320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära aja lolli juttu.

    Või noh, sellele foorumile on kombeks vähemalt üks idioot korraga, et hetkel siis on meil olemas selline. Neid siin ennegi olnud (mingi Marko, kes teadis Eesti jalgpallist kõike, ilma mänge vaatamata jne. )

    Kommentaar


      Algselt postitas Beaf
      Tuleb välja, et sul äkki pole elu sest mögised mingi elu kallal koguaeg?
      Ja miks peab kohe hakkama situma kui "tahan arendada eesti jalgpalli"
      TRA MIS ARENDAMINE SEE ON!? Kõvasti arendad, istud Soomes kusagil kamina ees diivanil läppar süles ja kiidad ise sittagi nägemata Kalevit ja kirud maapõhja, miks Kurel lennukit pole. Kui sa tahad arendada, võta papa miljonid, tule Eestisse ja pumpa see vutti, mitte ära inise põhjanaabrite juures!

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        TRA MIS ARENDAMINE SEE ON!? Kõvasti arendad, istud Soomes kusagil kamina ees diivanil läppar süles ja kiidad ise sittagi nägemata Kalevit ja kirud maapõhja, miks Kurel lennukit pole. Kui sa tahad arendada, võta papa miljonid, tule Eestisse ja pumpa see vutti, mitte ära inise põhjanaabrite juures!
        Mis sa tõsiselt arvad, et ma pole Eesti jalgpalliga ja eriti Meistriligaga kursis?
        Tegelikult olen ma rohkem kursis kui sina. Kõikidel koondise mängudel olen käinud. Flora Levaadia, kohtumisel. Jk Kalev ja Levaadia mängul. Ja Maagi mängudel !
        Ja kui tahad teada, läheb kõvasti raha kui nimodi edasi tagasi vändata, aga seda nimetatakse tõsisekt FÄNLUSEKS!
        TOHVAN.
        Mina kirun, et Kurel lennukit pole? See oli mu arvamus, et miks ei võiks olla. Sa ise sitt ei leia ühtegi põhjust miks ei võiks olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
          Mis sa tõsiselt arvad, et ma pole Eesti jalgpalliga ja eriti Meistriligaga kursis?
          Tegelikult olen ma rohkem kursis kui sina. Kõikidel koondise mängudel olen käinud. Flora Levaadia, kohtumisel. Jk Kalev ja Levaadia mängul. Ja Maagi mängudel !
          Ja kui tahad teada, läheb kõvasti raha kui nimodi edasi tagasi vändata, aga seda nimetatakse tõsisekt FÄNLUSEKS!
          TOHVAN.
          Sina ütled mulle, mis on fänlus ?? HAHAHHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAA lubage naerda, piider

          Kommentaar


            Algselt postitas Beaf Vaata postitust
            Mina kirun, et Kurel lennukit pole? See oli mu arvamus, et miks ei võiks olla. Sa ise sitt ei leia ühtegi põhjust miks ei võiks olla.
            Oled sa tõesti ajukääbik ?! Tormise ilmaga ei lenda vares ka, mis kuradi kasu on meil Boeingutest ja muudest jurakatest, mis kõva tuulega isegi õhku tõusta ei saa ? idu.

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Oled sa tõesti ajukääbik ?! Tormise ilmaga ei lenda vares ka, mis kuradi kasu on meil Boeingutest ja muudest jurakatest, mis kõva tuulega isegi õhku tõusta ei saa ? idu.
              Teil ju on lennuk
              Puupinkidega kaubalennuk ju transpordib Saaremaalt ärimehi

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Oled sa tõesti ajukääbik ?! Tormise ilmaga ei lenda vares ka, mis kuradi kasu on meil Boeingutest ja muudest jurakatest, mis kõva tuulega isegi õhku tõusta ei saa ? idu.
                Sa loll pole siiamaani endale selgeks teinud, et lennuk ja praam on kaks erinevat asja !
                Lennuk tõuseb igailmaga õhku, oleneb suurusest. Ja see väiek torm mis praamile liiga tegi, oleks lennukile kanakaka olnud
                "mis kõva tuulega isegi õhku tõusta ei saa ? idu" - Sa loll ikka tead ma millest rägid? Saaks aru, oleks mingi kuradi tornaado. Mingi tormikene oli väikene tõesti. Aga kui teie saarlased seda "suureksd tormiks" nimetade, siis on küll kehvasti.Jaa-a.

