320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

    Super! Ma ei oska hetkel küll muud õelda. Väga ilus. Sööt jooksis jne. TVMK ei saanud peaaegu millegagi hakkama. Eks natukese aja pärast tuleb pikemalt.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

      FC Kuressaare - TVMK II 2:0
      15.04.2006 - 16:59


      Avavärava autor Viktor Alonen
      Kuressaare kunstmuruväljakul peetud esiliiga 7. vooru kohtumises alistas kohalik FC Kuresssaare TVMK duubelrivistuse.

      Kure poolt jõudsid sihile kogenud vanameister Viktor Alonen ning korra Eesti U-21 koondist esindanud Maikko Mölder.

      Võimalustevaene avapoolaeg

      Mängu alustas veidi särtsakamalt vineeritootjate duubelmeeskond, kellel juba teisel mänguminutil suurepärane võimalus avanes, ent poolkaitsja sooritatud pealelöök leidis tee väravalatis.

      Edasi kulges mäng rahulikult, ent siiski Kure taktikepi all. Parim võimalus oli poolaja lõpus Kuldar Kaljustel, kes sai hea söödu vasakule äärele ning pääses väravavaht Antons Tirfonovsiga silmitsi, kuid äärepoolkaitsja löögi suutis lätlane siiski osavalt pareerida.

      Kiire värav teisel poolajal andis enesekindlust

      Teist mängupoolt tunduvalt aktiivsemalt alustanud saarlastele oli tulemus kiire tulema. 52. minutil saatis vasakult äärelt pika audiviske karistusalla Martin Salong, puurivaht Tirfonovs lõi pallist rusikaga mööda ning tagumises postis oodanud Viktor Alonenil ei tekkinud raskuseid mänguvahendi võrku toimetamisega. 1:0!

      Pärast väravat elavnes ka TVMK mäng, kuid poolvõimalustest enamat ei loodud. Pigem oli Kure see, kes ülekaalu omas.

      78. minutil oligi Kuldar Kaljustel suurepärane võimalus eduseis kaheväravaliseks käristada. Mees jooksis kaitsja kiirusega selgelt üle, pääses kiipriga silmitsi, kuid natuke liiga terava nurga alt sooritatud pealelöök lendas napilt väravast mööda.

      Jonni Kure ei jätnud ning varsti oligi skoor 2:0. Paremalt äärelt viskas palli mängu Margus Rajaver, Ludvig Tasane lõi terava nurga alt peale, väravavaht tõrjus palli otse karistusalla spurtinud Maikko Möldrile, kes umbes 11-lt meetrilt mänguvahendi kindlalt võrku toimetas. TVMK edasised ponnistused edu ei toonud ning Kure sai teenitud 2:0 võidu.

      \"Võtsime täna selle, mis meile kuulus, kuigi paljud võimalused jäid kasutamata,\" arvas 66. minutil Maikko Möldri vastu välja vahetatud Kaarel Raamat. \"Vastaste söödumäng oli täna väga kehv ning rünnakute lõpetaja sootuks puudus,\" lisas noormees.

      Järgmise mängu peab FC Kuressaare 22. aprillil Tallinnas, Sportland Arenal FC Flora II vastu.

      kell 14:00 Kuressaare kunstmuruväljak

      FC Kuressaare - FC TVMK II Tallinn 2:0 (0:0)

      Peakohtunik: Eiko Saar
      Abikohtunikud: Robert Pajussaar, Artur Telling
      Väravad: 52. Viktor Alonen, 81. Maikko Mölder
      Hoiatused: 78. Märt Kluge - 16. Plotnikov
      Mängupaiga olud: Õhutemperatuur +4, pilves ilm; väljak heas seisukorras.
      Pealtvaatajaid: 40

      FC Kuressaare: Roland Kütt, Taavi Azarov (54. Urmas Rajaver), Kristjan Leedo (72. Margus Rajaver), Viktor Alonen, Janek Meet, Kaarel Raamat (66. Maikko Mölder), Dmitri Kulikov, Andrus Koplimäe (62. Märt Kluge), Martin Salong, Ludvig Tasane, Kuldar Kaljuste.

      FC TVMK II: Trifonovs, Makarevitš, Šundikov, Vereštšagin, V. Smirnov, Smetanin, Nesterov, Lipin (53. Krjutškov), Plotnikov (66. Zaitsev), Artjom Dmitrijev, Ivarinen (72. A. Jevdokimov).


