320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju Kurel eelarve on siis ka?

    Kommentaar


      Mulle tundub, et Kure fännide jaoks on Kalju üheväravaline võit justkui ime. See on jalgpallis ja eriti sellisel väljakul ju tavaline asi. Ohtlikumad momendid olid siiski Kaljul ning võrdsest mängust väga rääkida ei saa ju, Kure kaitse on lihtsalt super Kindlasti olete arengu teinud.
      Pole mõtet vaielda nii tühiste asjade üle..

      Kommentaar


        See on nagu Fast and The Furiousis: "I almost had you."

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          See on nagu Fast and The Furiousis: "I almost had you."
          Täpselt!
          Win is a win

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            See on nagu Fast and The Furiousis: "I almost had you."
            Kaasik vilistas seal filmis selle sõidu kuidagi ära või?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
              Silver, ma ei saa üldse aru, kuidas sa mängu vaatamas käid või ainult vaatad seda poolt, kus Kalju ründab . Lõpus me muidugi panime pikka palli ning mäng veidi lagunes, sest olime kaotusseisus, aga isegi siis lükkasid meie omad lühikest söötu teie kasti ees ja otsisid võimalusi. Üldjoontes on Kure ikkagi suure sammu edasi astunud söödumängu osas! Mind üllatas pigem see, et Kalju tegi tavapäraselt hoopis rohkem pikke sööte. Ja mis on halba, kui amatöörklubi läheb seisu hoidma, iga punkt on arvel ja oot, kes juhtima läks? Mees, vaata eelarve vahe juba Kurel ja Kaljul ning ära peedista teisi pidevalt vaid ole vähe kriitilisem ka omade suhtes!
              Elari, ma niisama lõõbin! Ära võta tõsiselt.. Respekt teile, et niimoodi fännate! Õli võib ju natukene tulle ka valada..
              Last edited by Silver; 25.03.10, 20:59.

              Kommentaar


                paide siis kotis esimest korda!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Lõpuks ometi VÕIT . Kuigi kaarte tuli sealt maru palju, aga savi see praegu . Keegi mingit ülevaadet mängust äkki ?

                  Kommentaar


                    Väga hea võit Paide üle super ise olen ka Kure poolt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                      Lõpuks ometi VÕIT . Kuigi kaarte tuli sealt maru palju, aga savi see praegu . Keegi mingit ülevaadet mängust äkki ?
                      Nägin Mikot Arenal ja ta ütles,et ilusad väravad olid olnd. Paide oli eriti kehv olnd.

                      Kommentaar


                        Oot-oot, ära nüüd päris nii ka minu sõnu vääna.

                        See, et ma ütlesin, et me esimesed 5-8 minutit rahulikult oma poolel söötu lasta saime ja Paide sel ajal eriti midagi aru ei saanud, ei tähenda seda, et nad 'eriti kehvad' oleks olnud. Eks ole loogiline, et nad ei saa mängida nagu Levadia või Trans, kes 90 minti peaksid proffidena suutma meie vastu kõrgpressi teha ja kaitsjaid pidevalt kimbutada, selles osas igal juhul tark taktikavalik Kesa poolt.

                        Väravad, tõsi, olid täitsa meeldivad. Paide lükkas ilusate söötudega mängust välja nii meie poolkaitse- kui kaitseliini ja Varendil ei olnud väga raske 1-1 olukorras skoorida. Õnneks oli kiire vastus varnast võtta - Laht tsenderdas vasakult kasti, Kuusik ei tabanud värava ees palli, aga tagant tuli Skiperski, kes ära lõi. Ja no muidugi kõige krooniks Petrovitsi teise (täpsustatud andmetel, algul tundus, et esimese) puutega löödud värav. Kaunilt lükkas omale ette ja 18m pealt alla nurka. Tõsi, väravavaht Toom ei tegutsenud just kõige õnnestunumalt.

                        Teise poolaja keskpaigas-lõpus läks korra ärevaks ka, sest Paide tiksus nii umbkaudu viis minutit karistus- ja nurgalöökidega meie trahvikasti ümber, aga õnneks olid nii müür kui väravavaht täna olulistel hetkedel tasemel.

                        Kui esimeses neljas voorus said ja pididki pigem särama meie kaitseliini mehed, siis täna tahaks küll mütsi kergitada äärepoolikute ja ründajate ees - rabasid kogu hingest ja võitlesid mehiselt, krooniks Skiperski imetabane kannasööt esimesel poolajal ning situatsioon ca 2-3 minutit enne matši lõppu - Pukk lükkab paremal äärel palli ühelt poolt ja jalutab ise teiselt poolt Keio Ojast (oli vist tema?) järgi, otsajoone juures rammib vastaste kaitsja ta pikali. Meeldiv

                        Eelnevaga ei taha ma aga absoluutselt vähetähtsustada kaitsjate tööd, sest hoolimata väga olulise lüli - Kluge - puudumisest said kutid kenasti hakkama. Kahjuks noppis ainult Elar Tovstik oma hooaja kolmanda kollase ja peab nüüd Sillamäe mängu vahele jätma, aga õnneks on lõpuks nädalake mängudel vahet, saab ehk veidi enam hinge tõmmata.

                        Paide poolelt veel nii palju, et ei mõista, miks mängivad jalgpalli sellised mehed nagu Janek Kalda ja Carl Tubarik. Esimene on rünnakul hullem puuhobune kui Tarmo Neemelo, teine muidugi 'tõeline' kapten ja ka üldjoontes muidu üsna pudrujalg.

                        Kommentaar


                          Olen täiesti nõus sinu kohalt Janek Kalda & Tubariku kohapealt. Ei ole midagi linnameeskonna vastu, aga miks need mehed seal klubis mängivad ei saa mina aru. Okei Tubarik mängigu seal, aga kapten ta küll ei ole. Tema ülesandeks peaks olema enda tiimikaaslasi maha rahustada ja/või rahulikult kohtunikuga rääkida vigadest, kuid ei - tema hoopis vaidleb ja ajab seal närvid mustaks väljakul teistel. Väga "professionaalne" käitumine, muud ei midagi!

                          Kuid Janek Kalda oli tõesti nagu II liiga mees, kuna öeldi juba et pidi ilge täristaja mees olema, siis kohe erilise pilguga vahtisin mida see mees teeb, aga ei suutnud vist midagi positiivset korda saata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Olen täiesti nõus sinu kohalt Janek Kalda & Tubariku kohapealt. Ei ole midagi linnameeskonna vastu, aga miks need mehed seal klubis mängivad ei saa mina aru. Okei Tubarik mängigu seal, aga kapten ta küll ei ole. Tema ülesandeks peaks olema enda tiimikaaslasi maha rahustada ja/või rahulikult kohtunikuga rääkida vigadest, kuid ei - tema hoopis vaidleb ja ajab seal närvid mustaks väljakul teistel. Väga "professionaalne" käitumine, muud ei midagi!

                            Kuid Janek Kalda oli tõesti nagu II liiga mees, kuna öeldi juba et pidi ilge täristaja mees olema, siis kohe erilise pilguga vahtisin mida see mees teeb, aga ei suutnud vist midagi positiivset korda saata.
                            Carl on alati olnd maksimalist ning ei mahu talle pähe kui teistel ei õnnestu miski, kuid samas on ta ise suth amatöör.

                            Kommentaar


                              Mind huvitab väga see, kuidas Petrovitsil kohe esimesel minutil värav õnnestus lüüa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                                Mind huvitab väga see, kuidas Petrovitsil kohe esimesel minutil värav õnnestus lüüa
                                Kokkuleppe küsimus.
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X