320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Pole midagi võrrelda. Maardu käive eelmisel aastal 20000 € vs. Kuressaare 175000.
    Ära peksa segast. Maardu sponsor on aastaid-aastaid teeninud korralikke kasumeid, mille ees otsas on ka üks mängija neist.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Ära peksa segast. Maardu sponsor on aastaid-aastaid teeninud korralikke kasumeid, mille ees otsas on ka üks mängija neist.
      Prognooskäive 2024 ~ 421 727 EUR ja Bilansimaht 207 365 EUR; Maineskoor: ja Krediidiskoor: Riskantne


      Pane ettevõtted ja isikud seiresse - saa teavitusi reaalajas, kui ettevõtte prognooskäive suureneb või juhatuse liikme firmad on muutumas maksejõuetuks!


      Maardu selle aasta büdžett oli 30000 €. See, et mõnel mängijal või sponsoril hästi läheb, ei puhu klubi käekäigu ja rahakoti osas pilli.

      Kommentaar


        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
        Pole midagi võrrelda. Maardu käive eelmisel aastal 20000 € vs. Kuressaare 175000.
        Üks räägib aiast, teine aiaaugust. Maardul oli uueks hooajaks koos korralik kuuekohaline summa.

        Sinu välja toodud MTÜ pole ka päris see õige. Juba linna toetus oli tänavusel aastal kokku üle 50 000.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Maardu loobumise põhjendusi võivad nad ise väljendada kui suhkruselt tahes ja neid väljaütlemisi võib väänata siin ja seal mis iganes moel, fakt on see, et Premium Liiga kohast loobus Esiliiga võitja, kelle tasemes ja mängulises võimekuses meistrisarjas pallida ei tohiks olla mitte mingit kahtlust. See, et vabanduseks toodi rahapuudus ja sisuliselt öeldi (jah, suhkurdatult) välja, et kui medalitele mängida ei suuda, pole üldse mõtet mängidagi, aga seab selle klubi väga tükiks ajaks valgusesse, milles ükski endast lugupidav klubi seista ei taha. Järeldus? Maardu ei pea lugu ei iseendast, oma fännidest ega spordimehelikest põhimõtetest. Kogu muusika.

          Pärnu Linnameeskonna lagunemise järel oli Pärnul valida, kas loobuda üldse Pärnu vuti esindamisest meistrisarjas või panna kokku Pärnu Vapruse nimeline hädavariant - mille kohta oli teada, et see saab suuresti koosnema koolipoistest - ja ikkagi mängida, mängida nagu võimed lubavad.

          Just sellepärast on minu jaoks Tiismaa, Pent, Saarts, Palatu, Tutk, Vihmoja, Šalda või Kõrre KORDI suuremad mängijad, kui ükskõik milline Maardu mängija iialgi olema saab, sest vastupidiselt Maardule ei löönud Vapruse kutid 2017. hooaja eel pasaks vältimatule hävingule silma vaadates. Sealjuures: hävingule, millist Maardule ei tõotanud ega tõota ka praegu 2018. aasta hooajaks mitte ükski objektiivne kriteerium.

          Maardu linnas elab 2000 inimest vähem, kui Viljandis. Maardu sai selleks aastaks linnavalitsuselt toetust ligi kaks korda rohkem, kui Tulevik saab järgmiseks aastaks Viljandi linnalt. Viljandi peab kirjeldatud tingimustes ja summadega üleval kordi suuremat klubisüsteemi, kui Maardul on. Miks te seal Maardus, kurat võtku, ei saa olla ausad ja öeldagi, nagu asi on? Milleks on vaja seda süütut jampsi ajada? Ja siis tuleb teie Aksjonov või kes kurat ta iganes on ja räägib peale aastalõputurniiril kõigi loputamist täiesti süüdimatult, kuidas Premium Liiga tase on langenud ikka päris selgelt, nah. Ma parafraseerin siin Oskar Lutsu surematut teost: mida tead sina, sitaratas, meistriliigast?

          Uue hooaja esiliiga koosseisu vaadates ei näe ma, millise valemiga peaks ükski meeskond seal tõenäoliselt üsna muutumatus rivistuses jätkavale Maardule vastu saama, kui ehk Flora duubel välja arvata. Võidate selle esiliiga uuesti ja siis? Mis järgmine vabandus on?

