320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

    Algselt postitas Oll


    Algselt postitas 17


    Ei sõida, täitsa kohal olen. Lihtsalt õelda pole midagi... Kurb oli Salli võid ka siis kätte saada kui tasud postikulu ja saan sulle Haapsallu või siis Tlna saata. Mäsa omavärav oli omaette klassist
    n2gin ka TV3st omav2ravat- p2ris t2kk jah!

    Kas see hooaeg pole enam plaani Tallinna s6ita?
    See hooaeg ainult Tartusse veel arvatavasti. Aga sa sõida hooaja viimaseks mänguks Kuresse hoopis, saad siis salli kätte

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

      Algselt postitas 17


      Algselt postitas Oll


      Algselt postitas 17


      Ei sõida, täitsa kohal olen. Lihtsalt õelda pole midagi... Kurb oli Salli võid ka siis kätte saada kui tasud postikulu ja saan sulle Haapsallu või siis Tlna saata. Mäsa omavärav oli omaette klassist
      n2gin ka TV3st omav2ravat- p2ris t2kk jah!

      Kas see hooaeg pole enam plaani Tallinna s6ita?
      See hooaeg ainult Tartusse veel arvatavasti. Aga sa sõida hooaja viimaseks mänguks Kuresse hoopis, saad siis salli kätte
      Saame sadamas kokku? Mandripoolses.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

        Ärgem unustagem et Kuressaarel ju ka karikamäng veel ees, mis võib toimuda ka Tallinnas
        fc pohmell

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

          Algselt postitas duff_K


          Ärgem unustagem et Kuressaarel ju ka karikamäng veel ees, mis võib toimuda ka Tallinnas
          esialgsete plaanide kohaselt toimub karikamäng siiski Alus, Rapla külje all. Et koduväljakueelist omada, üritame kõik omal mängupäeva töölt vabax saada, et kell 1 Alus placile joosta...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

            GUTMANN!!!! MINE PUU TAHA JA HÄBENE SEDA MIDA SA TÄNA TEGID!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

              Algselt postitas 17


              GUTMANN!!!! MINE PUU TAHA JA HÄBENE SEDA MIDA SA TÄNA TEGID!
              oioi......tundub et tuleb selline mänguülevaade, mis tekitab tükk aega vaidlusi jälle.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                Tundub jah et veeretatakse jälle süü kohtuniku kaela nagu tavaks on saanud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                  Muide, Ussoltsevi ilus seeria katkes nüüd.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                    Parem halb kohtunik, kui üldse ilma! Gutman..ütleme-ei olnud täna eriti stabiilne. Kord lubab jõulisemat mängu, kord mitte. Robert jälle ja teine abikohtunik olid asjalikud. Mis teha-elu on säänne...
                    Trans väärib tõesti sel aastal pronksi (iseasi muidugi, kas Flora arvelt , kokkumäng on ilus, mehed tehnilised. Kurel olid täna puudu ka põhi keskkaitsjad ja see andis tunda õhuvõitlustes. Ka palli omandamises ning lahtilöökidel olid narvakad täna meist üle. Kahju ainult, et Gutman penaltit Miku mahatõmbamise eest ei andnud, 2:3 oleks parem seis olnud!
                    Igal juhul jalgpalli suursündmus Kuressaares ja hea mäng vastavalt oskustele ja tasemele mõlemalt poolt. OLEE, KURE, OLEEE! :õnnelik

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                      Kui kohtunik pidevalt teie arvates vigu ei teeks siis te korjaksite ju iga mäng punkte ja oleksite võibolla et isegi medalikonkurentsis? Huvitav.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                        to kaups ja 17 ei olnud see midad penalt...tglt ja minu arust oli yltse meet kes seal nii nimetatult maha tõmmati....aga muidugi on see vaieldav....
                        REAL MADRID!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                          Algselt postitas poisike


