320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui nüüd kure langeb esiliigasse, võiksid Rakvere omad Rakveresse tagasi tulla:P

    Kommentaar


      Ajuvaba on see kohtunikuvalik, see on täitsa pees liit meil ikka ja staadion on ka valitud muidugi vastav. sama hea kui kokkuleppemäng ju

      Kommentaar


        kõik Kure ( ilmselt siis ka kogu Saare) vaenajad on oma urgudest välja pugenud
        ning Kure võimalik võit püütakse juba kaugelt ette kohtunike kaela veeretada
        aga kui peaks teie tahtmine sündima - lähete kindlasti kõik Kiviõli suunas palverännakule ?

        Kommentaar


          Päris huvitav olex teada, et kas sellel Salme statal on ka varem meistriliiga mänge mängitud

          Kommentaar


            Kuigi mulle absoluutselt Fc Kuressaare ei meeldi, tahan ma, et nad jääksid püsima. Niigi vähe Eesti klubisid meil Meistriliigas ning järjekordset Vene võistkonda küll ei soovi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
              Päris huvitav olex teada, et kas sellel Salme statal on ka varem meistriliiga mänge mängitud
              Käidud Kure-Vaprus 2007. a. Peaks olema Eesti kõige läänepoolsem vutiväljak?
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                Päris huvitav olex teada, et kas sellel Salme statal on ka varem meistriliiga mänge mängitud
                Naiste ML-t vist on ning seal oli toimus see noku näitamine ka mingi aasta, kui mingi härra paljalt väljakule keksima tuli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                  Päris huvitav olex teada, et kas sellel Salme statal on ka varem meistriliiga mänge mängitud
                  Nagu ka varem mainiti, siis -

                  2007. aasta Meistriliiga XII voor
                  19.05. 17.00 FC Kuressaare 3 - 0 Pärnu JK Vaprus, Salme staadion
                  69., 75. Rainer Veskimäe, 82. ov. Stanislav Pedõk

                  2008. aastal sai seal mitu vooru ka Esiliigat mängitud.

                  Mis kohtuniku valikusse puutub, siis igasugu budulojused ja muud ajupuudulikkuse all kannatavad härrased vaadaku seda protokolli - http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php..._id=37083&b=ML (ma rohkem näiteid otsida ei viitsi) - ja nutke ette, taha ja külje peale ka.

                  edit - ametlikus protokollis on miskipärast väravalööjad vastupidi pandud. kõik mäletavad, et Laht lõi 90+1 2:1 ja Nikulin 90+3 2:2.

                  Kommentaar


                    see oli siiski vanal heal kunstmurul

                    Kommentaar


                      Lihtsalt kõike seda kära oleks saanud vältida, EJL juhtkond teab ju, et Salong on endine Kure mängija. Minu arust täiesti ebaprofessionaalne lüke EJl-lt.

                      Kommentaar


                        No see on paratamatult probleem mis Tallinnast väljaspool kummitab - kohtunikud määratakse tihti mänguga samast piirkonnast. Teadupärast on aga meie jalgpalliringkond nõnda väike, et on väga suur võimalus, et praegune kohtunik võib olla mõne kohaliku klubi endine mängija.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Põhiprobleem on jah kindlasti kohtunike päritolu..
                          Olge õnnelikud selle üle, kui Eesti klubi püsima jääb (Kure). Või variant 2- Kiviõli . Mis siis järgmiseks? Paide, Tammeka välja; Legion, Jõhvi üles?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                            Põhiprobleem on jah kindlasti kohtunike päritolu..
                            Olge õnnelikud selle üle, kui Eesti klubi püsima jääb (Kure). Või variant 2- Kiviõli . Mis siis järgmiseks? Paide, Tammeka välja; Legion, Jõhvi üles?
                            minu arust saavadki eesti liigas kaasa teha vaid Eesti klubid.Kui Kure ei suuda üleminekumängudega oma kohta kõrgemas liigas hoida siis peavad harjutama seda esiliigas!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              No see on paratamatult probleem mis Tallinnast väljaspool kummitab - kohtunikud määratakse tihti mänguga samast piirkonnast. Teadupärast on aga meie jalgpalliringkond nõnda väike, et on väga suur võimalus, et praegune kohtunik võib olla mõne kohaliku klubi endine mängija.
                              Jah, see on madalamates liigades täiesti normaalne ja ma usun, et välismaal ka, aga kui tegemist on kõrgliigaga, siis peaks selline olukord 100% välistatud olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                                Lihtsalt kõike seda kära oleks saanud vältida, EJL juhtkond teab ju, et Salong on endine Kure mängija. Minu arust täiesti ebaprofessionaalne lüke EJl-lt.
                                Salong on ju tlns mingis koolis õpetaja ning vaevalt,et iga nv naine teda piimamannerguga Salme küla talus ootamas on.

                                Ma ei saa aru mis kuradi eesti klubi vs vene klubi teil siin koguaeg käib. Ma krt tahaks ikka taset mitte mingeid puujalgu MLsse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X