIMA JA VÄGAGI KORRALIKU ESITUSEGA KALJU VASTU.
                                ÄITÄH MÄNGIJATELE !
                                Ja samuti Kalju fännidele lõpu tänuavalduse eest
                                kahju, raisk. pole sellist mõttetut puujalgu täis satsi kellegil vajal. järgmine aasta see teie fc skpireski välja lendab ka ja teeb kõigile teene

                                Kommentaar

                                Working...
                                X