                          to kaups ja 17 ei olnud see midad penalt...tglt ja minu arust oli yltse meet kes seal nii nimetatult maha tõmmati....aga muidugi on see vaieldav....
                          Mina rääkisin koguaeg Janekist. Ja junn tõmbas kenasti ikka tagant jalgadesse ju, kuda pole penalt siis?!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                            hmmmm ma ei tea minu arust pole tõmmatud jalgadesse aga mudugi pime oli jne...et ma ei hakka viadlema vb tõesti sõideti janekile nii hullult sisse et olex pidand penalt olema..
                            REAL MADRID!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                              Natuke filosoofilisem küsimus: kes peaks kohtunike vilele tähelepanu juhtima? Mängijad, treenerid ja tehnilised töötajad seda teha ei saa (reeglid on sellised). Minu meelest peavad just fännid seda tegema, Jalgpalliliit saab ju ka ainult konkreetsete avalduste ja tähelepanekute peale reageerida. Asi ei ole võitmises ega kaotamises, vaid jalpalli ilus ja mängu aususes. Mis tunnetega mängijad mängivad, kui näevad, et kohtunikuhärra täiesti suvaliselt vilistab. Kui reeglite tõlgendamine on suhteliselt vaba, siis olgu see mõlemale võiskonnale; kui ülirange-siis samuti mõlemale poolele. Mis mõtet on ka pealtvaatajatel vaadata mängu, mida rikub üks vilega mees (kahjuks meie jalka trend, et kohtunik oleks nagu kõige tähtsam asjaosaline platsil). Olete mõelnud, miks mõned kohtunikud jäävad silma, aga teisi polegi nagu väljakul märgata? Kompleksid, kogenematus, võimuiha vm ?!
                              Ka on süüdistatud näiteks Tammekat ja nende fänne kohtunike sarjamises, ausalt öeldes on mul ka tunne, et mis on lubatud tugevamatele võistkondadele, on keelatud tabeli teise poole omadele. Võib olla ei ole ma õiglane, valgustage siis mind.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                                Algselt postitas kaups


                                Natuke filosoofilisem küsimus: kes peaks kohtunike vilele tähelepanu juhtima? Mängijad, treenerid ja tehnilised töötajad seda teha ei saa (reeglid on sellised). Minu meelest peavad just fännid seda tegema, Jalgpalliliit saab ju ka ainult konkreetsete avalduste ja tähelepanekute peale reageerida. Asi ei ole võitmises ega kaotamises, vaid jalpalli ilus ja mängu aususes. Mis tunnetega mängijad mängivad, kui näevad, et kohtunikuhärra täiesti suvaliselt vilistab. Kui reeglite tõlgendamine on suhteliselt vaba, siis olgu see mõlemale võiskonnale; kui ülirange-siis samuti mõlemale poolele. Mis mõtet on ka pealtvaatajatel vaadata mängu, mida rikub üks vilega mees (kahjuks meie jalka trend, et kohtunik oleks nagu kõige tähtsam asjaosaline platsil). Olete mõelnud, miks mõned kohtunikud jäävad silma, aga teisi polegi nagu väljakul märgata? Kompleksid, kogenematus, võimuiha vm ?!
                                Ka on süüdistatud näiteks Tammekat ja nende fänne kohtunike sarjamises, ausalt öeldes on mul ka tunne, et mis on lubatud tugevamatele võistkondadele, on keelatud tabeli teise poole omadele. Võib olla ei ole ma õiglane, valgustage siis mind.
                                No aga kõigis ülevaadetes mis Saare pealt tulevad on alati sees mingi seik kohtunikuga.See ei saa enam olla ju normaalne,võibolla tõesti tuleks mõnes olukorras silm kinni pigistada ja mitte teha sellest jälle juttu,samas oleks ka õige vinguda,et kohtunikud oma tööga hakkama ei saa,kuigi selles peaks igaüks ise veenduma .Võta siis nüüd kinni milline käitumine kõige õigem oleks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X