          Palju õnne aastalõputurniiri võidu puhul, spordimehed. Ptüi.
          Last edited by Marek_T; 31.12.17, 00:04. Põhjus: faktiviga

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Maardu loobumise põhjendusi võivad nad ise väljendada kui suhkruselt tahes ja neid väljaütlemisi võib väänata siin ja seal mis iganes moel, fakt on see, et Premium Liiga kohast loobus Esiliiga võitja, kelle tasemes ja mängulises võimekuses meistrisarjas pallida ei tohiks olla mitte mingit kahtlust. See, et vabanduseks toodi rahapuudus ja sisuliselt öeldi (jah, suhkurdatult) välja, et kui medalitele mängida ei suuda, pole üldse mõtet mängidagi, aga seab selle klubi väga tükiks ajaks valgusesse, milles ükski endast lugupidav klubi seista ei taha. Järeldus? Maardu ei pea lugu ei iseendast, oma fännidest ega spordimehelikest põhimõtetest. Kogu muusika.

            Miks te seal Maardus, kurat võtku, ei saa olla ausad ja öeldagi, nagu asi on? Milleks on vaja seda süütut jampsi ajada? Ja siis tuleb teie Aksjonov või kes kurat ta iganes on ja räägib peale aastalõputurniiril kõigi loputamist täiesti süüdimatult, kuidas Premium Liiga tase on langenud ikka päris selgelt, nah. Ma parafraseerin siin Oskar Lutsu surematut teost: mida tead sina, sitaratas, meistriliigast?
            Jeesus. Milles see valelikkus siis nii väga seisnenud on ja mis osas on väljaütlemisi väänatud? Öeldi selgelt välja, et on teatud valdkonnad, millele ei ole osatud seni tähelepanu pöörata ning tehakse esiliigas veel üks nö vaheaasta, samal ajal nende valdkondadega tegeledes (sh finantsilise poolega), et uuel aastal paremas (kindlamas) positsioonis olla.

            Ma oleks ka vahelduse mõttes tahtnud Maardut Meistriliigas näha, aga tundub silmakirjalik süüdistada ühte iseseisvat klubi selles, et nad, olles oma valmisolekus ebakindlad, end vägisi Meistriliigasse ei suru ning ei hakka üle oma võimete elamisega flirtima. Ei taheta olla lihtne yo-yo klubi, millest probleem ning nii suur poleemika?

            Samamoodi on naljakas, et Tarvasele midagi ette heidetakse - tegu on amatööridega, kes ütlesid, et ei soovi professionaalide vastu mängima minna. Mida on neile ette heita?
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Maardu loobumise põhjendusi võivad nad ise väljendada kui suhkruselt tahes ja neid väljaütlemisi võib väänata siin ja seal mis iganes moel, fakt on see, et Premium Liiga kohast loobus Esiliiga võitja, kelle tasemes ja mängulises võimekuses meistrisarjas pallida ei tohiks olla mitte mingit kahtlust. See, et vabanduseks toodi rahapuudus ja sisuliselt öeldi (jah, suhkurdatult) välja, et kui medalitele mängida ei suuda, pole üldse mõtet mängidagi, aga seab selle klubi väga tükiks ajaks valgusesse, milles ükski endast lugupidav klubi seista ei taha. Järeldus? Maardu ei pea lugu ei iseendast, oma fännidest ega spordimehelikest põhimõtetest. Kogu muusika.

              Pärnu Linnameeskonna lagunemise järel oli Pärnul valida, kas loobuda üldse Pärnu vuti esindamisest meistrisarjas või panna kokku Pärnu Vapruse nimeline hädavariant - mille kohta oli teada, et see saab suuresti koosnema koolipoistest - ja ikkagi mängida, mängida nagu võimed lubavad.

              Just sellepärast on minu jaoks Tiismaa, Pent, Saarts, Palatu, Tutk, Vihmoja, Šalda või Kõrre KORDI suuremad mängijad, kui ükskõik milline Maardu mängija iialgi olema saab, sest vastupidiselt Maardule ei löönud Vapruse kutid 2017. hooaja eel pasaks vältimatule hävingule silma vaadates. Sealjuures: hävingule, millist Maardule ei tõotanud ega tõota ka praegu 2018. aasta hooajaks mitte ükski objektiivne kriteerium.