                Kommentaar


                  Beaf sa ajad tõesti arulagedat juttu. Väiksed lennuksid siiski ei lenda tormiga ja Kure peaks endale suure reisilennuki ostma? Selline maksab rohkem kui kõigi meistriliiga klubide eelarved kokku. Mida sa järgmiseks tahad? Et klubi ise silla mandri ja Muhu vahele ehitaks? Võta asja ikka mõistusega. No kindlasti on klubi seda nõus tegema kui sina seda sponsoreerid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Erko Vaata postitust
                    Beaf sa ajad tõesti arulagedat juttu. Väiksed lennuksid siiski ei lenda tormiga ja Kure peaks endale suure reisilennuki ostma? Selline maksab rohkem kui kõigi meistriliiga klubide eelarved kokku. Mida sa järgmiseks tahad? Et klubi ise silla mandri ja Muhu vahele ehitaks? Võta asja ikka mõistusega. No kindlasti on klubi seda nõus tegema kui sina seda sponsoreerid?
                    Ta ei saa mõistusega võtta, kui seda pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello
                      Soomest saadud haridus on ikka väärt asi.
                      Tõeline eesti vuti asjatundja-levaadia ja transs...
                      Mine loobi mobiili õues!
                      Igaksjuhuks talletan marcello posti

                      aga Beaf, sina ja TÕELINE Eesti vuti fänn, anna andeks, aga kui sa ei oska klubide nimesidki kirjutada, siis võid rahulikult arvuti tubliks kümneks aastaks standby režiimile jätta. miks pole Kurel lennukit? millisel Eesti klubil on lennuk? ÄKKI SELLEPÄRAST, ET ME OLEME AMATÖÖRMEESKOND JA MEIL EI OLE RAHA NAGU ABRAMOVICHIL! meil võiks ju olla veel oma allveelaev ja kõigil mängijatel helikopterid ja. metroo võiks ka olla! FC Kuressaare metroo, saaks igale pool!

                      doonor.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gamer Vaata postitust
                        Ta ei saa mõistusega võtta, kui seda pole.
                        Danel keskendu sina aga oma Karudele mitte ära muretse kellel seda mõsitust on ja kellel mitte.

                        Aru ma ei saa miks see mäng üldse ära jäi kuna enamus mängijaid elab ja treenib tallinnas?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Danel keskendu sina aga oma Karudele mitte ära muretse kellel seda mõsitust on ja kellel mitte.

                          Aru ma ei saa miks see mäng üldse ära jäi kuna enamus mängijaid elab ja treenib tallinnas?
                          nagu ütles dobermann portaali kommentaarides. SEE ON MEISTRILIIGA, MITTE TEINE LIIGA, KUS VÕIB PLATSILE MINNA KAHEKSA MEHEGA JA PANNA MÕNE SUVALISE VÄLJAKUMÄNGIJA VÄRAVASSE.

                          vot.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            nagu ütles dobermann portaali kommentaarides. SEE ON MEISTRILIIGA, MITTE TEINE LIIGA, KUS VÕIB PLATSILE MINNA KAHEKSA MEHEGA JA PANNA MÕNE SUVALISE VÄLJAKUMÄNGIJA VÄRAVASSE.

                            vot.
                            Juventus sai CL-s sellega hakkama siis miks selline külasats nagu Kuressaare ei saa.

                            Mängijad kes alaliselt peaks kuressaare resideeruma:

                            Kütt,Hansen,Kluge,Kriska,Leedo,Meet,Raamat,Rand.

                            Tõeliselt võimsad mehed oleks koju jäänd vast

                            Kommentaar


                              Saad sa mees aru, me ei mängi teises liigas, kus puuri võib valvata iga mees tänavalt. Get it?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Saad sa mees aru, me ei mängi teises liigas, kus puuri võib valvata iga mees tänavalt. Get it?
                                Miks siis Ken Müür värvati?
                                Eelmisel aastal võis küll Meet väravas olla kui Kütt laua viina jälle jõi.
                                Last edited by PraS; 22.04.07, 11:10.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X