320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Eilse mängu väravate ja mõne ohtlikuma olukorra video

    Meie värav kahjuks väga hästi peale jäänud ei ole..
    Hei Kuressaare, ma laulan hei Kuressaaaa...........

    No teil kukuvad need videod ikka ülihead välja Hansen ei taha ka ilmselt Pedõkile alla jääda see hooaeg.

    Kommentaar


      Hansen oli tõesti ebakindel, aga õnneks tema eksimustest väravaid ei tulnud. Kahju, kui lööd kaks korda posti ja pead kaotama Flora oli parem, aga mitte nüüd ka nii meeletult.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Hansen oli tõesti ebakindel, aga õnneks tema eksimustest väravaid ei tulnud. Kahju, kui lööd kaks korda posti ja pead kaotama Flora oli parem, aga mitte nüüd ka nii meeletult.
        Ega see seis ka nii meeletult suur ei olnud Flora kasuks ju.
        FC Flora

        Kommentaar


          Nojah, ma mõtlesingi, et eile oli täitsa võidetav või vähemalt viigistatav mäng. Aga mis parata, professionaalid tegid töö minimaalse vaevaga ära.

          Kommentaar


            See teine värav küll suht kaitse bläkk, kuidas nii vabalt ikka kastis peaga löögile saab, mina ei mõista . Aga noh, mis sitasti, see uuesti . 5. juunil on kodus palju tähtsam mäng
            Muru tundus küll ikka väga super, varsti peab niitma hakkama

            Kommentaar


              Et võõrsil Nõmme Kaljuga või?

              Kommentaar


                [QUOTE=17;1181409]Et võõrsil Nõmme Kaljuga või?[
                Mänguaeg on muutunud , eino selge siis 1. juunil :P

                Kommentaar


                  Siia ka siis > http://fckfk.edicypages.com/ - uuenenud fännisait

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                    Siia ka siis > http://fckfk.edicypages.com/ - uuenenud fännisait
                    Viis pluss juba üksi selle eest ,et asi on tehtud .
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Arvestades kui mökud Kalju fännid on, kes juba mitmendat hooaega üritavad miskit teha, siis tõesti väga tubli töö!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                        Siia ka siis > http://fckfk.edicypages.com/ - uuenenud fännisait
                        miks sa stresscode ära muutsid
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Kuressaare üks parimaid mängijaid(Miko Pupart) mainis täna Arenal,et 0:6 pole päris lõplik seis. Detaile ei avaldanud, kuna ma pidin mingi meedia vennastuja olema

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Kuressaare üks parimaid mängijaid(Miko Pupart) mainis täna Arenal,et 0:6 pole päris lõplik seis. Detaile ei avaldanud, kuna ma pidin mingi meedia vennastuja olema
                            loodame,et sillamäe mingi lolluse tõttu 3punkti ö-meestele ei käingi.Oli ka kena mäng?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              imeline kuidas sa suudad sellises olukorras leveldada
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                ilkuja nagu ma olen: kas vanad ajad tulevad tagasi ,juba 0:6,kaugel see 0:9gi siis on. Mängida on vaja...
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X