              Maardu linnas elab 2000 inimest vähem, kui Viljandis. Maardu sai selleks aastaks linnavalitsuselt toetust ligi kaks korda rohkem, kui Tulevik saab järgmiseks aastaks Viljandi linnalt. Viljandi peab kirjeldatud tingimustes ja summadega üleval kordi suuremat klubisüsteemi, kui Maardul on. Miks te seal Maardus, kurat võtku, ei saa olla ausad ja öeldagi, nagu asi on? Milleks on vaja seda süütut jampsi ajada? Ja siis tuleb teie Aksjonov või kes kurat ta iganes on ja räägib peale aastalõputurniiril kõigi loputamist täiesti süüdimatult, kuidas Premium Liiga tase on langenud ikka päris selgelt, nah. Ma parafraseerin siin Oskar Lutsu surematut teost: mida tead sina, sitaratas, meistriliigast, kuhu sina ja su kamraadid täismõõtmetes väljakule, täispikkuses hooajaks proovimagi tulla ei julgenud?

              Uue hooaja esiliiga koosseisu vaadates ei näe ma, millise valemiga peaks ükski meeskond seal tõenäoliselt üsna muutumatus rivistuses jätkavale Maardule vastu saama, kui ehk Flora duubel välja arvata. Võidate selle esiliiga uuesti ja siis? Mis järgmine vabandus on?

              Palju õnne aastalõputurniiri võidu puhul, spordimehed. Ptüi.
              Ma pole lugenud ideaalsemat ega ka aumehelikku postitust siin foorumis, mida ma olen 3 aastat siin olnud, kui see mida ma just lugesin, aitäh marek, lihtsalt aitäh. Tahaks isegi sind kallistada sellepeale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Just sellepärast on minu jaoks Ants ja Aadu KORDI suuremad mängijad, kui ükskõik milline Maardu mängija iialgi olema saab [---] mida tead sina, sitaratas, meistriliigast, kuhu sina ja su kamraadid täismõõtmetes väljakule, täispikkuses hooajaks proovimagi tulla ei julgenud?
                oot, mängijad otsustasid seda või?

                Kommentaar


                  Ma natuke vaidleks vastu. Kord küsisin ühelt korvpallurilt, vanalt profilt, kelle sats võinuks vabalt meistriliigasse tõusta, et miks te seda ei tee? Ta ütles, et me oleme amatöörid, mängime töö kõrvalt, milleks meile kõrgem liiga? Ütles, et raha isegi leiaks aga kõik on tüübid, kes on sellel tasemel juba küll ja küll mänginud ja ei viitsi seda uuesti nullist alata. Ja ilmselt ütles seda õigustatult sest noorte kuttidega saab madistada ka esiliigas, sellega anname oma panuse, sest poisikesed saavad meilt, vanakestelt trikke õppida aga kui minna meistriliigasse mitte pakke saama vaid ka vähe konkurentsi pakkuma, siis peaks juba teistmoodi treenima jne.
                  Võimalik, et Maardu satsis on umbes samamoodi. Et vennad tunnetavad, et esiliiga on nende tase aga Premium jääb juba kõrgeks. Ja kuidas saab harrastajatele ette heita, et nende ambitsioonid ei pürgi kõrgemale?

                  Kommentaar


                    Tarvasele ei heida keegi midagi ette, sest nad ei teeninud üleminekut sportlikus printsiibis väljagi.

                    Maardu jutt on jutuks hea küll. 2014-2015 mängiti ELB-s, 2016-2017 Esiliigas, kusjuures 2016 üldsegi mitte halvasti. Kuidas see PL lävele jõudmine nii kohutava šokina tulla sai, et kohe üldse millelegi mõelda ei osatud.

