320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Odras Vaata postitust
    Homme on mõlemijaoks võõras väljak, seega tingimused võrdsed. Parim jääb peale, nägin tele lõõdud väravat ja situatsiooni, mis oli väga masendav.
    http://www.youtube.com/watch?v=I-EkYnvNeiM
    Kes need eksperdid seal räägivad?

    Kommentaar


      Algselt postitas M13 Vaata postitust
      Kes need eksperdid seal räägivad?
      Petsinho on vist Kalju eksperdiks tõusnud

      Muidu kui Kurest rääkida siis mulle oli nende esimene mäng täitsa üllatus(minu jaoks esimene nende mäng sel hooajal).

      Kure on märgatavamlt tugevam kui eelmisel hooajal. Keskmine tase on ikka kõvasti tõusnud ning keskkaitse tundub neil üks liiga parimaid olevat.

      Kui vaid Laht oleks vähe otsekohesem siis võiks Pukk või Dima ka mõne rohkem koksata.

      Nõmme vastu pakuks teile viigipunkti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Odras Vaata postitust
        Homme on mõlemijaoks võõras väljak, seega tingimused võrdsed. Parim jääb peale, nägin tele lõõdud väravat ja situatsiooni, mis oli väga masendav.
        http://www.youtube.com/watch?v=I-EkYnvNeiM
        Noormees, kas Teil on õigus mosaiikpildina tehtud FC Kuressaare logo kasutada?

        Kommentaar


          17. Vabandan kasutamise eest, ma ei leidnud korralikus formaadis klubi õiget logo ja see oli sel hetkel paranenud. Nüüdseks olen ka omastanud arvutisse klubi õige logo.

          Need eksperdid on.

          Ats: Roosa panter
          Ja Peeter vist ei vaja tutvustamist.
          www.jkkalju.ee

          Kommentaar


            VÖTAME ÄRA SELLE . Ja kas Pras just kiitis Kure või, mida hekki

            Kommentaar


              Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
              VÖTAME ÄRA SELLE . Ja kas Pras just kiitis Kure või, mida hekki
              See peab olema enne

              Kommentaar


                Kole mäng oli ikka aga kure oleks võind vabalt viigist kinni hoida aga oli vaja mitte ohtlik mees väravale maha tõmmata :S

                Kommentaar


                  Kure kaitse on tõesti väga tugevaks ja vastastele suureks pähkliks kujunenud. Keskväli teil eriti kiita ei ole, aga kindlasti edu, suutsite Kaljule korraliku peavalu valmistada.

                  Kommentaar


                    JUBA KOLMAS KORD TEEB KOHTUNIKU MEILE MÄNGU ÄRA PENALTIGA , tõesti, kui ma enne olen kohtunikega enam-vähem rahule jäänud ja neutraalselt suhtunud, siis enam mitte. Kui meie jalka tase on tõusnud, siis kohtunike tase on alla läinud! Palun parandage mind, aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et tugevad peavad lihtalt nõrkadelt punktid kätte saama, muud moodi nagu ei tohigi olla

                    Kommentaar


                      Elari, tuleb sinuga täiesti nõustuda, Kalju fännina võin tunnistada, et täiesti olematu penalti anti teie vastu. Ei ole Kuressaarel õnne olnud, parema õnne korral võiks te tabelitipus olla, paraku olete 1 punktiga viimased. Kurb, et 2 mängu teil sellise penaltiga on ära otsustatud.

                      Kommentaar


                        eks sul ole õigus
                        kure on tõesti super võrreldes eesti kohtunikega
                        kurel oma website ja TWITTER, aga eesti kohtunikel pole
                        kure on hea
                        kohtunik on halb

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                          JUBA KOLMAS KORD TEEB KOHTUNIKU MEILE MÄNGU ÄRA PENALTIGA , tõesti, kui ma enne olen kohtunikega enam-vähem rahule jäänud ja neutraalselt suhtunud, siis enam mitte. Kui meie jalka tase on tõusnud, siis kohtunike tase on alla läinud! Palun parandage mind, aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et tugevad peavad lihtalt nõrkadelt punktid kätte saama, muud moodi nagu ei tohigi olla
                          Palun parandage mind, aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et tugevad peavad lihtalt nõrkadelt punktid kätte saama, muud moodi nagu ei tohigi olla.
                          100% nõus sinuga tänast vilepartiid vaadates Tuleviku ja Flora mängul tuli lausa pisar silma vahepeal,nii haige lihtsalt

                          Kommentaar


                            tõsi jutt. Pennal oli küll kuskilt pärapõrgust välja imetud, kuid siiski - kohtuniku otsus, pole midagi teha. Mulle kui Kalju poolehoidjana see muidugi meeldis. Õnneks ei pidanudki pead norus ära minema, nagu Kure fännid vaheajale minnes ütlesid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                              JUBA KOLMAS KORD TEEB KOHTUNIKU MEILE MÄNGU ÄRA PENALTIGA , tõesti, kui ma enne olen kohtunikega enam-vähem rahule jäänud ja neutraalselt suhtunud, siis enam mitte. Kui meie jalka tase on tõusnud, siis kohtunike tase on alla läinud! Palun parandage mind, aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et tugevad peavad lihtalt nõrkadelt punktid kätte saama, muud moodi nagu ei tohigi olla
                              Elari, aga küsi teise Kure fänni käest järgi, et kuidas ikkagi nende kohtunikega on. Ta ju ka ise nüüd kohtunik.

                              Kommentaar


                                Penalti kohta ei oska midagi öelda, see jäi liiga kaugele, kuid näha oli, et traditsiooniliselt eksiti massiliselt mõlemale poole. Kurb, kuid hetkel tundub, et selle vastu lihtsalt ei saa. Küll jääb aga arusaamatuks, kust kuradi kohast see ida poolse joone peal asetsev piirikuhtunik mõned suluseisud välja võlus - täielik müstika lihtsalt. Aga eks Kure omad tegid teisel poolajal ka tema elu lihtsamaks, kui nad ei viitsinud enam sulust tagasi tulla ja mõned korrad suisa kolme mehega seal olid.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X