320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sander Lahe värav on päris hästi löödud!
    FC Kuressaare – Tallinna FC Levadia 2:0 (2:0)17. Sander Laht, 37. Mario Stern

    Kommentaar


      Sander Laht on siis laamendanud pisut Reimipoiste ja libahiidlaste riismete vastu...
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Kure laskis seekord auru välja miski Tammeka teisejärgulise satsi vastu!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Nojah,jälle 3 sanga!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Sander Laht is The Beast
            Invest In Africa

            Kommentaar


              jajah

              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              Sander Laht is The Beast
              päris hästi paneb jah, möne mänguga lööjate tabelis sees...

              Kommentaar


                Palju neid pendlaid see hooaeg Linnusitasaarele on kupatatud?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  meenub et Kurel oli ju varem sitaks igasugu vaenajaid
                  loodetavasti annavad endast jälle märku

                  Kommentaar


                    Nüüd kui kõrgliiga ootamatult ukse ees taas on tahaks staadioni kohta pärida. Et on asi edasi ka liikunud või jääbki see tellingtribüün sinna igaveseks ajaks laiutama? Hetkel sarnane keiss mis kunstiakadeemiaga kus hoone tiriti maha, aga uut ei paista kuskilt

                    Edit: Kolm aastat ja natuke kuid peale küsisin umbes sama küsimuse mis tähendab seda, et ilmselt on kogu asi riiulisse pandud. Ja see on ikka tobe küll.

                    Ahjaa, vaatasin selle võidutöö ka üle. Enamus istekohtadel puudub katus ja tuulevari - geniaalne!

                    Kommentaar


                      Haha, ma ei saa, mõtlen selle staadioni üle ja aina naljakamaks läheb. Arhitekt ikka üldse praktiliselt ei mõtle ja panustab ainult "ilule". Sa projekteerid Eesti kõige tuulisemat staadioni ja teed lahtise käki kus on poolik katus, seinu pole üldse, aga samas laiutab tribüünide kõrval mingi kasutu kunstiline šedööver millele mina rakendust ei suuda välja mõelda. Ja siis selline asi võidab ka veel konkursi...

                      Ma ei viitsi pilti kopida, google abiga leiab igaüks ilusti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas olll Vaata postitust
                        meenub et Kurel oli ju varem sitaks igasugu vaenajaid
                        loodetavasti annavad endast jälle märku
                        Minu jaoks oleneb kõik sellest, kas klubi on iseseisev või Pohlaku luti küljes. Lihtne.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Aivar lükkas Sillamäe välja, kus ta sõnaõigust ei saanud ja kuressaare sisse ja ongi meistriliigas 2 klubi Pohlaku võimu all. Nii see võimu kinnistamine käib.

                          Pohlaku Wõim on massive.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Aivar lükkas Sillamäe välja, kus ta sõnaõigust ei saanud ja kuressaare sisse ja ongi meistriliigas 2 klubi Pohlaku võimu all. Nii see võimu kinnistamine käib.

                            Pohlaku Wõim on massive.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                              Ma arvan küll, et tal on päris suur võim. LeeMarxi arvates EJL presidendil muidugi võimu ei ole. Aga naljamees oled kõva, ma naersin ise ka tükk aega kui su pilti vaatasin. Mulle on ikka huumorivennad meeldinud.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Aivar lükkas Sillamäe välja, kus ta sõnaõigust ei saanud ja kuressaare sisse ja ongi meistriliigas 2 klubi Pohlaku võimu all. Nii see võimu kinnistamine käib.

                                Pohlaku Wõim on massive.
                                Just just! Jätsid mainimata, et Maardu LM ja Tarva hirmutas suur Pohlak ära, et üldse saaks Kurele šansi anda. Vot on mees.

                                Fooliummütsid pähe!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X