320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Oled ikka väga kibestunud, ära siin valeta midagi.
    miks ma peaks olema?põhjendusi paluks?kas selle pärast olen kibestnud ,et meil on sellised klubid nagu tallinn fc kuressaare,Tallinna Fc Viljandi,Tallinna Warrior?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      miks ma peaks olema?põhjendusi paluks?kas selle pärast olen kibestnud ,et meil on sellised klubid nagu tallinn fc kuressaare,Tallinna Fc Viljandi,Tallinna Warrior?
      Lisa siis juba ka Tallinna Paide Linnameeskonna, kelle treeningud toimuvad ju ka kogu aeg Tallinnas. Ja kibestunud oled sa Kure suhtes ju alati, ükskõik, kuidas neil läheb. Kui kaotavad, siis parastad, kui võidavad siis ajad oma joru Tallinna Kuressaarest. Sama jama ajad siis, kui Rockil Cramo vastu midagigi õnnestub.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        miks ma peaks olema?põhjendusi paluks?kas selle pärast olen kibestnud ,et meil on sellised klubid nagu tallinn fc kuressaare,Tallinna Fc Viljandi,Tallinna Warrior?
        Ja mida sa siis tahad. No on amatöörmeeskond, ei ole raha, mida neile maksta. Kui oled tähele pannud, siis Eesti koondubki paari keskuse ümber, sest seal on tööd. Ülikoolid ka Tallinnas. No pole midagi teha, et nad Tallinnas treenivad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aadu&co
          Esimest korda vist olen budukaga nõus. See ikka pole päris õige kui ühe klubi pm duublid mängivad samas liigas.
          Asi pole üldsegi selles, lihtsalt buduka viha mõningate meeskondade vastu on piiritu. Rumalus, mis muud. Muide rumal on ka Kuret ja Paidet Flora duubliks pidada. Viljandi puhul olen ma nõus, et nad ei peaks Meistriliigas olema, vähemalt oma praeguses koosseisus, sest koosneb peamiselt võimalikest tulkevastest Flora mängijatest.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Viljandi puhul olen ma nõus, et nad ei peaks Meistriliigas olema, vähemalt oma praeguses koosseisus, sest koosneb peamiselt võimalikest tulkevastest Flora mängijatest.
            Kas sa ei karda,et esmaspäevast võid ennast töötukassa ukse tagant leida?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Kas sa ei karda,et esmaspäevast võid ennast töötukassa ukse tagant leida?
              Ei karda, kusjuures Viljandi puhul häirib mind see, et tulevased Flora mängijad üritavad kõigest hingest Flora tabeliseisu rikkuda. Aga see on jällegi vaid minu probleem. Poisid mängivad siiski väga ausat mängu ja ei tee kellelegi hinnaalandust. Seega tegelikult probleemi nende mängimises ei ole.

              Kommentaar


                URMAR - vot sellise suhtumise pärast ma ei saagi teid austada... Kui päris aus olla, siis on see ebasportlik ja ebaaus loogika mida sina kui "süsteemi" osa avalikult isegi julged levitada! Absurd! Loe uuesti läbi oma postitus ja kui mina oleks sina, siis ma kustutaks selle siva ära ennem kui keegi suurem ülemus sulle kolakat annab.

                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ei karda, kusjuures Viljandi puhul häirib mind see, et tulevased Flora mängijad üritavad kõigest hingest Flora tabeliseisu rikkuda. Aga see on jällegi vaid minu probleem. Poisid mängivad siiski väga ausat mängu ja ei tee kellelegi hinnaalandust. Seega tegelikult probleemi nende mängimises ei ole.
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Hirmu tunne on teil ammu ära kadunud, seda on kõrvalt näha. Aivar on liiga hea inimene... Tundub, et tal pole südant või aega süveneda mida te ütlete, teete või kuidas teatud asju korraldate. Süüdimattus ei saa kesta igavesti, see on fakt!

