320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

    http://s39.yousendit.com/d.aspx?id=2A2M350S1DJ201YKDMTV3MEPV1

    ei midagi erilist,aga paremat ma selle aparatuuriga veel ei oska.

    AHJAA,et seda tahtsin kah öelda,et kaala piltidega ma konkureerida ei suuda.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

      http://s42.yousendit.com/d.aspx?id=1AMPYGT1A72QO1OD6MP5U88XNM

      kaala tehtud meistriteosed siis

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

        Niih saarlased pidid sedakorda siis pealinlastele alla vanduma.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

          Mikko ,anna mingi ülevaade ,mis toimus?
          FCF Forever

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

            Algselt postitas ROOTSI KUNN


            Mikko ,anna mingi ülevaade ,mis toimus?
            Mikol pole vist aega,aga kuna ta tegi mulle otseülekande telefoni teel siis võin öelda,et kurel polnud õnne.
            Kure oli paar korda latti ja posti kolistanud.......enam vähem võrdne mäng muidu(mida näitab ka tulemus).
            17 lubas koju jõudes ka pildid üles siia panna.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

              Väike ülevaade
              Ja pildid

              Kurb

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                JK Tallinna Kalev alistas laupäeval esiliiga teises voorus võõrsil Dmitri Kirilovi väravast FC Kuressaare 1:0. Kuniks Kalevil on fänne, kes Kuressaares mängu nägemiseks ei pea paljuks ka taksoga Virtsuni kihutamist olekski kehvema tulemusega Tallinnasse naasmine piinlik olnud.

                Miks ma neid fänne staadionil ei kohanud?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                  Algselt postitas 17


                  JK Tallinna Kalev alistas laupäeval esiliiga teises voorus võõrsil Dmitri Kirilovi väravast FC Kuressaare 1:0. Kuniks Kalevil on fänne, kes Kuressaares mängu nägemiseks ei pea paljuks ka taksoga Virtsuni kihutamist olekski kehvema tulemusega Tallinnasse naasmine piinlik olnud.

                  Miks ma neid fänne staadionil ei kohanud?
                  kuidas tasase vorm on ka???

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                    Tasane tegi jälle hea mängu, aga annab tunda ründeliini toorevõitu kokkumäng. Aga pole viga, hooaeg alles ees ja asi paraneb kindlasti iga mänguga. Homme proovime siis \"levadakatega\"!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                      Leidsin netis sobrades suhteliselt intrigeeriva artikli..

                      Dmitri Kulikov kaebab Levadia kohtusse
                      Andres Vaher

                      Lepingurikkumise tõttu vallandatud Maardu Levadia kaitsja Dmitri Kulikov ei näe endal süüd ja kutsub klubi kohtuteele.

                      «Lepingu lõpetamisest kuuldes olin šokis,» tunnistab ühe korra ka Eesti koondist esindanud Kulikov. «Levadia põhjendus on kui tühi jutt, selgelt otsitud ettekääne. Kaeban kindlasti töövaidluskomisjonile.»
                      Levadia president Viktor Levada selgitas: «Kulikov rikkus lepingu punkti 3.1.1, kus seisab kirjas, et mängija ei tohi enne lepingu lõppemist teiste klubidega läbirääkimisi pidada. Aga tean kindlalt, et ta pidas Floraga läbirääkimisi. Dima on tore ja tark poiss ning hea mängija, kuid ma ei saanud sellise vea puhul andestada.»

                      25aastase Kulikovi leping Levadiaga kestis veebruarini 2004. «Jah, meil oli kunagi Levadaga juttu, mis lepingu lõppedes edasi võiks saada. Aga täpsemalt ei tahaks kommenteerida, mis mulle öeldi,» lausus Kulikov.

                      FC Flora presidendi Aivar Pohlaku sõnul pole tema klubi Kulikovist huvitatud. «Läbirääkimised saavad toimuda, kui mõlemad pooled on kokkuleppele jõudmisest huvitatud. Tõesti, nii mina kui Tarmo Lehiste (Flora mänedžer – toim) oleme Kulikoviga vestelnud, aga need jutuajamised on kestnud vaid mõnikümmend sekundit. Kulikov on küsinud, kas tal võiks Floras kohta olla ja meie oleme andnud põiklevaid vastuseid. Kindlasti pole me pidanud läbirääkimisi. Ja kindlasti pole me Kulikovist huvitatud.»

                      Kulikov lisab sarkastiliselt: «Lehistega vestlesin viimati umbes kümme sekundit. Ma ei tea – on see läbirääkimine...»

                      «Nüüd käin koolis ja mängin esiliigas jalgpalli, kui võimalik. Kui keegi on järgmiseks hooajaks minust huvitatud, mängin edasi. Aga ma ei saa ka jalgpallist lahkumist päriselt välistada,» lõpetas noormees.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                        17 kuidas homme trummiga lood on?
                        Enda oma lõhkusid ära,kuid äkki kaups laenab sulle.....või tuleb isegi?
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                          Mul on 25.03. tööpäev, aga mõtetes olen teiega!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                            mäng jääb nägemata, bussi kapoti all lendas toru õhku

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                              Ilus! 1:0 meile Aga eks kohalkäinud räägivad peale Kalju-Kalev mängu ise

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                                Algselt postitas 17


                                Ilus! 1:0 meile Aga eks kohalkäinud räägivad peale Kalju-Kalev mängu ise
                                Mis siin nii erilist rääkida.
                                Kure oli selgelt dünamost üle,aga olukordade realiseerimine jätab veel soovida.
                                Kohati oli tunne,et kuressaare mängib 3-3-4 või midagi sellist,sest ikka meeltult palju mehi oli vastase väravat ohustamas.
                                Teisel poolajal muidugi olukord rahunes,ning paar korda said ka dünamo mehed ohtlikult kure karistusalasse purjetada.
                                Eriti halenaljakas oli olukord kui kaks kure ründajat olid dünamo väravahi vastu .......ole ainult mees ja mängi kaaslasele........aga ikka suutis(kulikov oli see vist)jätta söödu nii kuradi viimsele hetkele,et 100% võimalusest ei tulnud midagi välja,vv jõudis vahele.

                                Aga sitta sellest......3 punkti on käes ja kõik on hästi.......eks kaala kui ajakirjanik suudab pikemalt ja vähe asjalikumalt kokkuvõtte teha(kuigi jõudis kohale alles esimese poolaja viimasteks minutiteks).
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X