320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Just just! Jätsid mainimata, et Maardu LM ja Tarva hirmutas suur Pohlak ära, et üldse saaks Kurele šansi anda. Vot on mees.

    Fooliummütsid pähe!
    Eks lobitööd tagatubases saab ikka teha, et nii väikse eelarvega ja pole teil midagi teha ja ejl toetust ei saa jne

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Eks lobitööd tagatubases saab ikka teha, et nii väikse eelarvega ja pole teil midagi teha ja ejl toetust ei saa jne
      Vaimuvaegus ja paranoia, see ongi Eesti Nokia millega euro raha kokku kühveldada.
      Seewaldit soovitan mina külastada. Kui aastalõpus tekivad tugevad hallutsinatsioonid, paranoiad ja jälitamis maania.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Vaimuvaegus ja paranoia, see ongi Eesti Nokia millega euro raha kokku kühveldada.
        Seewaldit soovitan mina külastada. Kui aastalõpus tekivad tugevad hallutsinatsioonid, paranoiad ja jälitamis maania.
        Ilus.

        Kommentaar


          Korralik teemast kõrvalekaldumine siin, aga mida Pohlak saab teha kui kure on preemiumliigas ja mida mitte ehk mis muutub sellega? Mis tähendust peaks omama Pohlaku jaoks kure olemasolu ühesõnaga. Mida ta praegu teha ei saa ilma kuressaareta?

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Korralik teemast kõrvalekaldumine siin, aga mida Pohlak saab teha kui kure on preemiumliigas ja mida mitte ehk mis muutub sellega? Mis tähendust peaks omama Pohlaku jaoks kure olemasolu ühesõnaga. Mida ta praegu teha ei saa ilma kuressaareta?
            Oh alustades sellest, et teistega võrreldes alustab Flora hooaega 12p pealt lõpetades jumal teab millega eks.
            "Unustame" siinkohal ära mängud hooaegadel 2009 ja 2012, mil Kuressaare Florale tuule alla tegi.
            FC Flora

            Kommentaar


              Omal ajal oli ka tütarklubi Viljandi Tulevik meistrikatel ja lõpetas isegi florast eespool. Rääkimata muudest tütarklubidest kes florale tuule alla tegid. Nüüd, kus kure on on kohalike võimu all on eriti kummaline sellist seniilset iba ajada. Ilmselgelt ei tea herr nasfal eesti jalgpallist tuhkagi. Ei teagi, kas lihtsalt tähelepanu vajadustega troll või puhta sooda peast. Hmm.

              Kommentaar


                Kuressaares Pelled asjad ees hea Kuresaaarele EJL rahalisi toetusi jagada ja siis neid vaikselt välja pumbata. Maardu ja Tarvaga oleks see keerulisem old. Kuressaare sobib.

                Kommentaar


                  Sinu loogikat kasutades..kuidas siis näiteks Rakverega keerulisem oleks?
                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kuressaares Pelled asjad ees hea Kuresaaarele EJL rahalisi toetusi jagada ja siis neid vaikselt välja pumbata. Maardu ja Tarvaga oleks see keerulisem old. Kuressaare sobib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Sinu loogikat kasutades..kuidas siis näiteks Rakverega keerulisem oleks?
                    Rakveres pole Pellet, kes issile soodsa pinnase teinud. Lihtne.

                    Kommentaar


                      Flora tegevjuht ei sobi? On Pelle parem kuidagi?

                      Selle läbu siin võib muidugi kuhugi mujale tõsta..
                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Rakveres pole Pellet, kes issile soodsa pinnase teinud. Lihtne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Flora tegevjuht ei sobi? On Pelle parem kuidagi?

                        Selle läbu siin võib muidugi kuhugi mujale tõsta..
                        Pelle ikka oma liha ja veri.

                        Kommentaar


                          Kunagi oli midagi niisugust, et Viljandis mängisid Flora vanakesed ja Kuressaare oli sisuliselt Flora U21. Nüüdseks on enamus klubisid (lisaks veel Paide, Rakvere, Elva) isesesvunud. Kui Florat ja Kuressaaret ei seo muud kui varasemast jäänud sõbralikud suhted, siis on minu jaoks kõik OK. Veel võiks Pelle Pohlak aumees olla ja mõnda teise klubisse minna, aga see vist liig tahta?
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Kuressaares Pelled asjad ees hea Kuresaaarele EJL rahalisi toetusi jagada ja siis neid vaikselt välja pumbata. Maardu ja Tarvaga oleks see keerulisem old. Kuressaare sobib.
                            Kus kohast tuleb selline teooria? Kus kohast palun? Ma võin ka öelda, et su ema imeb viieka eest ja kümpsi eest lubab anaali. See on sama palju puusalt pakutud, aga teoreetiselt isegi tõenäolisem, kui see pask mida sa siin toodad. Lõpeta foorumi risustamine palun.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas trikimees Vaata postitust
                              Kus kohast tuleb selline teooria? Kus kohast palun? Ma võin ka öelda, et su ema imeb viieka eest ja kümpsi eest lubab anaali. See on sama palju puusalt pakutud, aga teoreetiselt isegi tõenäolisem, kui see pask mida sa siin toodad. Lõpeta foorumi risustamine palun.
                              No mida teksti.... sa **** ei ole mitte keegi, et sa tuled mulle ütlema mida ma teen või mitte.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                No mida teksti.... sa **** ei ole mitte keegi, et sa tuled mulle ütlema mida ma teen või mitte.
                                Ega sa ka pole 😉 Täitsa rändom keyboard warrior.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X