320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klubi on,aga Fänne ei ole?

    Kas nüüd on kindel,et FC K saab jo-jo klubi mainest lahti ja jääb ühte liigasse pidama?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kus fännid siis kadunud on? Vanasti ikka olid nad ikka üpris aktiivsed, nii paar aastat tagasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Kus fännid siis kadunud on? Vanasti ikka olid nad ikka üpris aktiivsed, nii paar aastat tagasi.
        Suurim fänn ju teeb kõrgliiga fänluse asemel seal vilet.

        Kommentaar


          Ikka ei ole Fänne?

          Kui kõik ideaalselt läheb,siis uuel hooajal jälle uues liigas

          Tegelikult kurb kuidas meistriliigast tulnud meeskond ei suuda esiliiga tipus hakkama saada.
          Samas usun,et herr Vest vajadusel ikka oma lemmiklapse päästaks,kui selleks vajadus peaks tekkima
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Ikka ei ole Fänne?

            Kui kõik ideaalselt läheb,siis uuel hooajal jälle uues liigas

            Tegelikult kurb kuidas meistriliigast tulnud meeskond ei suuda esiliiga tipus hakkama saada.
            Samas usun,et herr Vest vajadusel ikka oma lemmiklapse päästaks,kui selleks vajadus peaks tekkima
            Saa üle juba ükskord...
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Saa üle juba ükskord...
              Millest ma peaksin üle saama? Sellest,et Kurel hetkel suht kehvalt läheb?
              Pigme esiliigas tõesti Kure,kui mõni ilma fäänideta Tallinna punt!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kurel ei maksa eriti põdeda, Esiliiga A tagant kolmas jääb ju kindlalt püsima.
                Esiliiga B kindel kolmas Emmaste vaevalt Esiliiga A-sse tikub ja ega saakski kui just Esiliiga A-s osalemise tingimusi ei muudetaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Millest ma peaksin üle saama? Sellest,et Kurel hetkel suht kehvalt läheb?
                  Pigme esiliigas tõesti Kure,kui mõni ilma fäänideta Tallinna punt!
                  Ma arvan, et olla kaks vooru enne hooaja lõppu 13 punkti taga meeskonnast, kes on minemas Premiumisse (ehk siis kolmandast kohast) ei ole üldse kehv tulemus. Meeskonnas toimusid enne tänavust hooaega muutused ja ca 95% on saarlased aga tänavu oli raske tekitada publikuhuvi kuna staadion oli remondis ja mängiti linnast 20 km kaugusel. Loodetavasti suudetakse aste madalamale langemist vältida ja järgmine aasta on publikut rohkem ja tulemus parem.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    ja kuda läheb budu lemmikul Paidel-algkoosseisus maks 2 meest järvamaalt, punkte üle 10 vähem kui eelmisel aastal ja pv mängu kohta üle 60 vähem...areng on meeletu jah

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
                      ja kuda läheb budu lemmikul Paidel-algkoosseisus maks 2 meest järvamaalt, punkte üle 10 vähem kui eelmisel aastal ja pv mängu kohta üle 60 vähem...areng on meeletu jah
                      Ohoo, ma ei teadnudki,et Paide minu lemmik on! Aga ma tänan,nüüd siis olen ka teadlik,et mis minu lemmikmeeskond on.
                      Aga tegelikult ei ole ma kunagi Paide poolt olnud ja ei ole ka tulevikus!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Budu ongi ainult kure ja Viljandi vastu ja venkude poolt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas optiums Vaata postitust
                          Budu ongi ainult kure ja Viljandi vastu ja venkude poolt
                          Budu ei ole venkude poolt ja Kure ja Viljandi vastu! Kuna tundub,et Kurest on saanud,angu Viljandist suht iseseisvad klubid,siis mina pigem loodaks neid juba meistriliigasse näha!

                          Olen Koeru JK poolt klubi loomisest saati olnud!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Mulle meeldib, et budu räägib endast kolmandas isikus, nagu piiratud ajupotentsiaaliga Tarzan.

                            Tegelikult on kahju, et Kuressaare hooaja lõpp nii ära vajunud on. Milles asi? Kas suvel oli kasutatavate mängijate hulk lihtsalt suurem?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Mulle meeldib, et budu räägib endast kolmandas isikus, nagu piiratud ajupotentsiaaliga Tarzan.

                              Tegelikult on kahju, et Kuressaare hooaja lõpp nii ära vajunud on. Milles asi? Kas suvel oli kasutatavate mängijate hulk lihtsalt suurem?
                              Kaitsjaid napib ja pärast seda, kui Pajunurm USA-sse läks, on kaitseliinis veel rohkem varieerida tulnud. Kui Valmas ja Laht kaitses peavad mängima näiteks, siis eks see nii lähebki.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Tõstan teemat,Kure võitis! Aga Santos on hetkel ikka lahja ...
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X