320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis pendla põhjus oli ? Mulle jäi natuke arusaamatuks ?
    FCF Forever

    Kommentaar


      Mänguolud: +9, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
      Pealtvaatajaid: 310
      ... ???
      Telekast nähtuna üle 100 ei pakuks. Kus ülejäänud 200 olid?

      Kommentaar


        ülejäänud olid seal tribüüni kõrval puhvetis,see kaubik seal
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Mängu ajal oli igatahes 300 ära küll.

          Kommentaar


            Tänks poisid! Tõite mulle ennustuses max punktid!

            Kommentaar


              Kuressaare, Kuressaare, olee, olee, OLEE!!!

              Esimene värav tundus siiski omavärav, teine löödi karistuslöögist enne vilet, aga siiski sai arvestatud Tuleviku kasuks. Fännide tugev pahameel...

              Penalti tundus anti tõukamise eest (vastane kukkus!).

              Palju önne sünnipäevaks, Ain Karutoom! Ja palju aastaid!

              Kommentaar


                Aga kui kastis viga tehakse, tõugatakse, siis miks kaarti ei järgnenud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kindral Vaata postitust
                  Aga kui kastis viga tehakse, tõugatakse, siis miks kaarti ei järgnenud?
                  kui viga fikseeritakse, ei pea alati järgnema kaart. ma ise arvasin enne pmtselt sama, et kui kastis vastasmeeskonna kasuks viga vilistatakse ja penalti määratakse, peab ka vähemalt kollase andma, aga fifa reeglites sellist punkti pole
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kindral Vaata postitust
                    Aga kui kastis viga tehakse, tõugatakse, siis miks kaarti ei järgnenud?
                    tarukoom on lihtsalt foorumit lugenud ja kaartide asemel võtab taskuräti välja
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      ütleks et söö seda, Andres Vaher

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Mis see mõttemaailm sinu meelest siis olekski?
                        Pakuks õlu.

                        Kommentaar


                          Nii suurepärast fiilingut pole tükk aega kogeda saanud!!!!!! Aitähh teile!!!

                          Kommentaar


                            Tere,

                            olgem ausad,et jube on vaadata kure võistkonda teist nädalat telekast.

                            Olgem ausad,et see pole üldse normaalne kui kaks kõige kehvemat satsi telekast näidatakse ja veel kaks nädalat, kuid õnneks on järgmine nädal vastaseks KJ.

                            Mul tegelt pole midagi kure vastu sel aastal, kuid lihtsalt jube kui halvasti nad ikka mängivad.

                            Üldiselt ütleks ma seda,et ma ei suutnud seda mängu vaadata üle viie minuti.

                            Aga mul on Karli, Elari, Miko ja Elvise pärast ikka jõle hea meel. Nad vähemalt said kodus ja 305 kaaslase kõrval väga rõõmustavat mängu näha.

                            Aga muideks Elvis, oled sa Tarmoga koos õlut joond või käisid Ungaris,et sul sellised tsikid prillid täna mängul olid

                            Kommentaar


                              Ta andis Takile lõuga ja võttis prillid ära

                              vperjood kure1

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Üldiselt ütleks ma seda,et ma ei suutnud seda mängu vaadata üle viie minuti.
                                Ilmselt hakkasid siis kossu vaatama. Millegipärast pole sa pärast cramo väljalangemist ja Kriisa mahategemist enam kossuteemal kirjutanud. Ei tea miks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X