      Galeriis mõned pildid ka
      Ja mõned videod ka(kvaliteet pole kuigi hea ja suht sisutud)
      http://download.yousendit.com/08DED55B3DF73A21
      http://download.yousendit.com/FF5D97C26E244E24
      http://download.yousendit.com/E87CEDF57664DE91
      http://download.yousendit.com/C79E665D7258B4CB

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

        Algselt postitas 17


        Super! Ma ei oska hetkel küll muud õelda. Väga ilus. Sööt jooksis jne. TVMK ei saanud peaaegu millegagi hakkama. Eks natukese aja pärast tuleb pikemalt.
        Ise olin ka kohal ja seal ei saa küll öelda, et TVMK ei saanud millegagi hakkama, esimesel poolajal oli kohe alguses latt ja neil olid ka omad võimalused. Kuressaarel vedas isegi, ma küll ei leia, et Kuressaare nüüd mingi täiega üle olid

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

          Algselt postitas J.R.I.M
          Algselt postitas 17
          Super! Ma ei oska hetkel küll muud õelda. Väga ilus. Sööt jooksis jne. TVMK ei saanud peaaegu millegagi hakkama. Eks natukese aja pärast tuleb pikemalt.
          Ise olin ka kohal ja seal ei saa küll öelda, et TVMK ei saanud millegagi hakkama, esimesel poolajal oli kohe alguses latt ja neil olid ka omad võimalused. Kuressaarel vedas isegi, ma küll ei leia, et Kuressaare nüüd mingi täiega üle olid
          See, et vineeri omad korra kobinaga latti kõmmutasid, see pole mingi näitaja. Nende kõige ohtlikum väravavõimalus oli mingi karistusala lähistelt teelesaadetud löök, mis suht napilt mööda läks. Rollu kontrollis olukorda Võibolla tõesti, kui sulle nii tundus, et meil vedas ja me ei olnud üle, palun väga. Mulle mäng igatahes meeldis ja seni parim kodumäng

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

            Algselt postitas 17


            Algselt postitas J.R.I.M
            Algselt postitas 17
            Super! Ma ei oska hetkel küll muud õelda. Väga ilus. Sööt jooksis jne. TVMK ei saanud peaaegu millegagi hakkama. Eks natukese aja pärast tuleb pikemalt.
            Ise olin ka kohal ja seal ei saa küll öelda, et TVMK ei saanud millegagi hakkama, esimesel poolajal oli kohe alguses latt ja neil olid ka omad võimalused. Kuressaarel vedas isegi, ma küll ei leia, et Kuressaare nüüd mingi täiega üle olid
            See, et vineeri omad korra kobinaga latti kõmmutasid, see pole mingi näitaja. Nende kõige ohtlikum väravavõimalus oli mingi karistusala lähistelt teelesaadetud löök, mis suht napilt mööda läks. Rollu kontrollis olukorda Võibolla tõesti, kui sulle nii tundus, et meil vedas ja me ei olnud üle, palun väga. Mulle mäng igatahes meeldis ja seni parim kodumäng

            No ma mäletan küll, et TVMK läks veel väravavahiga silmitsi, kahjuks väravavaht jõudis õigel ajal vastu ja TVMK no 14 (kui ma ei eksi) ei kasutanud võimalust.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

              see oli see tüüp kes bussis peeretas

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                Mina olen vait, pettunud ja kurb

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                  Kure meistriliigasse.. khmmmmm..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                    Algselt postitas Silver


                    Kure meistriliigasse.. khmmmmm..
                    Kalju meistriliigasse.. khmmmmm..

                    Hakkas parem?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                      Algselt postitas Silver


                      Kure meistriliigasse.. khmmmmm..
                      lõpux toodi maa peale tagasi

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                        Algselt postitas lullu9


                        Algselt postitas Silver


                        Kure meistriliigasse.. khmmmmm..
                        lõpux toodi maa peale tagasi
                        Vaat kes räägib. Kes hõljusid peale kuradi esiliiga viite vooru pilvedes? Kes tõi nad maa peale alla? Ära seleta kui sa midagi ei jaga

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                          Algselt postitas 17


