320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    esimene kaotus treeningmängudes ja sedakorda sander lahe juhitud fc viljandile numbritega 0:3 -

    Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

    Kommentaar


      huvilistele ka fc viljandi koosseis:

      FC Viljandi: Siim-Sten Palm, Elton Brauer, Marten Mütt, Paul Kask, Mihkel Gull, Bert Klemmer, Kaarel Kaarlimäe, Erkki Junolainen, Sander Laht, Jaan Leimann, Sander Lepik.
      Vahetusest: Alan Ventsel, Ott Ottis, Sander Karu, Jaan Kekišev, Martin Nurmsaar.

      Kommentaar


        tänase sõprusmängu väravad + hoiatused videopildis, lisaks fc kuressaare peatreeneri kommentaar -

        Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

        Kommentaar


          Mis põhjusel Lehtonenist loobuti ?

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Täna on põhjust jälle Kadi Raadiot kuulata, sest kell 13.05 on otse-eetris Kure raadiosaade, kus külalisteks on meeskonna fännid. Täpsemalt saab lugeda siit: http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=1159 ning raadiot saab reaalajal kuulata siit: http://kadi.ee/kuula.asp

            Kommentaar


              Õnnitlused Kuressaarele ilusa mängu ja võidu puhul

              Kommentaar


                palju õnne Kurelastele!!

                Kommentaar


                  Super töö poisid! Flora meeste üleolev suhtumine maksis kätte

                  Kommentaar


                    Budulojus, ma juba ootan sind ja sinu kommentaare

                    Kommentaar


                      Lavrentjev tegi parima väravavahipartii mida ma Meistriliigas näinud olen. Väga tubli ja sümpaatne esitus Kurelt.

                      Kommentaar


                        Aplodeerin, hea töö .

                        Kommentaar


                          Kuhu B.Lojus on kadunud? Aga las ta tühi olla.... Tubli töö Lavrentjevilt ja kogu satsilt!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            wow, tublid poisid!
                            Kas kure on üldse kunagi florast liigamängus jagu saanud? Vaatasin, et saarlaste koenfitsent oli seal 20 kandis aga noh, vaevalt et keegi nende peale julges panuseid panna.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              ahahhaha nu üllatused on alati teretulnud
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Vaatasin, et saarlaste koenfitsent oli seal 20 kandis aga noh, vaevalt et keegi nende peale julges panuseid panna.

                                eks betradar näitab,
                                kas on harjumatult palju panuseid Kure kasuks või mitte
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X