320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eelmine mäng saite infoneti koosseisuga hakkama. vaevalt, et see kord puuma omaga saate. või äkki ma eksin.

    Kommentaar


      Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
      eelmine mäng saite infoneti koosseisuga hakkama. vaevalt, et see kord puuma omaga saate. või äkki ma eksin.
      ma usun, et eksid. Aga mitte kohe, vaid veidi hiljem.

      Kommentaar


        Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
        eelmine mäng saite infoneti koosseisuga hakkama. vaevalt, et see kord puuma omaga saate. või äkki ma eksin.
        Ma küll ei tea, miks see nii eriline ülesanne on, aga olemas ta igal juhul on -

        Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

        Kommentaar


          minu kummardus.
          Puumalt endalt oma koosseisu avaldamist loota oleks selge liialdus olnud.

          Kommentaar


            Kuressaare - Tamme Auto 4:1, koosseisud veidi hiljem

            Kommentaar


              Tänane võidukas koosseis ja väravalööjad siit -

              Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

              Kommentaar


                Respekt Kuressaarele, et alati on olemas ülevaatlik mängukirjeldus koos koosseisudega.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Selleks on vaja ainult ühte inimest.

                  Enamikel ML klubidel nii palju jõudu kahjuks ei ole.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Mõnedel on kahte vaja,üks on tõlk!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Kel vähegi huvi, siis täna kell 16.00 toimuvast sõprusmängust FC Viikingitega teeb tavapärase LIVE-ülekande ka FC Kuressaare Twitter -

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Kel vähegi huvi, siis täna kell 16.00 toimuvast sõprusmängust FC Viikingitega teeb tavapärase LIVE-ülekande ka FC Kuressaare Twitter -

                        www.twitter.com/fc_kuressaare
                        Ometi on mingil meeskonnal, st. siis FC Kuressaarel neist tvitteritest või vaisspukkidest kasu ja seda juba eelmisel aastalgi. Ülejäänud koguvad sinna vaid fännidenumbreid või kopivad kodukauudiseid või muud promovärki.

                        Pean häbiga tunnistama, et eriti hästi neis ei orienteeru, kuna kontosid ei oma ja seega ei tea, kas panen räigelt puusse, kui arvan, et sinna on väga lihtne vastava võimega telefonist teadet värske mängu tulemuse kohta postitada. Kui nii, siis ma ei saa aru, miks seda ei tehta.

                        PS: Tuleb tunnistada, et kirjutisega samal hetkel on T.Kalevil pakkuda positiivseid uudiseid selles vallas.

                        Kommentaar


                          To Urmar: Natuke peaks häbi olema küll, sest sellise tööga tegeledes saaks kõikvõimalike netiuuendustega kursis olles oma töödki kiirendada ja kergendada ju Aga no parem hilja kui mittekunagi, niiet härjal sarvist kinni ja tegutsema

                          Kommentaar


                            Algselt postitas teadlane Vaata postitust
                            To Urmar: Natuke peaks häbi olema küll, sest sellise tööga tegeledes saaks kõikvõimalike netiuuendustega kursis olles oma töödki kiirendada ja kergendada ju Aga no parem hilja kui mittekunagi, niiet härjal sarvist kinni ja tegutsema
                            Pole hullu, ma olen nagunii alati vajalikul hetkel arvuti juures. Kui ei ole, siis neil hetkil ongi vaja end sellest välja lülitada, mitte ronida telefoni.

                            Kommentaar


                              Vanaaegne inimene

                              Kommentaar


                                Tampere Ilves - FC Kuressaare/Sörve JK 2:0
                                FC Viikingit - FC Kuressaare 3:0

                                Sellised tulemused siis Soomest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X