                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ei karda, kusjuures Viljandi puhul häirib mind see, et tulevased Flora mängijad üritavad kõigest hingest Flora tabeliseisu rikkuda. Aga see on jällegi vaid minu probleem. Poisid mängivad siiski väga ausat mängu ja ei tee kellelegi hinnaalandust. Seega tegelikult probleemi nende mängimises ei ole.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    URMAR - vot sellise suhtumise pärast ma ei saagi teid austada... Kui päris aus olla, siis on see ebasportlik ja ebaaus loogika mida sina kui "süsteemi" osa avalikult isegi julged levitada! Absurd! Loe uuesti läbi oma postitus ja kui mina oleks sina, siis ma kustutaks selle siva ära ennem kui keegi suurem ülemus sulle kolakat annab.
                    meeldib
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      FC Viljandi kohapealt olen nõus, et selline moodustis ei peaks üldse Meistriliigasse kuuluma, aga FC Kuressaare on siiski natuke teine teema. Ja budulojus peab siis lootma, et Kure kaotab üleminekumängudel (näiteks), sest viimase koha on see hädine Ajax juba enne hooajaalgust kinnitanud. Kas võtta täielikult iseseisev, kuid tasemelt alla igasugu arvestust Ajax või aeg-ajalt täitsa korralikku mängu näitav Kuressaare? Minujaoks on vastus selge.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        FC Viljandi kohapealt olen nõus, et selline moodustis ei peaks üldse Meistriliigasse kuuluma, aga FC Kuressaare on siiski natuke teine teema. Ja budulojus peab siis lootma, et Kure kaotab üleminekumängudel (näiteks), sest viimase koha on see hädine Ajax juba enne hooajaalgust kinnitanud. Kas võtta täielikult iseseisev, kuid tasemelt alla igasugu arvestust Ajax või aeg-ajalt täitsa korralikku mängu näitav Kuressaare? Minujaoks on vastus selge.
                        No Kurele rohkem iseseisvust ja minult ei kuule enam ühtegi halba sõna teie klubi kohta kui just kellegilt sauna ei saa.No Ajax on jah hetkel selline nagu on aga samas peab ka nende ees mütsi maha võtma kuna ikkagi on suutnud üldse ellu sellel raskel ajal jääda.aga kure kohta võtan järgmine kord sõna siis kui tuleb kas saun või üleminekumängud!seniks edu,et suudate seda 9ndat kohta hoida
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          No Kurele rohkem iseseisvust ja minult ei kuule enam ühtegi halba sõna teie klubi kohta kui just kellegilt sauna ei saa.No Ajax on jah hetkel selline nagu on aga samas peab ka nende ees mütsi maha võtma kuna ikkagi on suutnud üldse ellu sellel raskel ajal jääda.aga kure kohta võtan järgmine kord sõna siis kui tuleb kas saun või üleminekumängud!seniks edu,et suudate seda 9ndat kohta hoida
                          Kes sina oled budulojus,et sõna võtad kellegi suunal? Sa oled ju soccerneti kõige lohhib postitaja Kure mulle endale ka väga ei meeldi väga, kuid oma sõnum on neil siiski anda eesti vutis Pigem pooldan Kuret kui Viljandi satsi kuigi satsi tasemelt on Viljandi parem siis nn oma suund on neil eesti vutis anda

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olll Vaata postitust
                            Kure meistriks !
                            Tammekat ma juba sõimasin aga Kure tegi tõesti ilusa mängu ja Pukilt võiksid nii mõnedki jalgpallurina leiba teenivad noored profid eeskuju võtta .Ennastsalgav võitleja on ta kogu aeg olnud ja eilne värav oli lausa priima. Ajage nüüd järgmine kord rahvast rohkem kokku ja pange LEvadiale vastu kotte.

                            Publikut väga palju ei olnud küll aga selle eest olid nad häälekad.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Kas Kure hardcore ultrad ka meepurgiga mängul olid?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Nii nagu Kure meeskond, olid ka nende fännid eile superhead! Ainuke asi, millega norida on see, et kui olite veel 0-1 taga, hakkas keegi teie omadest meie suunas mingit kossumöla ajama a la Rock saab täna kotti jne. Uskuge või mitte, aga meid tõesti ei koti Rock ja väga hea, et nad kotti said.Ylemaxtud jobud on nad ja muud ei midagi. Usun, et vähemalt esimesesel poolajal suutsime oma fännipundiga teile vääriliselt vastata ja kuigi meid mõlemat ryhmitust polnd juttude järgi telekast eriti kuulda siis teame ju mõlemad, et tegelt olime vägagi häälekad ja laul ei vaibund teie statal hetkexki. Tammeka oli eile kuni 35 minutini suht ok ja pärast seda ei saand enam millegagi hakkama. Kure oli igas mänguelemendis yle. Teisel poolajal oli teil vastas kari sitakotte. Ja nad said vääriliselt mutta tambitud. Olge tublid, Kured!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X