                    Ma ei saa aru sellest, kes täpselt ja millal on sundinud Maardut (rahaproportsioonidest võrdluses täna PL-s mängivate amatöörsatsidega sai ülalpool räägitud) üle võimete elama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                      oot, mängijad otsustasid seda või?
                      Ei olnud sellist juttu, et kõik koos otsustasid või? Oli nagu küll ikka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Ei olnud sellist juttu, et kõik koos otsustasid või? Oli nagu küll ikka.
                        ei tea, pole nii täpselt jälginud, leidsin vaid sellise artikli:

                        Maardu Linnameeskonna parim väravakütt Vitali Gussev (34) rääkis, et paljud tema tiimikaaslased on kõrgliigas mängimisest unistanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                          ei tea, pole nii täpselt jälginud, leidsin vaid sellise artikli:

                          http://soccernet.ee/artikkel/gussev-...gimine-unistus
                          Ma olen poole jalaga voodis juba ja ei viitsi praegu otsima hakata, aga kusagil portaalis, täitsa võimalik, et siinsamas, jooksis läbi, et otsust ei tehtud kabinetivaikuses, vaid meeskonnaga arupidamise tulemusel.

                          -edit-
                          Lisan selle "rahapoleüldsejasellepärasteisaamängida" teema jaburuse illustreerimiseks veel ka tõiga, et Maardul olnuks PL-s hooajal 18 kodumängu + 6 mängu Tallinna meeskondadega, kuhu sõitmiseks on (kui raha tõesti nii otsas) vaja vaid bussipiletit. 36 kohtumisest 24 pidanuks Maardu oma kodustaadionist 15 kilomeetri raadiuses. Samal ajal köhivad Tartu, Pärnu, Viljandi, Narva ja Kuressaare verd, et leida vahendid võõrsilmängudele sõitmiseks. #niiraskeeestisolla

                          Kommentaar


                            Siin saabki Kure juba suure sümpaatsuspunkti kätte, sest

                            -Raha pole
                            -Amatöörmeeskonnana on Premiumis igati tülikam mängida kui Esiliigas
                            -Meeskond ei saa koos isegi trenne läbi viia
                            -Suured kolakad ripuvad ähvardavalt õhus

                            jne

                            Aga nendest punktidest hoolimata nad võtsid siiski väljakutse vastu ja selles spordi iva seisnebki. Nii kõrgel tasemel peabki riskima, võtma raskeid väljakutseid vastu, sest ühtlane tiksumine ei meeldi ei fännidele ega ka ilmselt meeskonnale endale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Tarvasele ei heida keegi midagi ette, sest nad ei teeninud üleminekut sportlikus printsiibis väljagi.

                              Maardu jutt on jutuks hea küll. 2014-2015 mängiti ELB-s, 2016-2017 Esiliigas, kusjuures 2016 üldsegi mitte halvasti. Kuidas see PL lävele jõudmine nii kohutava šokina tulla sai, et kohe üldse millelegi mõelda ei osatud.

                              Ma ei saa aru sellest, kes täpselt ja millal on sundinud Maardut (rahaproportsioonidest võrdluses täna PL-s mängivate amatöörsatsidega sai ülalpool räägitud) üle võimete elama?
                              Jällegi, kui nemad ise ei ole kindlad, et nad oleks organisatsioonina Meistriliiga jaoks piisavalt stabiilses ja heas olukorras, siis miks on siin vaja veel seda teemat nii kaua kuumana hoida?

                              Iga klubi kujundab lõppeks oma arengukava ise ning hoiab oma rahakotti ise. Kui Maardu klubisiseselt leiab, et ei taha veel professionaalsete satside vastu sellises olukorras mängima minna, siis veelkord - mida on neile nii väga ette heita? Las arenetakse step by step ning enda jaoks loogiliste sammudega.

                              Uuele tasemele tõusmisest loobumisest pole midagi ebasportlikku.

                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Ei olnud sellist juttu, et kõik koos otsustasid või? Oli nagu küll ikka.
                              Sinu uus lemmik Aksjonov: "Ei saa öelda, et me olime selleks valmis, aga olime arvestanud, et nii võib minna. Kui klubi president sellise otsuse vastu võttis, siis me austame seda ning vaatame, mis järgmisel aastal saab."
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Ma olen poole jalaga voodis juba ja ei viitsi praegu otsima hakata, aga kusagil portaalis, täitsa võimalik, et siinsamas, jooksis läbi, et otsust ei tehtud kabinetivaikuses, vaid meeskonnaga arupidamise tulemusel.
                                kindel, et Tarvaga segamini ei aja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X