320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

    Algselt postitas arvaja


    esiliigasse taagsi kukkumine oleks küll katastroof.
    Ei oleks...suht oma tasemele nad kukuksid...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

      Algselt postitas Ramm


      Algselt postitas arvaja


      esiliigasse taagsi kukkumine oleks küll katastroof.
      Ei oleks...suht oma tasemele nad kukuksid...
      Usun,et nende tase pole esiliiga ja igatahes oleks sümpaatsem,kui nad oleksid järgmine hooaeg ajaxi asemel meistriliigas,kes neid venelasi sinna ikka tahab.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

        No kui need samad venelased suudaksid Kurest rohkem konkurentsi pakkida siis poleks nende vastu küll midagi,oleks tervitatav näha meistriliigas mängimas uut meeskonda,olenemata sellest et selleks vene meeskond on,sellega tuleb siin Eestis arvestada et neid nii palju on

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

          Kas just esiliigatase, kuid üks on kindel - sõite oleks paljudel vähem. Eriti tänaksid Ajaxi tõusmise korral näiteks Trans ja Tartu meeskonnad.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

            Täitsa tore oli tänast mängu vaadata
            Kuigi jah, vahel läks suht ropuks ära

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

              Algselt postitas siim089


              Täitsa tore oli tänast mängu vaadata
              Kuigi jah, vahel läks suht ropuks ära
              Mis mängust jutt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                  Algselt postitas kaala


                  noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud
                  Tulevik on pasa? Ega meie ülemineku mängudele ei lähe :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                    Algselt postitas kaala


                    noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud
                    Igaühel omad põhimõtted...
                    Aga kus see ropendamine oli? Või hakkan ka sellega juba harjuma!?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                      Algselt postitas kaups


                      Algselt postitas kaala


                      noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud
                      Igaühel omad põhimõtted...
                      Aga kus see ropendamine oli? Või hakkan ka sellega juba harjuma!?
                      Tegelikult on see suht lame kui mõni klubi kasutab koondise laule

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                        Algselt postitas insect


                        Algselt postitas kaups


                        Algselt postitas kaala


                        noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud
                        Igaühel omad põhimõtted...
                        Aga kus see ropendamine oli? Või hakkan ka sellega juba harjuma!?
                        Tegelikult on see suht lame kui mõni klubi kasutab koondise laule
                        Tegelikult on see veel lamedam, kui inimesed platsi ääres vait istuvad

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                          Algselt postitas 17


                          Algselt postitas insect


                          Algselt postitas kaups


                          Algselt postitas kaala


                          noh see \"ja tulevik on pasa, ja võit on meie oma!\", millest sina osa ei võtnud
                          Igaühel omad põhimõtted...
                          Aga kus see ropendamine oli? Või hakkan ka sellega juba harjuma!?
                          Tegelikult on see suht lame kui mõni klubi kasutab koondise laule
                          Tegelikult on see veel lamedam, kui inimesed platsi ääres vait istuvad
                          Selles on sul muidugi veel rohkem õigus, aga me Tuleviku foorumis kuulutasime juba teema välja, et mõeldaks laule ja hüüdlauseid Tulevikule. Kõik võiks nii teha, et oleks huvitvam ka ja värki. Muidugi on hea kui täitsa vait ei olda.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                            Algselt postitas insect
                            me Tuleviku foorumis kuulutasime juba teema välja, et mõeldaks laule ja hüüdlauseid Tulevikule. Kõik võiks nii teha, et oleks huvitvam ka ja värki. Muidugi on hea kui täitsa vait ei olda.
                            Ma ei taha kuidagi teie dialoogi pidurdada, aga seda oleks küll huvitav näha kuidas foorumis nuputatakse lauluridasid välja ning neid siis laulma staadionil hakatakse. Minu arvates on kõige efektiivsem atmosfääri saavutamiseks kuulata telerist mänge vaadates tausta ehk seda mis tribüünidel toimub ning võtta selliseid viise oma repertuaari kohandades selle parajaks vastavate \"loosunghüüetega\". Mu peast on läbi käinud loendamatu arv viise (ja muusikapalu mida iga päev on võimalik raadiost kuulda), mille lüürika saaks asendada eesti jalgpallitemaatikaga ning eelkõige lihtsalt nimedega, millega on võimalik väga edukalt atmosfääri luua. Ma ei taha kõlada banaalselt, aga noh... näiteks Yellow Submarine rütmis Lee-vaa-dii-aa järjepidevusega ning sallide ja kaif-meeleolu kestel laulda... see looks atmosfääri, mis oleks lähedamal positiivsele jalgpallikultuurile ning vastanduks negatiivsest jalgpallikultuurist, mida on kuulda Ida-Euroopa staadionite tribüünidelt. Terminoloogia pärineb siin kontekstis minu peast...