                          Algselt postitas lullu9


                          Algselt postitas Silver


                          Kure meistriliigasse.. khmmmmm..
                          lõpux toodi maa peale tagasi
                          Vaat kes räägib. Kes hõljusid peale kuradi esiliiga viite vooru pilvedes? Kes tõi nad maa peale alla? Ära seleta kui sa midagi ei jaga
                          millest sa räägid ? kalju on koguaeg maa peal old klubil on eesmärgid paigas ja kui nyyd liiga tabelit vaadata siis sa peax olema maru rahulik ja maru vaikne


                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                            Algselt postitas lullu9


                            Algselt postitas 17


                            Algselt postitas lullu9


                            Algselt postitas Silver


                            Kure meistriliigasse.. khmmmmm..
                            lõpux toodi maa peale tagasi
                            Vaat kes räägib. Kes hõljusid peale kuradi esiliiga viite vooru pilvedes? Kes tõi nad maa peale alla? Ära seleta kui sa midagi ei jaga
                            millest sa räägid ? kalju on koguaeg maa peal old klubil on eesmärgid paigas ja kui nyyd liiga tabelit vaadata siis sa peax olema maru rahulik ja maru vaikne

                            Mnjah, ega Kalju ikka sellel aastal vist ei tõuse. Eesmärk on teil 5-6 koht aga eks tegelikult salamisi ikka loodate tõusu (ega neid võimalikke tõusjaid ju palju pole - Kure, Kalju, Lootus, Kalev???). Iseküsimus on et kui te äkki ka tõusete, siis mida te seal teete? Ostate 11 meest juurde? Sest sellel satsil vähemalt praegu pole ML-s midagi tõsist teha (nagu Valgal praegu). Klubi harmoonilise arengu suhtes oleks hea kui ei tõuseks.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                              Kindlasti! Muidugi on šansid suured tõusmiseks, kuid see ei ole primaarne. Hetkel ei ole kuskilt selliseid mängijaid võtta, kes ka Meistriliigas samaväärselt esineksid. Kõik on tuleviku küsimus.

                              Kui nüüd rääkida Kuressaare seisust, siis ka neil ei ole midagi Meistriliigas teha. Vaadake mängijate vanust, siis no... mida tahta? Kus kohast on noored peale tulemas? Eriti seda võimalust ei näe. Samuti olen surmkindel, et kõik ülejäänud 9 klubi ei sooviks Kuret meistrikasse. Mis mõtet on näiteks TVMK, Levadial, Transil jne Kuressaarde sõita, kui sealt võetakse ala 5:0 võidud. Karikas näitas selgelt, et vastu ei saada isegi Maagile. Kerge kott, tunnistage.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Kuressaare\'

                                Algselt postitas Silver


                                Kindlasti! Muidugi on šansid suured tõusmiseks, kuid see ei ole primaarne. Hetkel ei ole kuskilt selliseid mängijaid võtta, kes ka Meistriliigas samaväärselt esineksid. Kõik on tuleviku küsimus.

                                Kui nüüd rääkida Kuressaare seisust, siis ka neil ei ole midagi Meistriliigas teha. Vaadake mängijate vanust, siis no... mida tahta? Kus kohast on noored peale tulemas? Eriti seda võimalust ei näe. Samuti olen surmkindel, et kõik ülejäänud 9 klubi ei sooviks Kuret meistrikasse. Mis mõtet on näiteks TVMK, Levadial, Transil jne Kuressaarde sõita, kui sealt võetakse ala 5:0 võidud. Karikas näitas selgelt, et vastu ei saada isegi Maagile. Kerge kott, tunnistage.
                                Mis mõttega jalgpalli mängida kui lõpptulemus ette teada.
                                See kalju 5-6 koht on PR trikk. Mitte et ma mingi Kure fänn oleks, kuid mulle jälle meeldib meeskond kus omakandi poiste osakaal on suhteliselt suur ja seda vast Kuressaarel on. Kui nüüd Kalju võrdluseks tuua siis ... hmmmm. Kusjuures mina noorte pärast ei muretseks. Raamat 88, Kaks Rajaveri 89, Kütt 88, VVV-d 87 ja 88(vist). Ning duubel Sõrve koosneb peaasjalikult verinoortest. Aga kui vanad on meil Kalju II poisid ja nende tulemused on kuidas?

                                Vastase silmas pindu näed, kuid oma silmas palki ei näe.
                                Nägudeni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X