320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna tundus, et Jan andis poistele puhkust.
    Teisipäeval Pärnus loodame parimat!

    Kommentaar


      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
      "Rahu, ainult rahu," tsiteerides seda propelleriga tegelast.
      "Rahu, ainult rahu," ütles propelleriga tegelane, "kohe läheb hullemaks."

      Aga mida juttu, et las proovib parem Kalju. Kui Kalju sai eelmine aasta Kurelt ja Kalevilt lutti, siis on nende koht Esiliigas ja punkt.

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        "Rahu, ainult rahu," ütles propelleriga tegelane, "kohe läheb hullemaks."

        Aga mida juttu, et las proovib parem Kalju. Kui Kalju sai eelmine aasta Kurelt ja Kalevilt lutti, siis on nende koht Esiliigas ja punkt.
        Eks Esiliiga ole nii ebastabiilne. Pandi näiteks ju Kurele 6:0 ning ka Kalevile 6:2. Suured võidud, kuid ometi järgmine kord kaotati.

        Kommentaar


          Kindel on see, et peale 9. vooru on vara veel kedagi maha kanda, kuid hoolimata sellest võib öelda, et KURESSAARE on sellel hooajal outsider koos Ajaxiga. Loomulikult võib õnn pöörduda ja järjest võitma hakata, kuid see on ebatõenäoline.

          Nii, et 17, võta natukene auru vähemaks. Mina ei tule siia teemasse kritiseerima teemal, et Kure sitt, Kalju parim! Mina olen Kalju toetaja, mul ei ole selle vastu midagi, et Kure meistriliigas on. Kuid sa ära lahterda kõiki ühte patta. Valitse oma sõnavara. Ei ole olemas ainult Kuressaare, sina ja meistriliiga. Peale sinu on ka teisi fänne ja toetajaid, kellele hakkab su ülevoolav jutt vaikselt pinda käima.

          Ma loodan tõesti, et Kure suudab ennast kokku võtta ning hetkel stabiilselt saadud lutte kuidagi likvideerima hakata, sest ei huvita mind meistriliiga, kus üks sats saab teiselt 5:0. Minu meelest on see ebaaus teiste meeskondade suhtes, kes Kuressaarde sõidavad ainult selleks, et vastase puur täis lüüa ning siis tagasi mandrile tulla. Senikaua kuni Kure ei hakka vastastele korralikult hambaid näitama, ei näe ma põhjust, miks nad peaksid meistriliigas olema.

          Samas ma ei näe võimalust, et oleks mõni teine meeskond, kes suudaks hetkel Kurest paremini teistele konkurentsi pakkuda. Seega võtke ennast kokku ja pange mäng käima! Mõni võit ei teeks paha.

          Mis puutub Kaljusse, siis küll tuleb ükskord aeg, millal nõmmekad kah Eesti kõrgeimas liigas esindatud on. Praegu on veel liiga vara selleks, et nõuda Kaljut kõrgliigasse. Las meeskond kosub veel paar aastat, küll siis tehakse proovi. (Ja ma ei eita, et Kalju võiks sama moodi põruda nagu Kure. See on isegi suhteliselt reaalne. Üllatusmoment puuduks.)
          Last edited by Silver; 29.04.07, 10:07.

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Minu meelest on see ebaaus teiste meeskondade suhtes, kes Kuressaarde sõidavad ainult selleks, et vastase puur täis lüüa ning siis tagasi mandrile tulla. Senikaua kuni Kure ei hakka vastastele korralikult hambaid näitama, ei näe ma põhjust, miks nad peaksid meistriliigas olema.

            FC Kuressaare selle hooaja suurim kaotus koduplatsilt pärineb Tallinna JK Kalevilt, 1:3.

            Kommentaar


              Minu viga, ei uurinud statistikat nii pingsalt. Tore, kui kodus suudetakse vastu hakata! Nüüd oleks vaja võiduarve samuti avada, siis saaks edasi rääkida.

              Kommentaar


                vähemalt 1 saarlane oli eile Arenal tasemel ja see oli Miko oma trummiga!

                stiili näide
                Last edited by dobermann; 29.04.07, 22:01. Põhjus: lisatud stiili näide

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  A. Le Coqil olid täna minu selja taga kaks max 10-aastast tatikat. Tegid mulle igasugu "ülimalt vaimukaid ja teravaid" märkuseid. meenub nt see: kutt nr1: "kure koht on viiendas liigas!" kutt nr2: "mis viies liiga, naiste esiliiga!" kutt nr1: "ei, isegi tüdrukud on neist paremad!"
                  Sa oled alati nii haavatav olnud Miks siis sina võid vastaseid sõimata ja vaesed lapsed ei või Kuret mõnitada :P
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17
                    A. Le Coqil olid täna minu selja taga kaks max 10-aastast tatikat. Tegid mulle igasugu "ülimalt vaimukaid ja teravaid" märkuseid. meenub nt see: kutt nr1: "kure koht on viiendas liigas!" kutt nr2: "mis viies liiga, naiste esiliiga!" kutt nr1: "ei, isegi tüdrukud on neist paremad!"
                    mis siis parata kui ennast puudutatuna tundsid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas masturr Vaata postitust
                      Algselt postitas 17
                      A. Le Coqil olid täna minu selja taga kaks max 10-aastast tatikat. Tegid mulle igasugu "ülimalt vaimukaid ja teravaid" märkuseid. meenub nt see: kutt nr1: "kure koht on viiendas liigas!" kutt nr2: "mis viies liiga, naiste esiliiga!" kutt nr1: "ei, isegi tüdrukud on neist paremad!"
                      mis siis parata kui ennast puudutatuna tundsid
                      No selge ju, et tunnen ennast puudutatuna, kui asja absoluutselt mittejagavad tatikad kodulinna lemmikklubi sel viisil maha teevad.

                      Kommentaar


                        17, paljudele tundud ju sina kah tatikana! :P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          17, paljudele tundud ju sina kah tatikana! :P


                          nemad mulle ka! :d

                          Kommentaar


                            Flora 1. värav: http://www.youtube.com/watch?v=ObEgV2qFl9g
                            Flora 2. värav: http://www.youtube.com/watch?v=4foRTWw36vo
                            Flora 3. värav: http://www.youtube.com/watch?v=3n26klEFi80
                            Flora 4. värav: http://www.youtube.com/watch?v=m6sSJ5xzapo
                            Flora 5. värav: http://www.youtube.com/watch?v=DqlZV5EecGo

                            Kommentaar


                              Lisaks pildigalerii: http://www.fckuressaare.ee/?mid=61&m...gallery&gid2=9

                              Fotod Heiki "Wuppi" Rebaselt

                              Kommentaar


                                Ja veel video fännidest, kus pilt ja heli on "üsna" sünkroonis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X