                            Pikemad laulud mille-iganes-kohta (Liverpooli you\'ll never walk alone) ning fännide ühisrinded läbi laulude millegi poliitilise vastu vms. tuleb alles kõik hiljem sellisena, mis kuuluks minu mõistes positiivse jalgpallikultuuri ja pos. atmosfääri juurde... Ja mitte ei saa ümber sellest, et atmosfääri on võimatu luua vabas looduses metsa lähistel ja paneelelamute kõrval nagu seda on tänaste staadionite juures, mis on siin Eestis. Tribüün peaks olema kinniehitatud ning vutti peaks olema HEA ja MÕNUS vaadata.

                            Aga samas on võimalik, et ma ei tea essugi millest ma räägin ja ajan segast...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                              Algselt postitas ethan


                              Algselt postitas insect
                              me Tuleviku foorumis kuulutasime juba teema välja, et mõeldaks laule ja hüüdlauseid Tulevikule. Kõik võiks nii teha, et oleks huvitvam ka ja värki. Muidugi on hea kui täitsa vait ei olda.
                              Ma ei taha kuidagi teie dialoogi pidurdada, aga seda oleks küll huvitav näha kuidas foorumis nuputatakse lauluridasid välja ning neid siis laulma staadionil hakatakse. Minu arvates on kõige efektiivsem atmosfääri saavutamiseks kuulata telerist mänge vaadates tausta ehk seda mis tribüünidel toimub ning võtta selliseid viise oma repertuaari kohandades selle parajaks vastavate \"loosunghüüetega\". Mu peast on läbi käinud loendamatu arv viise (ja muusikapalu mida iga päev on võimalik raadiost kuulda), mille lüürika saaks asendada eesti jalgpallitemaatikaga ning eelkõige lihtsalt nimedega, millega on võimalik väga edukalt atmosfääri luua. Ma ei taha kõlada banaalselt, aga noh... näiteks Yellow Submarine rütmis Lee-vaa-dii-aa järjepidevusega ning sallide ja kaif-meeleolu kestel laulda... see looks atmosfääri, mis oleks lähedamal positiivsele jalgpallikultuurile ning vastanduks negatiivsest jalgpallikultuurist, mida on kuulda Ida-Euroopa staadionite tribüünidelt. Terminoloogia pärineb siin kontekstis minu peast...

                              Pikemad laulud mille-iganes-kohta (Liverpooli you\'ll never walk alone) ning fännide ühisrinded läbi laulude millegi poliitilise vastu vms. tuleb alles kõik hiljem sellisena, mis kuuluks minu mõistes positiivse jalgpallikultuuri ja pos. atmosfääri juurde... Ja mitte ei saa ümber sellest, et atmosfääri on võimatu luua vabas looduses metsa lähistel ja paneelelamute kõrval nagu seda on tänaste staadionite juures, mis on siin Eestis. Tribüün peaks olema kinniehitatud ning vutti peaks olema HEA ja MÕNUS vaadata.

                              Aga samas on võimalik, et ma ei tea essugi millest ma räägin ja ajan segast...

                              Tegelikult sinu jutt pani mind praegu päris mõtlema. Ja sain sellest isegi inspiristasiooni või nii. Tänud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                                Algselt postitas insect


                                Tegelikult on see suht lame kui mõni klubi kasutab koondise laule
                                Miks lame? Äkki selgitad?
                                Mis on koondis? Eks ta mõnes mõttes on emake e. eeskuju meie teistele klubidele ja vastupidi-koondis saab oma mängijad ka klubidelt parimate mängijate näol. See on loomulik, et lauldakse laule nii ja naa. Ja et sõnad mõnikord erinevad, ei tähenda ka midagi. Side \"emalauluga\" on ju tuntav ja ka koondis saab nende kohalike klubide kõrval austatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X